Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 06:09:02 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Spokojnosť s komunikáciu a poskytovaním služieb DIGI SLOVAKIA  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.12.2022 10:32 • ® Beny874
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, akú skúsenosť ste mali s touto spoločnosťou pri komunikácii a následnej montáže satelitnej televízie? Moja skúsenosť je hrozná. Začnem tým, že objednávka bola zadaná začiatkom decembra. Pani na infolinke ma uisťovala, že tých 10 dní ktoré majú vyhradené na kontakt technika so zákazníkom je prehnaných, zvyčajne na 7. deň už je všetko vybavené. K dnešnému dňu sa mi nikto neozval. Volal som na ich linku minimálne 5-krát a vždy mi bolo povedané, že to urgujú a posúvajú túto objednávku nadriadeným. Stále tie isté výhovorky dookola. Nehovoriac o tom, že som nemal prístup k TV programu cez Vianočný čas a o chvíľu nebudem mať ani na Sivester. Moja skúsenosť s touto spoločnosťou je hrozná a určite ju nikomu neodporúčam.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Mne to prišlo rýchlo  
19.03.2023 10:17 • ® Zetor25
Beny874 ahoj ja keď som pred rokom objednával sebe tretie zariadenie pre svoj prijímač (CAM Modul) .Tak obejdnal som ho ráno v ten deň a hneď po víkende do obeda mi ho technik priniesol Takže za mňa výrobná komunikácia cez info linku. :good: aj ponuka je celkom dobra. Mam od Augusta Premium a som spokojný. :good:
 
 
 
namontovane?  
14.02.2023 13:28 • ® jopo166
namontovane?
 
 
 
odpovie zákaznícka linka....  
02.01.2023 12:45 • ® zoly11
odpovie zákaznícka linka....
 
 
 
nie je to mozne samoinstalaciou, ja ked som  
31.12.2022 11:49 • ® mjamriska
nie je to mozne samoinstalaciou, ja ked som vymienal Digi za Magio, tak mi kurier vsetko doniesol asi do 2 dni a ziadny problem
 
 
 
nieje problém  
29.12.2022 14:23 • ® zoly11
môže sa to stať v dôsledku nárastu objednávok pred sviatkami, skúste objednať v sieti Sortec Bratislava, má predajcov a montážnikov po celom Slovensku a temer bez veľkého čakania sa dá objednať i namontovať služba Digi Slovakia, rušiť objednávku u Digi nemusíte...
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist