Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 16:23:05   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Spoločnosť UPC ponúkne populárnu detskú televíznu kačičku aj v HD kvalite

  Autor: PR Press UPC Broadband Slovakia , e-mail: upc@upc.sk Přidané: 28.06.2012


Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, zaradí do programovej ponuky prvý detský televízny kanál vysielaný vo vysokom rozlíšení. Ide o stanicu „duck tv HD“, ponúkajúcu vysielanie rovnomennej stanice s populárnou kačičkou v HD kvalite. Spoločnosť UPC týmto rozširuje ponuku programov vo vysokom rozlíšení na celkový počet 16, z toho 14 staníc je súčasťou najobľúbenejšieho digitálneho balíčka Basic.


Vysielanie novej „duck tv HD“ stanice, ktorá sa stane súčasťou ponuky UPC DIGITAL Basic od 29. júna, je určené pre deti vo veku od 6 do 36 mesiacov a vďaka svojej výchovno-zábavnej forme má pozitívny emocionálny dosah na detského diváka. Animované epizódy s populárnou kačičkou sú vytvorené v spolupráci s detskými psychológmi a svojím edukatívnym pôsobením zároveň pomáhajú rozvíjať u detí ich komunikačné a poznávacie schopnosti. Vysielanie „duck tv HD“ neobsahuje absolútne žiadne násilie, ani reklamy, vysiela 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Stanica „duck tv HD“ zároveň dopĺňa ponuku detských programov služby UPC DIGITAL, ktorá okrem nej ponúka programy Minimax, JimJam, Disney a duck tv. Celková ponuka programov vo vysokom rozlíšení v službe UPC DIGITAL sa zaradením „duck tv HD“ rozšíri na až 16 staníc. Od piatku tak bude obsahovať nasledovné programy: Discovery HD, National Geographic HD, History HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, ČT HD, Spektrum HD, duck tv HD, HBO HD, FilmBox HD, HD+, Nova Sport HD, Markíza HD, Joj HD, Joj plus HD a Jednotku HD.


O UPC DIGITAL:

Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka spolu viac ako 130 programov všetkých žánrov, vrátane 16 staníc v HD kvalite a dokonca aj 3D vysielanie. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať až 4 programy súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Službu UPC DIGITAL v súčasnosti využíva viac ako 115 000 domácností, a jej výhody a prednosti môžu v súčasnosti využívať obyvatelia 23 slovenských miest.

Viac informácií o službách spoločnosti UPC záujemcovia získajú na infolinke 02 594 22 222, na stránke www.upc.sk, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku alebo osobne na zákazníckych strediskách UPC.


Jaroslav Kolár, hovorca UPC BROADBAND SLOVAKIA


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.05.2012 • UPC opäť výrazne rozširuje televíznu ponuku
17.04.2012 • Kábloví operátori varujú verejnosť pred podvodníkmi
15.03.2012 • UPC zaraďuje športovú stanicu ESPN America
27.02.2012 • UPC podpořilo Pavla Blažka na pochodu přes zamrzlé jezero Bajkal
20.02.2012 • Herec Saša Rašilov je tváří UPC
16.02.2012 • UPC je hlavním partnerem české premiéry Železné lady

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist