Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 00:20:29 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Skylink - zrušenie programov Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
01.05.2020 06:52 • ® Pavel206
K 31. 5. ponuku Skylinku opustia programy Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery, TLC, Discovery Showcase HD a Animal Planet. Dôvodom je vypršanie zmluvy s vysielateľom a nedosiahnutie dohody na prijateľných komerčných podmienkach. Tie Eurosporty ma mrzia, lebo tie a CT šport HD najviac sledujem. Váš názor?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 13   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Stanice od Discovery končia aj v FreeSat by UPC.  
16.12.2020 11:42 • ® tras
Stanice od Discovery končia aj v FreeSat by UPC. Vie niekto ako sú na tom so zmluvami AntikSat, Orange cez Satelit a Magio?
 
 
 
Písali na zive, že sa nedohodli. Skylink, že vraj  
30.05.2020 13:30 • ® Pavel206
Písali na zive, že sa nedohodli. Skylink, že vraj už skôr uviedol, že „hodnota už nezodpovedá ich cene alebo sa stali nadbytočnými.“ Tak neviem. Uvidíme v pondelok, či skôr neuvidíme. :mad: :mad: :mad:
 
 
 
Discovery ostane na Skylinku.Je to len vydieranie  
04.05.2020 20:05 • ® Zetor25
Môj názor na vec je taký že ceny za TV programy a obsah je drahý a Discovery pýta viac peňazí za distribúciu.Hlavne za športové práva aj keď je pravda že Eurosporty mi chýbať nebudú lebo to čo je na Eurosportoch tak to bude vysielať RTVS Šport.Čiže Hokej, Tenis , Futbal, Cyklistika a Zimné športy.Ale Discovery mi bude chýbať.Dúfam že sa Skylink Dohodne.Aj keď neviem prečo o tom rokujú každé 3 roky je to nezmysel. :bad: Ale necháme sa prekvapiť dnes mi prislo domov nové číslo Časopisu Skylink a tam sú 3 hviezdičky za kanálami Od Discovery.Dúfam že ponúknu aj Discovery Science a Travel Channel bolo by to super. :good: To sú jediné kanály od Discovery ktoré na Skylinku nie sú.Ale nechajme sa prekvapiť ako to dopadne.Myslím si že to dopadne podobne ako s AMC pred 2 rokmi v 03/2018. :good:
 
 
 
Je krize . Nejsou prachy . Ceny padají nadol .  
03.05.2020 15:46 • ® hapanek
Je krize . Nejsou prachy . Ceny padají nadol . Dohoda je možná .
multifokus
 
 
 
Už to bolo raz a dohodli sa,dopadne to aj teraz  
03.05.2020 15:35 • ® bukovinka115
Už to bolo raz a dohodli sa,dopadne to aj teraz takisto.
 
 
 
Treba isť tam kde dané programy sú diskusia o tom  
01.05.2020 09:16 • ® pele1
Treba isť tam kde dané programy sú diskusia o tom nič nezmení ak by klesol počet abonentov možno by to zabralo ale Skylinku to majú určite prepočítane a strata nejakého športu pre nich nič neznamená väčšina má predsa Digital.
 
 
 
mozno je to len vyjednavacia taktika SL aby  
01.05.2020 09:07 • ® mjamriska
mozno je to len vyjednavacia taktika SL aby znizili cenu a programy ostanu
 
 
Celkový počet reakcí: 13 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist