Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 13:47:28 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Fine Living Network  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
17.08.2013 12:51 • ® acclarke
Ahojte,

Mam taky problem, som na misii odist z T-Com-u, uz mi z nich sediveju vlasy.. :/ Doma mame magio cez internet. Jednine co nam brani odist je stanica Fine Living Network. Rodicia su na nu nejak fixovany.. Snazim sa najst nejaku alternativu, ale zatial marne. Ma ju este UPC po kabli, ale UPC u nas konci o 2 domy dalej. Popozeral som aj ponuky skylinku a freesatu, ale bez stastia.

Nasiel som nejake zaznamy na lyngsate, stanica je dostupna vo viacerych zahranicnych balikoch vratane Chello DMC.

http://www.lyngsat.com/tvchannels/us/Fine-Living-Network.html

Vedeli by ste mi nejak poradit? Daju sa tieto baliky pouzivat aj u nas? Radsej by som si zariadil satelit s motorcekom, nez dalej podporoval T-com :/

S pozdravom

Andrej
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
jeej, diky moc! dnes som to aspon 2-3 hodiny  
18.08.2013 21:47 • ® acclarke
jeej, diky moc! :good: dnes som to aspon 2-3 hodiny riesil ..bez vysledkov :/
mail by bol bsebeny@gmail.com
 
 
 
® acclarke  
18.08.2013 21:21 • ® par32
daj mail vysvetlim ;)
 
 
 
hmm nechapem uplne, ako by to malo fungovat?  
17.08.2013 20:41 • ® acclarke
hmm nechapem uplne, ako by to malo fungovat? freesat tu stanicu nema v ponuke, pozrel som aj anglicky freesat, ale ani tam neni :/ je tam nejaka finta co mi uchadza? :) Anglictina by este bola fajn zas, kvantovu mechaniku na tej stanici nerozoberaju :) Orange ani swan tu neni, mame akurat T-COMacky 5MB/s net.. :/
 
 
 
® black13  
17.08.2013 19:44 • ® par32
prečitaj si jeho otazku poriadne :piše o zahraničnych balikoch ....takže ak by si dal cez satelit freesat mohol by šilhať aj na vysnivanu stanicu v angličtine ;)
 
 
 
par32, ako pise acclarke, skylink ani freesat jeho  
17.08.2013 18:01 • ® black13
par32, ako pise acclarke, skylink ani freesat jeho problem nevyriesia. cez satelit sa asi k fine living (v cestine) nedostanes. jedine cez kabel alebo iptv (orange, telekom, swan a pod.).
 
 
 
Pozri sa asi tak :pozerať sa da takmer všetko a  
17.08.2013 16:55 • ® par32
Pozri sa asi tak :pozerať sa da takmer všetko a nie je to ani take ťažke a zložite.Najprv by si sa mal popozerať ktora platforma ti obsahovo vyhovuje: skylink alebo upc,potom najsť vo svojom okoli šikovneho človeka ktory take veci montuje a ujasniť si kolko si do toho ochotny vraziť...to je asi všetko :D
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist