Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.07.2024 - 14:40:35   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Videopůjčovna Banaxi a společnost M7 Group zahájili spolupráci

  Autor: Banaxi , e-mail: info@banaxi.com Přidané: 15.09.2016


Společnost Banaxi Limited, provozovatel VoD Banaxi, zahájila spolupráci s lucemburskou společností M7 Group S.A., mimo jiné provozovatelem satelitní platformy Skylink na českém a slovenském trhu. Právě v České republice a na Slovensku mají zákazníci, využívající satelitní službu Skylink, přístup k filmovým titulům Banaxi Videopůjčovny.


V první fázi jsou tituly přístupné prostřednictvím aplikace Skylink Live TV pro PC, tablety a mobilní telefony, do které je videopůjčovna implementována a postupně budou přidávány další distribuční kanály, jako například hybridní satelitní přijímače. Každý zákazník Skylinku dostane zdarma na jeden měsíc balíček 50 filmů, který může dále využívat na základě měsíčního předplatného. Navíc mají zákazníci k dispozici také větší balíček obsahující 200 filmů, přičemž obsah obou balíčků se měsíčně z 1/3 obměňuje. Obě společnosti jednají i o dalších formách spolupráce.

Společnost Banaxi Limited se zaměřuje na prodej VoD služeb pod vlastní značkou a také na vývoj aplikací OTT služeb na všech technologických platformách pro white label zákazníky. V České republice a na Slovensku Banaxi spolupracuje s významnými IPTV a telefonními operátory. Banaxi připravuje v dohledné době spolupráci s dalšími operátory a nové obchodní a technologické aktivity na globální úrovni.


O Banaxi:

Banaxi Limited byla založena v roce 2012 a je provozovatelem VoD služby Banaxi v České republice, Polsku, Maďarsku, Srbsku a na Slovensku, s potenciálem dalšího rozšiřování. V roce 2013 uzavřela společnost strategické partnerství s německou společností NetRange, provozovatelem platformy MMH. Cílem Banaxi je vybudovat silnou mezinárodní společnost v oblasti VoD služeb. Banaxi provozuje své aplikace na Smart TV (Samsung, Philips, LG), Smart Phone a tablety s operačními systémy Android, iOS, W8 a na Webu.


O M7 Group:

Lucemburská společnost M7 Group S.A. je jedním z největších evropských provozovatelů satelitních a IPTV platforem. V různých zemích působí pod různými značkami: CanalDigitaal a Online.nl v Nizozemí, TV Vlaanderen a TéléSAT v Belgii, AustriaSat/HD Austria v Rakousku, Skylink v České republice a na Slovensku a M7 Deutschland v Německu. M7 Group poskytuje více než 3 miliónům domácností stovky satelitních a IP televizních programů. Od roku 2011, M7 Group také poskytuje internetové a telefonní služby v Nizozemí a Belgii.


Jan Lakomy, Director of Operations, Banaxi, 15. 9. 2016


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.09.2016 • Skylink Live TV – nová služba v nabídce Skylinku - Aktualizováno
02.09.2016 • Startuje internetová televize DIGI2GO
01.07.2016 • FLIX TV přesouvá SPEKTRUM do základního balíčku Dobrá TV
23.06.2016 • Volné vysílání NOVA Sport 1 HD a NOVA Sport 2 HD
26.05.2016 • Novinky v programové nabídce Skylink - víkend s AMC a Sport1, plánovaný konec balíčku MINI, návrat AXN
24.05.2016 • Eurosport představí během French Open inovativní VR aplikaci

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist