Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 00:50:33 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Jiná placená televize
CZ TV za príplatok 0,2 eur, druhá TV za 2 eur a LM grátis, no neber to (1) !!!  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.10.2018 11:03 • ® arsat84
Zákazník pripojený na novú službu Orange SAT objasňuje, ako sa po 5 týždňoch vybavovačiek nakoniec dostal k službe, koľko nervozity ho to všetko stálo a prečo napriek všetkému zatiaľ u Orange zostal. A radí všetkým Slovákom, nenechajte sa manipulovať a oklamať. A teraz príbeh. Ako dlhoročný majiteľ Skylinku som si vždy myslel, že môj prevádzkovateľ mi dokáže zabezpečiť tie programy, ktoré chcem sledovať. Keď som s hrôzou pochopil, že Skylink mi nie je schopný zabezpečiť sledovanie LM, zistil som, že jediný monopol má Orange. Ihneď som ich navštívil v ich predajni a zostal som nemilo prekvapený, nútili ma pozerať to cez internet. Pritom ich reklama hlásala, že idú cez satelit. Tak som im v predajni urobil tak trocha "vietor", že klamú cez reklamu. Predavači zavolali vedúceho a ten mi prisľúbil, že ma dajú do systému a budem jeden z prvých. ktorým to inštalujú. Čakal som 2 týždne a nič, tak som ich znova navštívil a oni, že ešte to nemontujú a podobné reči. Pritom na internete už prví ľudia tvrdili, že majú pripojený signál cez satelit a stálo ich to so zariadením a montážou iba 28 eur. Zasa som urobil "vietor" a vedúci povedal, že teda môžem urobiť zmluvu a do 30 dní to realizujú. Ale, že v inej predajni majú väčšiu montážnu kapacitu. Išiel som teda do inej predajne Orange a tam tvrdili, že to urobia do 2 týždňov s tým ale, že zaplatím 73 eur, čo som odmietol, lebo mám všetko inštalované a je treba iba posunúť parabolu. Asi som mal silný hlas a aj tento vedúci bol už zjavne nervózny a tak sa mi priznal, že v tretej predajni majú kapacitu na rýchlejšiu montáž a aj za 28 eur. A ozaj, tam som už konečne urobil zmluvu a navyše mi predavač ponúkol také neskutočné ceny mesačných poplatkov, až som tomu neveril a bol som netrpezlivý, či sa všetky prísľuby naplnia do bodky...
Pro zobrazení příloh se musíte přihlásit
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 1   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
no a potom si sa zobudil a ruka po lakeť v šerbli.  
11.10.2018 18:27 • ® kompresor
no a potom si sa zobudil a ruka po lakeť v šerbli.
 
 
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist