Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 19:00:15 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Slaby signal  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.07.2016 20:30 • ® peter14
Dobru den.Tento rok by som chcel zateplit dom a nechcem uz konzolu na stenu,nebude problem s naladenim satelitu ked by som dal parabolu na zabetonovanu tyc pred dom cca 1,5 vyska.Mam sice pred sebou dom ale ten je daleko tak 20-25m.A mal som trosku problem so signalom aj ked som doladil parabolu co to dalo ale ked zacalo prsat signal zmizol taktiez ked napadol sneh.Aku parabolu by ste my odporucili na prijem Astry 3A alebo Thora?Stara parabola ma uz 5-6rokov a bola zelezna 80cm.Pred rokom som sa prestahoval a u rodicov som nikdz nemal problem so signalom aj ked bola parabola do polovice zasnezena mokrym snehom.Teray ma torsku snehu na parabole a uz musim s okna ometat.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
80 cm stačí, ale musí byť odborne, čiže správne  
16.07.2016 22:56 • ® letas
80 cm stačí, ale musí byť odborne, čiže správne nadstavená.A či jej nebude niečo cloniť, zistíš laický okolo 20 septembra, vtedy bude slnko pred trinástou hodinou presne v tom smere, ako družica astra3.Platí to pre stred Slovenska.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist