Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 06:22:08 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Satelitní stanice a družice
DVB-S2 prijimac s funkciou  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.12.2012 18:39 • ® Stanley22
Ahojte,
obraciam sa na toto forum s prosbou o radu.
Hladam DVB-S2 priijmac (teda s podporou Full HD - 1920x 1080) s moznostou nahravania a pozerania programou (skylink) v tom istom case (cize nahravam nieco a pozeram ine ). Z vyskumu, co som doteraz robil, by sa malo jednat o moznost nahravat/pozerat kodovany program.
Malo by sa jednat o produkt do +- 130 EUR, nasiel som len jedno tunerove, co znamena, ze mozes nahravat len programy z jedneho transpondera..
1.v tejto cennovej relacii som nasiel jedine Topfield SBP 2010 a Topfield TD 7700 hsci... aky je hlavny rozdiel medzi tymito dvoma?
2.existuje nejaky iny produkt s popisanymi funkcionalitami?
3.je to az taka velka prekazka nahravania/pozerania z jedneho tranpondera? nie su vsetky slovenske a ceske programy na jednom?
4.nahravanie/pozeranie rozlicnych programov len jedneho transpodera chapem tak, ze mozem pozerat JOJ ale nemozem popri tom nahravat national gheographic. Je to tak?
5. resp. ak je nieco volne siritelne ako markiza, cize to nie je kodovanie, tam mozem nahravat national geographic (aj keby to bolo z ineho transpondera ako markiza), a mozem pri tom pozerat aj markizu. Je to tak?
6.nasiel som informaciu, ze Topfield TD 7700 hSCI nevie zdielat vnutorne kartu (cize ak pozeram nieco zakodovane a chcem nieco zakodovane aj pozerat, tak pristroj odkoduje to co pozeram a nahravat budem zakodovane). Ake su realne problemy s tym, ze sa to nahra zakodovane?
7.nahraty program je zakodovany len pre ten dany pristroj?
8. existuju softwery, co to vedia rozkodovat?
9. predpokladam, ze dekodovany program, ktory bol zaznamenany na externy HDD sa da neskor napalit na DVD. Viem si takto napaleny program pozriet aj na inych TV, dvd prehravacoch?
Dakujem pekne
Pekny den
Stano
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 2   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Pozri každy ti poradi to čo ma doma.Všetky skylink  
06.12.2012 11:33 • ® par32
Pozri každy ti poradi to čo ma doma.Všetky skylink primače nahravaju v zakodovanej podobe a nahravku neprehraš nikde inde.Topfieldom sa vyhni su to šroty bez podpory.Ak chceš nekodovanu nahravku musiš prihodiť par ečiek
 
 
 
Stáhni si recenze nakeho dvoutuneroveho přijímače  
06.12.2012 10:53 • ® bigbossman99
Stáhni si recenze nakeho dvoutuneroveho přijímače a prostudujte si je.
Třeba hdbox 9200, technisat isio s1. , Vu +, atd nebude to levne. Potřebuješ 2 kabely atd..........
Pořád se se stryckem Google.
 
 
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist