Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 16:40:56 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiné
Prerušenie energie vrtuľníkom neprospelo prijímačom a pomohlo opravárom....?  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.07.2018 11:39 • ® arsat84
Takmer teroristický čin preseknutia 110KV vedenie šialeným vrtuľníkom zanechalo svoje neblahé následky aj prijímačom. Babička priniesla dnes ráno satelitný prijímač do servisu. Opravár jej vysvetlil, že za diagnostiku poruchy chce 10 eur, čo babička nechcela. A len sa dožadovala približnej ceny za opravu. Namosúrený opravár jej vysvetlil, že pod 40 eur to určite nebude. Babička sa posťažovala priateľovi a ten prijímač zaviezol kamarátovi. Kamarát mu kamarátsky zadarmo prijímač otvoril, pomeral poistku, popozeral plošnú dosku zväčšovacím sklom a skonštatoval. Nehnevaj sa, viac Ti už zadarmo urobiť nemôžem. Buď sa spoľahnem na osciloskop, alebo budem vypajkovávať kondenzátory, to už ale niečo stojí. Tvoja priateľka merala cestu k opravárovi a domov, Ty si meral cestu z domu sem a ja od Teba nič nedostanem, tak povedz sám, má to celé zmysel?
Pro zobrazení příloh se musíte přihlásit
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
"Buď sa spoľahnem na osciloskop, alebo budem  
14.07.2018 19:44 • ® Rasto78
"Buď sa spoľahnem na osciloskop, alebo budem vypajkovávať kondenzátory"

Ten kamáratov kamarátko si ty Luteránko že ? To čo tu píšeš sú technicky vlastne kraviny, takže absolútne si neni technický typ.

Ja ti to opravím aj bez osciloskopu a bez vyletovávania kondenzátorov... (inak diagnostikovať nejaké zariadenie pomocou lupy - to je iné kafé a multimeter aspoň máš ?
 
 
 
koho zabilo ?  
11.07.2018 19:12 • ® kompresor
koho zabilo ?
 
 
 
A prikazal a financoval to Soros, lebo z celeho  
11.07.2018 19:02 • ® twoooo
A prikazal a financoval to Soros, lebo z celeho sveta ho sere len jedna slovenska dochdkyna.
 
 
 
@twoooo  
11.07.2018 16:43 • ® arsat84
Fotka je riadny originál a príbeh o vrtuľníkovom terorizme, nie je žiadny virál. Ak si to video pozrieš, do tváre šialenej slovenskej reality sa prizrieš.
 
 
 
A aky zmysel maju tieto tvoje vlakna arsat,  
11.07.2018 16:21 • ® twoooo
A aky zmysel maju tieto tvoje vlakna arsat, specialne toto?

Tak si vytiahnut nieco co doma nepouzivas a darovat to tej pani.
namiesto toho tu vypisujes .o.otiny a clovek ma pocit ze dotycny s tym vrtulnikom to spravil schvalne aby znemoznil pozeranie tv nejakej neznamej dochodkyni.

:bad: :bad: :bad:
 
 
 
@hujer23  
11.07.2018 08:24 • ® arsat84
Určite máš pravdu, niektoré "babičky" dokážu z ľudí doslova vysať nielen peniaze, ale aj energiu. Ale zasa treba uznať, že babičky vo všeobecnosti to majú na Slovensku ťažké. Dôchodok mizerný, ledva vyžijú a teraz zaplať, keď nemáš z čoho. Asi by bolo dobré parafrázovať Tvoje krásne heslo. Nikdy sa nehádaj s blbcom, niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi Vami rozdiel. Nikdy nezáviď tým skutočným dôchodcom na Slovensku, môže sa stať, že sa dôchodku nedožiješ...
 
 
 
podaktoré Babičky si myslia že je ešte Rvhp. Aj ja  
10.07.2018 21:16 • hujer23
podaktoré Babičky si myslia že je ešte Rvhp. Aj ja som neraz zažil robotu za med alebo vajíčka,klobásu.Bohužiaľ tá doba už aj u mňa skončila.Ani voda nieje zdarma.
Pozor na babičky podaktoré sú perfektne vychcané.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
@lubos  
10.07.2018 09:24 • ® arsat84
Lubos, že si sa konečne ozval, vďaka za hodnotný príspevok. Prijímač je Zircon SHD 007, po vypnutí elektriny šialencom, ktorý vrtuľníkom vrazil do 110kV vedenia, prijímač už nenabehol, poistka je OK, kondíky na pohľad OK. Nechcel by si to opraviť a za koľko?
 
 
 
Co tím chtěl kdo říci? ŽE zadarmo ani kuře  
10.07.2018 08:49 • ® lubos
Co tím chtěl kdo říci? ŽE zadarmo ani kuře nehrabe.Pane vy se vyloženě nudíte a vymýšlíte zde k....iny.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist