Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.07.2024 - 15:57:53   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV info


Editorial
Vítejte na stránce satCentrum věnující se satelitní technice, TV, R, DVB-T a kabelové TV, internetu a médiím.

22/7 - TV program na 30. - 32. týden a na měsíc červenec a srpen!
Na základě Nařízení EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme k 25. 5. 2018 aktualizovali informace o ochraně dat. Pro přístup čtenářů (registrovaných i neregistrovaných) na stránky satCentrum se nic nemění.


Rubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 

Reklama na satCentrum Naše ikonky pro Vaše stránky


satCentrum - je specializovaný odborný portál zaměřený na příjem televizního signálu, převážně prostředníctvím satelitů. Má specifickou čtenářskou základnu. Navštěvují ho pravidelně lidé zabývající se možnostmi televizního příjmu, především satelitního, ale i kabelového a terestriálního. Jejich zájem je směřován hlavně k novinkám z oblasti televizních kanálů, programových balíků, satelitní televize, techniky a všeho, co s uvedenou problematikou souvisí. Taktéž je hojně navštěvovaný poskytovateli televizního obsahu a prodejcemi satelitní techniky.

Z uvedeného vyplývá, že reklama na SatCentrum může být cílena velmi efektivně. Její vysokou účinnost máme prověřenou konkrétními reklamními kampaněmi. Portál je důsledně rozdělený na českou a slovenskou verzi, ze kterých každá má vlastní reklamní plochy a vlastní čtenářskou základnu. Tento reklamní prostor je atraktivní nejen z pohledu internetu, ale i v rámci všeobecného mediálního prostoru. A to za neporovnatelně nižší ceny a při přesnějším cílení, jak nabízejí jiné druhy médií.Reklama zdarma

A-1. Odborný článek

Velmi účinnou formou reklamy je odborný článek, zařazený mezi články Zpravodajství se jménem autora a společnosti, kterou zastupuje. Jde o lukrativní nabídku, protože článek je nejnavštěvovanějším místem webu a v případě, že se o to sám zaslouží, je zařazený automaticky i do seznamu “Nejčtenější články”. Po "odsunutí" článku novějšími je nadále dostupný mezi ostatními články v příslušné rubrice. (Redakce si vyhrazuje právo výběru.)

A-2. Výměnný link

Nachází se v levé spodní části stránek hlavní rubriky Zpravodajství (titulka). Odkazuje na jiný web a slouží k vzájemné reklamě stránek s vybranými partnery. Může být ve formě baneru-ikony (cca 88 x 31 px), anebo textového odkazu. (Redakce si vyhrazuje právo výběru.)

A-3. Mediální odkaz

Nachází se v sekci Odborná periodika, resp. Výstavy a střetnutí. Odkazuje na příbuzná média a aktivity. Je vytvořený za účelem komplexnosti obsahu. Je hrazený většinou výměnou za mediální prostor inzerenta na prezentaci vlastních aktivit.

A-4. Burza

Rubrika Burza slouží k bezplatné inzerci běžných občanů nepodnikatelů. Inzeráty za účelom zisku se považují za komerční. Komerční inzeráty jsou povolené jen za podmínek uvedených níže v části B 4. Burza.Placená reklama

B-1. Plošná reklama (banery)
 1. Horní pozice (468 x 60 px)
  Tato plocha se nachází na stránkách všech rubrik. Baner může být zobrazovaný ve všech rubrikách, anebo jen ve vybraných. Jde o nejatraktivnější reklamní prostor. Je vždy viditelný jako první, ještě před úplným načítáním stránky, čímž se stává 100% nepřehlédnutelný. Čtenář je dokonce určitou chvíli nucený jej sledovat, než mu naběhne celá stránka. Je umístěný na místě, které je viditelné hned a při každém rozlišení.
 2. Cena: na vyžádání

 3. Dolní pozice (468 x 60 px)
  Tato plocha se nachází na stránkách všech rubrik. Baner může být zobrazovaný ve všech rubrikách, anebo jen ve vybraných. V závislosti od délky obsahu stránky, se často nachází ve středu, případně v dolní části hned pod článkem. Atraktivní je svou cenou. Vaši reklamu bude na tomto místě čtenář vidět vždy po přečtení textu a tento moment je rozhodující, kdy je vhodné svého potencionálního zákazníka zaujmout, protože v této chvíli je ochotný se soustředit i na info, které původně nehledal.
 4. Cena: na vyžádání

 5. Střední pozice na titulku
  1. Levé (do 150 x 150 px)
   Atraktivní, dobře viditelné reklamní plochy na úvodní a tím i nejnavštěvovanější stránce webu satCentrum. Svým tvarem a umístěním nemohou zůstat nepovšimnuté. Banery jsou zobrazované nejen na úvodní stránce Zpravodajství, ale i všech její podstránkách.
  2. Pravé (do 180 x 150 px)
   Dobře viditelné reklamní plochy na úvodní a tím i nejnavštěvovanější stránce webu satCentrum. Tyto nestandardní plochy svými rozměry neuniknou žádné pozornosti. Banery jsou zobrazované jen na úvodní stránce v hlavní rubrice Zpravodajství.
  3. Střední v texte (400 x 60 px)
   Nepřehlédnutelná reklamní plocha se nachází uprostřed textu a svými rozměry a polohou nemůže uniknout žádné pozornosti. Má nejvyšší % Clickrate na titulku.

  Cena: na vyžádání


B-2. Reklamní článek

Nejúčinnější formou reklamy je reklamní článek, zařazený mezi články Zpravodajství se jménem autora, společnosti, kterou zastupuje a www linkem. Jde o lukrativní nabídku, protože článek je nejnavštěvovanějším místem webu a v případě, že se o to zaslouží, je zařazen automaticky i do seznamu “Nejčtenější články”. Po "odsunutí" článku novějšími je nadále dostupný mezi ostatními články v příslušné rubrice s označením "PR press". Je to nejefektivnější a nejúčinnější druh reklamy. (Redakce si vyhrazuje právo výběru.)

Cena: 800 Kč/1 článek


B-3. Firmy
Zveřejnění Vaší firmy v seznamu SAT firem. Navíc bonus reklama na hlavní stránce Firmy v podobě aktivního počítaného www linku směrovaného přímo na Vaše stránky.

Ceník a objednávka


B-4. Burza
Komerční inzerce v této rubrice je možná 2 způsoby (v určitých případech si redakce vyhrazuje právo odmítnutí). Pište na info@satCentrum.com:

 1. Prioritní inzerát - barevně odlišený, zobrazovaný vždy nahoře nad ostatními inzeráty
  (2 týdny-sleva 5%, 3 týdny-sleva 10%, 4 týdny sleva 15%)
 2. 60.-Kč/1 týden

 3. Ikonka-banner - rozměr 88x31 px, zobrazovaná vedle nadpisu rubriky, odkazující na stránky inzerenta
  (2 měsíce-sleva 5%, 3 měsíce-sleva 10%, 4 měsíce sleva 15%, 6 měsíců sleva 20%)
 4. 480.-Kč/1 měsícObjednávka
Kampaň může být objednaná na počet vidění (pageviews 10 000, 50 000, 200 000, ... atd.), anebo na počet dní (7, 14, 30, 60, 90, 180). Po vzájemném e-mailovém odsouhlasení termínu začátku kampaně, rozsahu, umístění, ceny a fakturačních údajů se objednávka považuje za oboustranně závaznou. Zájemce o reklamu dá satCentrum k dispozici své reklamní materiály (banery, texty, www adresy, instrukce) minimálně 3 pracovní dny před spuštěním kampaně. Spuštění kampaně se odsouvá o dobu zpoždění dodání požadovaných náležitostí. Při více jako 3 denním zpoždění může být objednávka ze strany satCentrum jednostranně vypovězená.

Storno
Stornování kampaně 1 den před jejím spuštěním stojí 50 % z ceny objednávky. Stornování během kampaně stojí 100 % z ceny objednávky.

Cena
Ceník reklamy se slevami je k nahlédnutí v redakci. Na vyžádání zašleme. Jsme plátci DPH, takže k ceně bude připočítaná DPH. Výměna baneru během kampaně je bezplatná. V případě potřeby pomůžeme i s jeho výrobou.

Platba
Kampaň je potřebné uhradit ještě před spuštěním kampaně na základě e-mailové předfaktury provozovatele serveru. Spuštění kampaně může být odsunuté o dobu zpoždění platby.

Slevy
Slevy získává inzerent podle objemu kampaně. Ceník reklamy i se slevami je k nahlédnutí v redakci.

Výsledky kampaně
Každý objednavatel dostane www online přístup k přesným statistikám své kampaně, takže už během jejího trvání vidí její průběžný výsledek, tj. kolik lidí kampaň vidělo (AdViews), kolik lidí kliklo a bylo přesměrovaných na jeho stránky (AdClicks), účinnost (CTR %) a na základě toho si lehko spočítá její efektivnost, tj. Kč vynaložené na získání 1 potencionálního zákazníka. Po skončení kampaně si může stáhnout a uložit její výsledky ve formě reportu. SatCentrum garantuje přístup do statistik ještě 30 dní po ukončení kampaně. Potom mohou být z důvodu uvolnění databáze vymazané.

Technické požadavky
Baner doporučujeme GIF, JPG, PNG, případně FLASH. Velikost baneru do 50 kB. Na 1 pozici můžete mít (střídat) naráz i více banerů. Výměna baneru během kampaně je povolená a bezplatná. V případě potřeby pomůžeme i s jeho výrobou. Náš systém podporuje u flash bannerov proměnnou clickTAG:

on (release) {
if (clickTAG.substr(0,5) == "http:") {
getURL(clickTAG,clickTARGET);
}
}

Zprostredkování reklamy
Zprostředkovatelům reklamy (agenturám) nabízíme provizi 15% ze zaplacené sumy.


Naše ikonky pro Vaše stránky
Jest-li se Vám satcentrum.com líbí, budeme rádi, pokud si na své stránky umístníte jednu z našich ikon anebo odkazů. Stačí, jestliže do svých stránek vložíte HTML kód uvedený pod ikonkami. Ikonky se načítají automaticky z našeho serveru.

textový odkaz

satcentrum.com

<a href="http://www.satcentrum.com" title="satelit" target="_blank">satcentrum.com</a>

88 x 31 px
satelit

<a href="http://www.satcentrum.com" title="satelit" target="_blank"><img src="http://www.satcentrum.com/reklama/satelit_1.gif" alt="satelit" name="satelit" width="88" height="31" border="0" id="satelit"></a>

88 x 31 px
satelit

<a href="http://www.satcentrum.com" title="satelit" target="_blank"><img src="http://www.satcentrum.com/reklama/satelit_2.gif" alt="satelit" name="satelit" width="88" height="31" border="0" id="satelit"></a>

120 x 60 px
satelit

<a href="http://www.satcentrum.com" title="satelit" target="_blank"><img src="http://www.satcentrum.com/reklama/satelit_3.gif" alt="satelit" name="satelit" width="120" height="60" border="0" id="satelit"></a>

120 x 60 px
satelit

<a href="http://www.satcentrum.com" title="satelit" target="_blank"><img src="http://www.satcentrum.com/reklama/satelit_4.gif" alt="satelit" name="satelit" width="120" height="60" border="0" id="satelit"></a>

150 x 150 px
satelit

<a href="http://www.satcentrum.com" title="satelit" target="_blank"><img src="http://www.satcentrum.com/reklama/satelit_5.gif" alt="satelit" width="150" height="150" border="0" title="satelit"></a>

468 x 60 px
satelit

<a href="http://www.satcentrum.com" title="satelit" target="_blank"><img src="http://www.satcentrum.com/reklama/satelit_6.gif" alt="satelit" width="468" height="60" border="0" title="satelit"></a>


Platební a kontaktní údaje:
Ing. Václav Hrubec - VHR
Mírová 576
768 21 Kvasice
Czech republic

IČO: 675 27 400
DIČ: CZ6009010161
ČSOB Zlín: 154 744 037/0300
Jsme plátci DPH

tel.: +420 602 772 492
tel.: +420 777 677 776
info@satCentrum.com¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist