Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 25.09.2022 - 01:52:14   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Markíza vstupuje do ponuky Plustelky na satelite

  Autor: Towerhome , e-mail: info@plustelka.sk Přidané: 20.10.2015


Do ponuky Plustelky na satelite pribúdajú od dnes programy Markíza HD aj SD, Doma a Dajto. Na základe rozhodnutia vysielateľa budú stanice Markíza Group ponúkané v platenom balíčku. Po nedávnom doplnení Voľnej telky o ponuku Towerhome, a.s. - extra programy Plustelky v podobe ČT1 a ČT2 - sa ponuka cez satelit skompletizuje.


Na základe rozhodnutia vysielateľa sú všetky programy Markíza Group dostupné iba v platenom balíčku. „Divákom prinášame do ich domácností televíznu zábavu v podobe najobľúbenejších TV staníc a snažíme sa nájsť najvýhodnejšie riešenie. Sme radi, že môžeme ponuku rozšíriť aj o televízne stanice Markíza Group, musíme však akceptovať rozhodnutie vysielateľa a zaradiť stanice Markíza do plateného balíčka,“ hovorí v súvislosti s aktuálnym rozšírením ponuky Michal Šuran, marketingový manažér Towehome, a.s., spoločnosti prevádzkujúcej platformu Plustelka.

Poplatok za príjem programov Markíza HD aj SD, Doma a Dajto v ponuke Plustelky cez satelit je vo výške 3,99 eur ročne. Spomínané TV stanice v SD rozlíšení je možné naďalej prijímať aj v DVB-T v ponuke Voľnej telky. „Veríme, že ročný poplatok nie je pre slovenské domácnosti veľkou príťažou, mesačne je to pár centov. Lacnejšiu ponuku na slovenskom trhu nenájdete,“ dodáva Michal Šuran.

Aktuálnu programovú ponuku Voľnej telky cez satelit tvoria: Jednotka (HD), Dvojka (HD), TV Joj, Wau, Plus, TA3, TV Lux, TV8, ŠlágrTV, Óčko a ČT24. Plustelka dopĺňa túto ponuku o ďalšie programové služby – bezplatný programový balíček ČT1, ČT2 a najnovšie aj platený balíček s kanálmi Markíza HD a SD, Doma a Dajto za 3,99 eur ročne.

Napriek spoplatneniu nového programového balíčka sa bude Voľná telka aj naďalej snažiť priniesť televízne stanice do slovenských domácnosti úplne zadarmo. Spolupráca v takomto režime je možná s vysielateľmi, ktorí sa rozhodnú sprístupniť svoju programovú ponuku nielen prostredníctvom platených, ale aj voľne dostupných platforiem.

Výnimočné riešenie Voľnej telky a Plustelky na slovenskom televíznom trhu spočíva tiež v univerzálnom a flexibilnom príjme TV staníc nielen prostredníctvom bežnej antény (DVB-T), ale aj cez satelit. Diváci sa tak môžu kedykoľvek rozhodnúť pre spôsob príjmu, ktorý im viac vyhovuje, či už je to terestriálny alebo cez satelit.

„Pre sledovanie Voľnej telky a Plustelky cez satelit odporúčame televízor alebo externý satelitný prijímač DVB-S2 s CI+ slotom alebo certifikovanou Irdeto čítačkou a schopný spracovať MPEG4 s HE-AAC zvukovou normou,“ dopĺňa informáciu Michal Šuran.

Podrobné informácie o ponukách nájdu diváci na www.volnatelka.sk alebo www.plustelka.sk, na infolinke 0650 44 44 00 alebo u predajcov anténovej a satelitnej techniky.


O spoločnosti Towerhome:

Towerhome, a,s, je dcérskou spoločnosťou Towercom a,s a poskytuje služby prístupu k obsahovým službám koncovým užívateľom. Spoločnosť je prevádzkovateľom televíznej terestriálnej a satelitnej platformy Plustelka, ktorú technologicky zabezpečuje Towercom. Podmienky poskytovania služby Plustelka sú uvedené na www.plustelka.sk


O spoločnosti Towercom, www.towercom.sk

Towercom, a.s. je obchodná spoločnosť poskytujúca služby spojené s prevádzkovaním siete rozhlasových a televíznych vysielačov a prevádzačov, terestriálneho digitálneho vysielania v systéme DVB-T ako aj digitálneho satelitného vysielania a distribúcie modulácie. K zákazníkom Towercomu patria vysielatelia najvýznamnejších slovenských a českých televíznych a rozhlasových staníc, prevádzkovatelia GSM/UMTS sietí, významní poskytovatelia telekomunikačných služieb, štátne inštitúcie a mnoho ďalších korporácií. Towercom, a.s. zabezpečuje pre koncových užívateľov (divákov) prístup k vysielaniu programových služieb slovenských vysielateľov, ktorý o poskytovanie takejto služby spoločnosť požiadali prostredníctvom technického prostriedku na zabezpečenie príjmu prostredníctvom prístupovej karty pod názvom Voľná telka. Spoločnosť Towercom, a.s. patrí do skupiny Macquarie Infrastructure Funds, ktorá patrí medzi významné svetové infraštruktúrne fondy.


Michal Šuran, marketingový manažér Towerhome, 20. október 2015


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.10.2015 • UPC DTH slaví 15 let na trhu. Na otázky, jakým směrem se bude dále ubírat, odpovídá Michael Lee, ředitel společnosti
20.10.2015 • Satelitní televizní služby společnosti Liberty Global mají již 800 tisíc zákazníků
15.10.2015 • Telekom zaraďuje do ponuky Magio televízie filmový kanál JOJ Cinema
01.10.2015 • Markíza HD už aj v ponuke satelitnej služby freeSAT!
01.10.2015 • freeSAT nabídne na měsíc kanály AXN a AXN Black všem uživatelům
01.10.2015 • Ukončení vysílání programu AXN

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist