Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 16.06.2024 - 04:21:07   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Sdružení pro měření sledovanosti nebude pokračovat v projektu měření televizní sledovanosti

  Autor: SPMS , e-mail: info@spms.tv Přidané: 15.12.2013


Sdružení pro měření sledovanosti (SPMS) se rozhodlo pozastavit projekt elektronického měření televizní sledovanosti. Původním cílem tohoto projektu bylo zajistit alternativní data o televizní sledovanosti získaná na novém panelu domácností. Tento projekt přitom měl být otevřený všem účastníkům mediálního trhu – vedle televizí a profesních organizací i zadavatelům reklamy.


Realizací projektu pověřilo SPMS na základě výběrového řízení agenturu Nielsen, globální společnost s vedoucím postavením na trhu v oblasti marketingu, měření médií a poskytování informací o spotřebitelském chování.

Po zhodnocení situace na českém mediálním trhu, který nebyl druhému projektu měření sledovanosti nakloněn, se na žádost TV Nova rozhodlo vedení SPMS projekt pozastavit. Vedení SPMS zároveň děkuje společnosti Nielsen a všem ostatním partnerům za energii a zapojení do tohoto projektu a věří, že existence pouze jednoho měření televizní sledovanosti přispěje ke zpřehlednění situace na českém mediálním trhu.

Kyriakos Kyriakou, ředitel společnosti Nielsen pro Centrální Evropu komentuje: „Pro český mediální trh je škoda, že se v tuto chvíli nesetká s Nielsen daty. Naší strategií i nadále zůstává rozšíření naší nesporné vedoucí pozice v oblasti měření televizní sledovanosti na celý evropský trh. Za tímto účelem jsme odhodláni ve správný čas podpořit český trh naší špičkovou technologií, vynikajícími metodologickými standardy a unikátními analýzami.“


O společnosti Nielsen

Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) je globální informační a výzkumná společnost s vedoucím postavením v oblasti poskytování informací o marketing, spotřebitelském chování, sledovanosti televizního vysílání a ostatních médií, online měření a měření mobilní komunikace. Společnost Nielsen se sídlem v New Yorku a Diemenu v Nizozemí je aktivní ve více než 100 zemích z celého světa. Pro více informací navštivte www.nielsen.com.


O SPMS

Sdružení pro měření sledovanosti (SPMS) je zájmové sdružení právnických osob, které bylo založeno jako platforma otevřená všem hráčům na trhu televizní reklamy, včetně televizí, mediálních agentur a zadavatelů televizní reklamy. Sdružení se soustředí především na společné elektronické měření televizní sledovanosti v České republice s použitím peoplemetrů. Hlavním cílem je poskytovat členům objektivní data o televizní sledovanosti na českém trhu.


Sdružení pro měření sledovanosti, 13. 12. 2013


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.12.2013 • Česká televize do záznamů jednání Sněmovny redakčně nezasahuje
08.12.2013 • Konkurz do bratislavskej Detskej rozhlasovej dramatickej družiny
06.12.2013 • Na pozici Corporate PR manager skupiny Nova nastoupila Anna Suchá
02.12.2013 • Pokračující spolupráce mezi MŠMT a ČT
29.11.2013 • Česká televize postupovala podle Nejvyššího správního soudu před volbami správně
01.11.2013 • 2$ocky Tě zvou na kafe

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist