Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 29.03.2024 - 13:52:59 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
DigiTV + motor bez diseq  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.06.2006 19:46 • kajo
Zdravim. Pani odbornici mam takyto problem. Mam digiTV (prijimac Humax samozrejme) a pri otoceni paraboly starym 36V motorom a naladeni novych stanic povedzme na Hot Birde mi ich pekne ulozi, ale ked si ich zacnem pozerat , prepinat atd. chvilku je vsetko OK, ale potom na chvilku akoby zamryol a porozhadzuje mi poradie stanic z Intelsatu 1002 aj z Hot Bird-u. stalo sa aj ze ich vymazal. Stretol sa niekto s podobnym problemom???? Mozno len nejake nastavenie v prijimaci. Rozmyslam som ze zapnem funkciu DiseqA, ale spravilo to aj tak. Neviem.... :mad: :bad: Skuste poradit... Vrela vdaka.

<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Stazujte sa  
30.06.2006 07:02 • anonym
Ja som sa pred par tyzdnami rozculoval tu v diskusii "dve paraboly", ale nepomohlo to. Mam odskusane, ze ked natiahnem do masiny Markizu a RTL, tak za par minut jednu vymaze. Bud jednu druzicu alebo druhu, nie spolu (samozrejme, ze nie vsetko vymaze, zostanu tam same blbosti). A ci pouzivate motor, dve paraboly so zlucovacom alebo ine tak je to to iste. Je tam niekde softverovy problem. Na Humaxe davaju ruky prec a na DIGI to hadzu na servisakov. Takze doporucujem pisat, telefonovat, mailovat na centralu DIGI, nech to riesia v Rumunsku, alebo kde to programovali.
 
 
 
neplaste  
29.06.2006 08:05 • anonym
..neplaste, ja mam digi tv cca mesiac, a az do vcera bezala, uplne OK, vcera sa poprehadzovali programy a niektore vypadli, ale to by som pripisoval, pridavaniu noveho 7-ho transpordera so sport1 a cnn a spol - bihvie co tam este bude... ale uplne lutujem ludi bez technickeho "nadsenia" ktorym predajca naladil programy a teraz sa im rozisli a oni v panike nebudu vediet co s tym... sa z toho na DIGI infolinke po....ru
 
 
 
Ja mam DIGI-TV asi 2 tyzdne (s ...  
29.06.2006 07:55 • ceko
Ja mam DIGI-TV asi 2 tyzdne (samozrejme s prijmacom HUMAX) a to iste sa mi stalo uz 2x.Este rano som mal vsetky
stanice naladene tak ako som chcel a vecer, ked som to zapol, tak vsetko to uz bolo porozhadzovane.
 
 
 
Podla mojich informacii humax ...  
28.06.2006 21:36 • Mikoho
Podla mojich informacii humax ktory dava digi tv nepotporuje Diseq.Tak mi to povedal technik so strediska DIGI TV
 
 
 
MNE SA TO TIEZ POPREHADZOVALO ...  
28.06.2006 21:17 • anonym
MNE SA TO TIEZ POPREHADZOVALO A POTOM SI SAM PRIMAč VIMAZAL PROGRAY A OSTALI TAM 9 PROGRAMY Z TR 12607 DAM TO VIHLADAVAT NAJDE VšETKI PROGRAMY A POTOM TO UROBI ZAS
CO MISLITE čO TO BUDE KED MI TO NEPRESTANE ROBIT TAK TO PôJDEM ZAJTRA REKLAMOVAT
 
 
 
Používaj Humax len na Digi tv bez motora  
28.06.2006 20:25 • Súbor
www.solideurope.sk/forum2/read.php?2,300 2
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist