Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 28.03.2024 - 22:34:49 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Ide Vám kanál KTRK Sport z družice 70,0,E  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
16.01.2019 15:17 • ® Zetor25
Ahojte ide Vám športový kanál z Kirgizska na družici 70,0,E?,KTRK Sport?,Že vraj ten kanál ide aj na 90 CM parabole, je to tomu tak?, Pásmo je Central Asia,cca pred 2 rokmi (2017),som to pozeral cez 31,5,E (11,836 H 30,000) ale to je už minulosťou, aké máte skúsenosti s družicami nad 60,0,E a vyšie?,Oplatí sa tam otáčať parabolu?, Za rozumné odpovede vopred ďakujem s pozdravom Zetor25,Otázka je nadväzujuca na nick Enosat a Peon teda ak tu chodia. :eek:
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 12   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
tu nejaky rusi to prijmaju  
18.01.2019 18:07 • ® twoooo
tu nejaky rusi to prijmaju http://satdx.2ua.in.ua/viewtopic.php?p=4860#p4860

si pozri ich polohy
 
 
 
Kompresor  
16.01.2019 21:38 • ® Zetor25
Veď ja takú veľkú parabolu ani nemám veď tu v Európe ani 160,0,W Nenaladiš, tak čo zase provokuješ?,Som zvedavý kedy sa tu objaví Arsat84,Ale asi tak skoro nie či???? :bad:
 
 
 
zetorko . pozri čo dávajú na pozícii 160°W a daj  
16.01.2019 20:10 • ® kompresor
zetorko . pozri čo dávajú na pozícii 160°W a daj vedieť . Ja sa tam nedostanem . malá fatra mi cloní .
 
 
 
tym aliasom som narazal na tvoje alias - si s tym  
16.01.2019 18:55 • ® twoooo
tym aliasom som narazal na tvoje alias - si s tym uz trapny. ja mam milion registracii kade tade pod fantasmagorickymi menami a bavim sa to je hlavne... ;)
 
 
 
@Twooo  
16.01.2019 17:57 • ® Zetor25
Vďaka za odpoveď, ešte doplním, ja sa na každom webe prihlasujem jedným nickom,takže si nemyslí že ja výstupujem na rôznych weboch pod 100 nickami az taký blbec nie som aby som vystúpoval, ako na parabole.cz a satcentrum.cz pod inými nickmi :bad:
 
 
 
Zetor25 alias panbohvie kto  
16.01.2019 17:35 • ® twoooo
snazis sa ale- halvne treba uviest frekvenciu a aj to ze si to skusal.

dalej treba sa naucit citat zoznamy ako flysat lyngsat , tam je aj info o pokryti.
dobra stranka je satbeams - ty sa pytas na toto https://www.satbeams.com/footprints?beam=6880

a sam uznas ze toto tu asi nepojde s neviemakym hebedom antenom.
A este jedno tajomstvo ti prezradim, je dost velka moznost ze do Europy bude vysielat na blizkej frekvencii neake data takze 0 bodov.
 
 
 
® Zetor25  
16.01.2019 17:22 • ® matt33
To je taký problém si pozrieť aký má asia beam vyžarovycí diagram. http://www.flysat-beams.com/e70b-beam.php
 
 
 
@ Kompresor alias Oneeeee  
16.01.2019 15:59 • ® Zetor25
Keby som bol lenivý tak si tam neoverim či mi tá frekvencia na ktorej je KTRK Sport funguje, ale nie nefiguruje mi píše Úroveň 0 % a Kvalita 0 % a trochu Ťa opravím, ja som sem neprišiel iba provokovať ale sa niečo nové od Vás dozvedieť, tak zbytočne domňa sa nenavážaj.Ten kanál som Pozeral na 31,5,E ešte v Novembri 2017 až do 22.12.2017 potom to už skončilo.Pýtal som sa len na veľkosť paraboly akú potrebujem na príjem pre Pásmo Central Asia,Je na.tebe ako vynaložiš s mojim komentárom si fakt divná osoba. :mad: :mad:
 
 
 
zetoroid  
16.01.2019 15:44 • ® kompresor
No , kôli tebe sa neoplatí otáčať parabolu . Ale , ty by si mohol ako satelitný fanúšik , sa tam otočiť a podať relevantné dôkazy , návody a vysvetlenia . Lebo ...mi to pripomína žobranie , lajdáckosť a pohodlnosť ,urobiť niečo pre seba . Druhý to za teba robiť nebude . Tak nebuď lenivý a dodaj informácie . Inak je to zase len tvoja ďaľšia provokácia .
 
 
Celkový počet reakcí: 12 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist