Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 11:41:38 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Odkaz od Skylinku - mat staru CW kartu sa neoplati, vypina sa HD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.03.2013 18:46 • ® majsat007
Skylink stale nachadza sposoby ako ludi nutit, aby si vymenuli svoju povodnu cryptoworks kartu za novu kartu Vymena.

Kto nema doposial vymenenu kartu a vyuziva sledovanie 4-5tich HD stanic v zakladnej ponuke, sa opat musi rozcertit na tychto M sedmickarov.

satCentrum | Odpojení HD programů od systémů CryptoWorks

TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Odkaz od Skylinku  
07.04.2013 17:10 • ® Lojzo21
Už dávno sa rozhodlo o ukončení podpory kódovacieho systému cryptoworks, takže ste mali dosť veľa času na výmenu karty za novú. A dosť výhodné to boli ponuky, takže nenadávajte na Skylink. Ak sa vám to nepáči, choďte do freesatu alebo na DVB T.
 
 
 
No kedze mam take karty, tak vam poviem postreh,  
21.03.2013 16:08 • ® jjdjster
No kedze mam take karty, tak vam poviem postreh, neda sa to napadnut, a preco?.. spravia nasledovne - HD programy sa dali priplacat na CSlink kartach, ale len do urciteho obdobia. Kto si doplatil tieto programy dostane od CSlinku novu kartu zadarmo na vymenu, ostatni co dostali tuto sluzbu automaticky budu v zmysle prava na zmenu programovej ponuky odpojeni podla zmyluvnych podmienok, co je v na jednej strane diskriminacne, ale lahsie sa to obhaji ako keby vam vypli nieco za co ste si zaplatili. Predpokladam, ze pocet zakaznikov, kori si priplacali za HD programy je zanedbatelny a tak sa im oplati do toho ist.
 
 
 
slovenske zakony na Skylink neplatia, to uz vieme  
21.03.2013 15:24 • ® majsat007
Keby Skylink vypinal stanice vsetkym, bolo by to OK. Skylink si moze menit programovu skladbu ako len chce. Moze pridavat, uberat programy v platenych aj zakladnych balikoch, nikto ho za to nemoze pravne napadnut.

Lenze toto sa teraz nedeje. Pretoze Skylink ide vypnut programy iba urcitej skupine uzivatelov a ich znovuprijem viaze na zakupenie karty Vymena!

Taketo praktiky zakazuje zakon c. 634/1992 Zb, paragraf 6 o zakaze diskriminacie spotrebitela.

SOI tu bude predpokladam opat bezzuba, uz pri kauze zavedenia servisneho poplatku dokazala svoju nekompetentnost a chybajuci pravny dosah na zahranicny subjekt.
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
® jjdjster  
21.03.2013 08:25 • ® par32
bolo by zaujimave dať podnet pre šoi
 
 
 
Kto ma zablokovane stanice alias maturity rating  
21.03.2013 07:55 • ® jjdjster
Kto ma zablokovane stanice alias maturity rating tak som to uz robil - da sa to odblokovat jedine cez original modul, prepnut na program a bude si pytat pin.. treba vojst do CI modulu a vypnut pozadovanie pin kodu a vsetko bezi ako ma.

Co sa tyka vypnutia programov HD v sluzbe digital za ktore som si priplatil, budem ziadat novu kartu od spolocnosti formou reklamacie poskytovania - resp. neposkytovania sluzby za ktoru som zaplatil. Dufam, ze tento standardny postup vyuzije vacsina userov pouzivajucich tento druh karty. Ak mi poslu M7 a nebude aktivna a budu odomna pozadovat za aktivaciu poplatok, rovnako nepochodia.. aspon sa mi tak zda, ze takuto strategiu zvolili...
 
 
 
radovan  
19.03.2013 15:04 • ® majsat007
skylink nedavno zapol uz aj pri staniciach ako Leo alebo Private Spice priznak o vekovej hranici

pre ich prijem je potrebne na karte zapnut Maturity Rating na 18+ a hned to pojde ... do fw (+ patch) tuto moznost zmeny pridali dakedy koncom min. roku

Menu -> Nastroje -> Citacka -> Smart Card Management -> Modify Maturity Rating

este budes potrebovat PIN, ten by mal byt 0000, aj ked je v obehu daka seria ICE kariet kde PIN akosi nefunguje a nezabera ani reset PINU cez web Skylinku, dufajme ze taku kartu nemas
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
Mne zakódovali už teraz tri programy z balíka  
19.03.2013 13:43 • ® radovan
Mne zakódovali už teraz tri programy z balíka MIXBOX, hoci ostatné 4 idú , nemôžem odkódovať erox, eroxx a eroxxx. Vie niekto poradiť? Mám Cryptobox hd550
 
 
 
zenofex  
18.03.2013 23:07 • ® majsat007
praveze funkciu secure silikon zapnu iba na novych M7 Standard kartach, u kariet M7 Vymena tak neurobia. aspon nie teraz.
TBS.5925, PF180cm secondhand, Ku+C pasmo, 90E-50W
 
 
 
Prevadzkovatel ponuka kartu M7 vymena, o ktorej  
18.03.2013 23:03 • ® zenofex
Prevadzkovatel ponuka kartu M7 vymena, o ktorej tvrdi, ze bude funkcna len v licencovanych prijimacoch. To ale zakaznik zisti az ked ju preregistruje a nebude cesty spat. Dalsim ofajcom je, ze prevadzkovatel stale ponuka na kartach CS Link doplatok 8 EUR za balik Digital neobmedzene, co vsak uz bude bez HD kanalov.
Nechcem vidiet rozcarovanie ludi, ktori si na CS Link kartach za posledne 2-3 roky doplatili HD programy neobmedzene. A v aprili budu zrazu fuc. A nebude to 1. april. :bad:
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist