Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.07.2024 - 15:40:25   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

TN.cz prvním zpravodajským webem s responzivním designem v ČR

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 18.06.2014Ve středu 18. června se třetí nejnavštěvovanější zpravodajský portál TN.cz jako první ve své kategorii v České republice představuje svým čtenářům v novém, tzv. responzivním designu. Nové webové stránky jsou moderní, přehledné a intuitivní pro čtenáře, ať přichází z kteréhokoli zařízení.


„Jako první zpravodajský web u nás chceme vyjít vstříc desítkám tisíc lidí, kteří k přístupu na naše stránky využívají nejen počítačů, ale i mobilů nebo tabletů. Nový responzivní design TN.cz nabídne standardně vysokou kvalitu zobrazení napříč všemi zařízeními, aniž by přecházel do méně hodnotné, např. mobilní verze,“ říká Petr Horák, ředitel internetové sekce TV Nova. Nový web rozpozná, ze kterého typu přístroje si návštěvník TN.cz prohlíží, a tomu přizpůsobí vzhled a rozložení stránek.

Součástí přechodu na nový design je také úprava dalších elementů webu. Nové logo TN.cz se svým tvarem přibližuje logu Televizních novin a odkazuje tak na přímou provázanost s jejich obsahem, který zajišťuje integrovaný zpravodajský tým. „Čtenáři na stránkách TN.cz najdou řadu exkluzivních videoreportáží přímo z místa dění, které se do Televizních novin nevešly, nebo interaktivní formou přinášejí doplňující informace k odvysílaným zprávám. Součástí je také archiv hlavních zpravodajských relací pro případ, že je diváci v televizi nestihli,“ doplňuje ředitel zpravodajství Martin Švehlák. Zatímco diváci sledují zprávy u televizních obrazovek, mohou si okamžitě dohledávat další informace k zajímavým reportážím třeba na tabletu nebo chytrém telefonu.


Jednoduchost a interaktivita pro čtenáře

Jednoduchý, přehledný a intuitivní design se projevil i v dynamické struktuře menu, kde se čtenářům objeví aktuálně nejpopulárnější témata. V pravém horním rohu nových webových stránek je také zvýrazněn kontakt na redakci TN.cz, kam se mohou čtenáři obracet s náměty na reportáže a přímo se tak podílet na obsahu zpravodajství.


Přínosy pro inzerenty

Nová struktura stránek přináší výhody i pro inzerenty, kteří díky streamu krátkých aktuálních videoreportáží přímo na hlavní stránce získávají větší prostor pro vlastní prezentaci formou videoreklamy. Stránky také pracují s plnohodnotnými reklamními formáty, které jsou přirozeně začleněny do rozložení stránek a přizpůsobují se použitému zařízení. Zadavatelé reklamy tak nemusí vyrábět různé verze kreativy pro desktop, tablet a mobil.


Anna Suchá, Corporate PR Manager, 18. 6. 2014


Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/lgKl5h Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.06.2014 • Získajte 1 mesiac ZADARMO s balíčkami KOMBI a HBO
30.05.2014 • Skylink upravuje Vseobecne obchodne podmienky
30.05.2014 • Skylink upravuje Všeobecné obchodní podmínky
19.05.2014 • České Radiokomunikace spustily experimentální vysílání Ultra HDTV
12.05.2014 • Vypínání kódovacích systémů CryptoWorks
30.04.2014 • Akce Skylink: Filmový balíček Mixbox za polovinu ceny

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist