|
Abonence programů Nonstop Kino, Film Box a Galaxie sport v paketu SkyLink od března 2007 - doplněno
|
|
Autor: Redakce
, e-mail: redakce@satCentrum.com
|
Přidané: 01.03.2007 |
![]() |
Jestliže si zakoupíte satelitní kartu SkyLink do konce května 2007, můžete tento rozšířený balík TV stanic sledovat celý rok úplně zadarmo.Satelitní karta SkyLink umožňuje sledovat STV1, STV2, TA3, TV JOJ a TV Markíza v plné digitální kvalitě s pokrytím na celém Slovensku. Za cenu 3 990,- Sk s DPH získáte neomezený přístup na neomezeně dlouhou dobu k slovenským TV a rozhlasovým stanicím a to bez dalších poplatků. A teď navíc v této ceně můžete sledovat uvedené filmové a sportovní kanály Nonstop Kino, Film Box a Galaxie sport po dobu 12 měsíců zadarmo. Všechny výše uvedené slovenské a české placené programy jsou vysílány z transpondérů Sky Link a CS Link na pozici ASTRA 3A a 1D, 23,5° východně:STV1, STV2, Markíza a Joj: satelit: Astra 3A (23,5°E) kmitočet: 12,565 GHz polarizace: horizontální SR: 27500 FEC: 2/3 kódování: CryptoWorks ČT1, ČT2, ČT4 Sport, Prima, Galaxie sport a CS Film: satelit: Astra 3A (23,5°E) kmitočet: 12,525 GHz polarizace: vertikální SR: 27500 FEC: 3/4 kódování: CryptoWorks HBO, Nova, FILM BOX a NONSTOP KINO: satelit: Astra 1D (23,5°E) kmitočet: 11,992 GHz polarizace: horizontální SR: 27500 FEC: 3/4 kódování: CryptoWorks Dostupnost programů na karty podmíněného přístupu:STV1, STV2, Markíza, Joj: karty Sky Link (Slovak link) ČT1, ČT2, ČT4 Sport, Prima, CS Film, HBO: karty Trade and Technology ("Czechlink") a GITAL (diGITALlink) Galaxie sport: karty Trade and Technology ("Czechlink"), GITAL (diGITALlink) a Sky Link (Slovak link) FILM BOX, NONSTOP KINO: karty Sky Link (Slovak link) a Trade and Technology ("Czechlink") Nova: karty GITAL (diGITALlink) S využitím zdroje: Sky link, o.z. Radiokomunikácie, Bratislava, 1.3.2007, 13:30 h., doplněno 3.3.2007
|
¤ počet komentářů k tomuto článku: 154 ¤
Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook,
Twitter,
Google.
.Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.
za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá! [ nejnovější komentáře jsou nahoře ] |
8 / 8 |
|
- Karty sa nebudu vracat, mozu ...
|
![]()
|
- Karty sa nebudu vracat, mozu sa pouzit na SKRABKY !!! - Vymena zacne tento mesiac, karty posielaju doporucene na adresu uvedenu v registracii. - Avsak na vymenene karty uz nepojde 1 rok zadarmo NSK+FB+GS, bude si ich treba dokupit. Aktualne dokupenie bude dostupne az po kompletnej vymene doterajsich kariet, ktora by mala skoncit niekedy v polovici tohto roku. - Takze ak chce dnes niekto NSK+FB+GS, tak jedina cesta je zakupit si novu SkyLink kartu !!!! - Kartu SkyLink si moze zakupit a zaregistrovat na seba i obcan CR, samozrejme to bude bez STV stanic! - Samostatne sa dnes nedaju zakupit stanice NSK-FB-GS, aktualny stav je na zvysenie predajnosti SKYLINK kariet. Na doterajsich zakaznikov pride rad az potom, neskor ... :-(
|
|
|
vidím to jasně, chtěj přilákat ...
|
![]()
|
vidím to jasně, chtěj přilákat nový zákazníky a na těch stávájících si zkusit jaký bude zájem o ty 2 srandakanály, tohle si normální člověk nemůže předplatit, zlatej csfilm a hallmark:-) galaxii stějně lidi chytaj jinak a když už sport.kanály,tak už radši to CigiTv, no třeba časem dostanou rozum..
|
|
|
Dúfam že nové Karty Sky-Link b ...
|
![]()
01.03.2007 16:03 • anonym |
|
|
Dúfam že nové Karty Sky-Link bude zasielať SPI ri výmene.
|
|
|
A co stare registrovane karty?
|
![]()
|
Jak to bude se starýma registrovanýma SlovakLink kartama? Pude to i na ně si předplatit? A za jakých podmínek? Nebo při objednání mi ji vymění za novou? Kdy se budou staré registrované karty měnit? Budou se muset vracete nebo zůstanou zákazníkům na památku na zimu jako škrabky?
|
|
|
Humi Mas pravdu je to pori ...
|
![]()
01.03.2007 15:51 • anonym |
|
|
Humi Mas pravdu je to poriadna podpasovka ze my ktory karty mame dlho legalne nebudeme mat moznost sledovat tie programy rok zdarma. Vobec sa mi to nepaci....
|
|
|
Karty s vylamovacim cipom v pr ...
|
![]()
|
Karty s vylamovacim cipom v predaji este nie su, prve sa objavia az od polovice marca !!! Takze tie nove stanice budu fakt len na tych kartach, ktore sa este len predaju. Takze kto vyhra? No predsa ten co mal doteraz EMU a bude nuteny si kupit kartu. My uz karty mame davno, takze za to doplatime tym, ze ce fungoval doteraz nacierno - ten VYHRA :-(
|
|
|
By ma zajimalo odkedy maju tie ...
|
![]()
01.03.2007 15:39 • mirekk |
|
|
By ma zajimalo odkedy maju tie karty z vylamovacim cipom ja som pred vianocami montoval asi sady pre znamych a este take neboli.To bude mat kopa ludi moznost si predplatit ked to pojde iba na tych kartach som zvedavy ked budem chciet si predplatit tie kanaly ci mi vymenia tu kartu.Ale cena je nastavena celkom fajn donedavna za tu cenu bolo len NK a FB dokonca sa mi vidi ze aj vyssia bola a dnes tam je uz aj GS ktora na ceskych kartach je asi 1600 Sk na rok
|
|
|
SKY LINK
|
![]()
01.03.2007 15:26 • Kristián |
|
|
Keby boli trošku spravodliví, mali by túto akciu dať pre všetky staršie karty, veď sme za ne zaplatili tú istú sumu. Prečo sa zrazu za tie isté peniaze niektorým umožňuje sledovať 3 platené TV celý rok zadarmo a starším zákazníkom nedajú nič?
|
|
|
SkyLink - vymena karte
|
![]()
|
Tak nevim. Psali že karty sn... končí a že se mají poslat a nebo že pošlo new a ja tam volal a oni říkalí že nove karty nemají a že straou kartu stale nemá posílat. Je to nekdo komu poslali new kartu která podleha vymnene ? Navíc chi moji kartu přeregistovat na rodiče. ?
|
|
|
pre MaxMan
|
![]()
|
Pojde to iba na karty ktore si zakupis do MAJA 2007. Na starsie karty to nepojde!
|
|
|
tak to jsou velmi vyhodne ceny ...
|
![]()
01.03.2007 14:53 • duchman |
|
|
tak to jsou velmi vyhodne ceny!!!! v kombinaci s kartou gital a registraci novy vlastne ziskam vsechny programy cslinku a slovlinku krome HBO a CSFILMU. Cekam, ze ted opet nastane mezinarodni burza karet (hledej sveho slovaka,hledej sveho cecha) :-)
|
|
|
Ktore karty?
|
![]()
01.03.2007 14:44 • MaxMan |
|
|
Na ktorych kartach SL pojde tych 12 mesiacov? Je to len pre novo zakupene, alebo aj starsie? Mam doma oficialnu kartu SL, ktora je stara asi rok, ale nepodlieha avizovanej vymene - je to novsia seria. Pojdu tieto programy aj na nej?
|
|
|
Tak ti ju zaregistrujem ja.... ...
|
![]()
|
Tak ti ju zaregistrujem ja....
|
|
|
Co je mi to platné:-(
|
![]()
|
Co je mo to platné když si jí jako občan ČR nemohu zaregistrovat.Kurňa mohli by se nějak dohodnout a za nějaký poplatek legálně si jí zaregistrovat třeba i měsíční pro občany ČR.
|
|
Celkový počet komentářů: 154 / zobrazují se: 141 ... 154
|