Škola

Proslov

Vítejte v Základní škole!

Častou diskutovanou otázkou nováčků, zajímajících se o satelitní příjem televizních a rozhlasových pořadů z kosmu je optimální výběr jednotlivých komponentů. Často ani neví, jak se jednotlivé části jmenují a k čemu slouží. A pokud chtějí sledovat něco více, jak je obvyklé, často narazí na určité neznalosti či nepřesnosti i u zkušenějších a pokročilejších satelitních fanoušků ve svém okolí. Není divu, rozvoj elektroniky a výpočetní techniky zasáhl i satelitní techniku. Rozvoj digitalizace klade nové nároky na znalosti, a tak je potřeba se stále učit novinkám, pokud chceme být stále "in", tedy v obraze.

Samozřejmě, že pro sledování analogových pořadů z Astry lze bezpochyby důvěřovat kompletům sestavených prodejci. Pro příjem z více pozic, či kódovaného vysílání je však již potřeba, pro co nejkvalitnější příjem, jednotlivé součásti pečlivě vybírat a zhodnocovat. Samozřejmě také s přihlédnutím k co nejlepší užitné hodnotě a poměru cena/výkon.

A teď vzhůru do školy. Na našich internetových stránkách vám postupně přiblížíme celou sestavu pro příjem družicových televizních a rozhlasových pořadů.
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/skola/