Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 25.06.2024 - 16:27:40   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

UPC DTH pridáva na Facebook špeciálnu aplikáciu, ktorá poskytne používateľom sociálnych sietí ešte lepšiu zákaznícku starostlivosť

  Autor: UPC DTH , e-mail: press@upcdth.lu Přidané: 16.04.2013


UPC DTH S.à r.l., popredný poskytovateľ satelitných televíznych služieb v strednej a východnej Európe, s hrdosťou oznamuje štart novej facebookovskej aplikácie on-line starostlivosti o zákazníkov služby freeSAT v Českej a Slovenskej republike a UPC Direct v Maďarsku. Počnúc 16. aprílom UPC DTH o stupeň zvyšuje úroveň zákazníckej starostlivosti na mieste, kde zákazníci trávia najviac času on-line. Cieľom aplikácie je poskytnúť on-line podporu a vyšší štandard zákazníckych služieb na Facebooku.


Už od svojho vzniku si dala spoločnosť UPC DTH jednoznačný cieľ poskytovať prvotriednu zákaznícku starostlivosť, čo dokladá aj jej partnerská spolupráca s oceňovaným centrom služieb zákazníkom. Na zlepšenie dostupnosti služieb starostlivosti o zákazníka a rozšírenie možností pre existujúcich či budúcich zákazníkov tím UPC DTH predstavuje novú súčasť svojich facebookovských stránok. Špeciálna zákaznícka aplikácia freeSAT či UPC Direct umožňuje interaktívnejšie spojenie s potrebami zákazníka a lepšie možnosti, ako sa mu prispôsobiť.

Táto posledná inovácia dotvára kolorit funkčných noviniek, ako je napríklad možnosť spojenia cez Skype či funkcia spätného volania zákazníkom, prípadne lokálna webová stránka na kontakt s centrom služieb zákazníkom. Nemenej dôležitá je možnosť výberu spôsobu platby či iné facebookovské aplikácie, ako napríklad interaktívny nástroj na vyhľadávanie predajcov služby. Spustenie novej sociálnej aplikácie obohatí zákazníkov o nové možnosti komunikácie so spoločnosťou UPC DTH. A v neposlednom rade ešte viac zdôrazní záväzok spoločnosti ponúkať len tú najlepšiu starostlivosť o zákazníka.

Tunde Hubina, riaditeľka oddelenia starostlivosti o zákazníka spoločnosti UPC DTH S.à r.l., hovorí: „UPC DTH je lídrom v poskytovaní príkladnej starostlivosti o zákazníkov v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku, ktorá bola opakovane ocenená. Dôkazom je, že v hodnotení zákazníkov poskytovateľov podobných služieb v regióne patríme k najlepším.“ A dodáva: „Práve to je pre nás hnacím motorom podobných inovácií, ako je táto posledná. Vďaka tomu si udržujeme prvenstvo v oblasti starostlivosti o zákazníka.“

Najnovšia facebookovská aplikácia umožní zákazníkom okrem iného zdieľať svoje skúsenosti na fóre či vyhľadať riešenie pomocou sekcie často kladených otázok. Popri možnosti priamej interakcie s tímom starostlivosti o zákazníkov poskytuje stály prístup ku kontaktným informáciám, k aktuálnym správam o službe alebo tematickým správam. Informácie o aktuálnych kampaniach či aktualizáciách služieb tak odteraz nájde ktokoľvek.


O spoločnosti UPC DTH S.à r. l.

Spoločnosť UPC DTH S.à r. l. so sídlom v Luxemburgu, európskej metropole satelitných služieb, je poskytovateľom vysokokvalitných satelitných televíznych služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku a riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku.
Jej ponuka produktov priamo do domu (direct to home – DTH), na maďarskom trhu známa ako UPC Direct, na českom a slovenskom ako freeSAT a v Rumunsku ako Focus Sat, mala k decembru 2012 viac ako 700 000 zákazníkov. UPC DTH S.à r. l. poskytuje svojim zákazníkom viac kanálov, lepší obsah, ocenenú zákaznícku podporu a špičkovú kvalitu signálu vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení. Spoločnosť UPC DTH S.à r. l. je súčasťou skupiny Liberty Global, Inc.


O spoločnosti Liberty Global

Spoločnosť Liberty Global je poprednou medzinárodnou káblovou spoločnosťou, ktorá vyvíja činnosť v 13 krajinách. Spája ľudí s digitálnym svetom a umožňuje im objavovať a prežívať jeho nekonečné možnosti. Televízne služby, širokopásmový internet a telefonické služby spoločnosť poskytuje prostredníctvom sietí a inovatívnych technologických platforiem budúcej generácie, ktoré k 31. decembru 2012 spájali 20 miliónov zákazníkov odoberajúcich 35 miliónov produktov. Pod Liberty Global patria spotrebiteľské značky UPC, Unitymedia, KabelBW, Telenet a VTR. Patrí sem i Chellomedia, obsahová divízia, UPC Business, divízia komerčných služieb, a Liberty Global Ventures, investičný fond.


Nóra Ürögi, Marketing & Sales Coordinator, UPC DTH S.à r.l.  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.04.2013 • Výměna dekódovacích karet CryptoWorks s bonusem
02.04.2013 • Dnes proběhlo odpojení HD programů od systému CryptoWorks
29.03.2013 • Topfun Media spouští balíček sportovních TV kanálů pod názvem Topfun Sport
18.03.2013 • Odpojení HD programů od systémů CryptoWorks
13.03.2013 • Prima COOL – Kluk nám roste a začíná slavit
05.03.2013 • Prima spustila novou podobu stránek iprima.cz

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist