Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 20.11.2017 - 20:21:01     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Discovery uvede novou řadu svého nejsledovanějšího pořadu Zlatá horečka

  Autor: Media:List CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 20.12.2016


Reality show Zlatá horečka, divácky nejoblíbenější pořad stanice Discovery, se dočkal svého pokračování. První díl sedmé řady mohou diváci vidět už 2. ledna 2017. Jakmile na Klondiku začnou tát ledy, horníkům odstartuje další sezóna extrémního riskování, jen aby se dostali k většímu množství zlata, než kdy dříve. Diváci se opět mohou těšit na své oblíbené hrdiny pořadu Hoffmanna, Beetse a Schnabela, jejich přátele i rodiny, kteří se ani v této řadě nevyhnou rizikům, kdy jeden špatný krok může stát miliony dolarů.


Parker Schnabel

Parker doslova vyrostl se zlatou horečkou, na dosah od Haines na Aljašce. Co si dokáže vzpomenout, jeho dědeček John Shnabel vedl rodinný zlatý důl Big Nugget (Velký valoun). Parker se v podstatě začal učit obchodovat a obsluhovat těžké stroje od momentu, kdy dokázal dosáhnout na pedály. Už v 16 letech převzal vedení rodinného dolu Schnabelových, a prokázal, že má kuráž vést tým dvojnásobně starých prošedivělých horníků a schopnost najít zlato. Místo, aby šel v průběhu čtvrté řady na vysokou, Parker použil všechny svoje úspory na vzdělání, aby mohl založit vlastní provoz, a našel na Klondiku úctyhodných 1029 uncí zlata už během své nováčkovské sezóny. Minulou sezónu se Parker v soutěži s Toddem dokázal vyšplhat až na vrchol, když se mu podařilo vytáhnout ohromujících 3362 uncí zlata v hodnotě 3,7 milionu dolaru z kutiště Scribner. Tento rok je Parker zpět na cestě za zlatem ve Scribneru, ale poprvé ve své kariéře bude kutat bez podpory a rad svého dědečka Johna, který v březnu ve věku 96 let zemřel.


Todd Hoffman

Todd přišel s nápadem vyrazit za zlatem na Aljašku v roce 2010 poté, co musel sledovat postupný úpadek svého leteckého podnikání v Oregonu. Zatímco ekonomika se zastavila, viděl, že cena zlata roste a roste. Inspirován svým otcem Jackem, který se v osmdesátých letech vydal na neúspěšné zlatokopecké dobrodružství, si Todd vyhledal životaschopné těžiště zlata a dal dohromady tým svých nezaměstnaných kamarádů s výbavou, kterou budou potřebovat k plnohodnotnému zahájení důlního provozu. Se silnou vírou v Boha a v americký sen, Todd od začátku vede svůj tým k úspěchu. Po tři sezóny nahromadil potřebné know-how o důlní činnosti, vypiloval svou jedinečnou schopnost na uzavírání obchodů a přivítal nové členy týmu. Pak ale podstoupil obrovské riziko: všechny své zisky vsadil na zlatokopectví v Guyaně v Jižní Americe. Cesta však přinesla jednu katastrofu za druhou a Hoffmanova posádka se vrátila domů s pouze 2 uncemi zlata. Od událostí v džungli ale Todd v posledních dvou sezónách vedl svůj tým na Klondiku k úspěchu. V minulém roce dal dohromady více zlata než za všechny předchozí roky dohromady, v ceně přes 3 miliony dolarů. Nicméně po objevení zlatých valounů na povrchu a úspěšném sto-yardovém testu, který se vyplatil na téměř 20 dolarů za yard, Todd se rozhodne k dalšímu hazardu. Nyní chce získat kus zlata na nalezištích v rodném Oregonu. Navzdory bilanci na zlatých polích Klondiku vede Todd svou posádku na další zlatokopeckou výpravu, aby společně našli prvotřídní zlaté valouny a snad i proměnili americký sen v realitu přímo na svém vlastním dvorku.


Tony Beets

Tony Beets je díky své schopnosti najít zlato stejně jako kvůli svému ostrému jazyku na Klondiku legendou. Před tím, než Tony přišel v roce 1984 do Dawson City, vydělával si dojením krav a pak stavěním ropovodu. Tony je podnikatel s ostrými lokty, který nyní provozuje obrovský zlatý důl poblíž Dawson City, s názvem Paradise Hill. Mimo sezónu žije Tony s rodinou v Arizoně. Tony se poprvé objevil v druhé řadě, kde poradil nováčkovi Toddu Hoffmanovi, že tajemství k úspěchu v těžbě zlata je vyvrtat testovací díry. Tony se pak znovu objevil ve čtvrté řadě, když pronajal Parkeru Schnabelovi pozemek a dělal mu mentora v Parkerově první zlatokopecké sezóně na Klondiku. Tony po shromáždění 737 uncí zlata pomocí svého bagru rozjel svůj byznys na plné obrátky a ukázal tak sílu, se kterou se prostě musí počítat. Nejenže plánuje získat zlato pomocí jednoho bagru. On se rozhodl a koupil další. V letošní sezóně bude muset Tony žonglovat se svým podnikáním v dole tak, aby zůstal zajištěn hladký chod jak Paradise Hill, tak jeho stroje, zatímco sám bude převážet svůj nedávný kup, druhý obrovský bagr, který se nachází 150 mil dolů po řece Yukon.


Zlatou horečku pro Discovery Channel vyrobila Raw Television, přičemž výkonnými producenty jsou Dimitri Doganis a James Bates a producenty seriálu pak Tim Dalby a Edward Gorsuch. Výkonnými producenty za Discovery Channel jsou Matthew Vafiadis a Chrosto Doyle, s Gregem Wolfem jako asistentem produkce.


Johana Brzobohatá, Media:List CZ


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.12.2016 • National Geographic natáčí v Praze seriál věnovaný Albertu Einsteinovi GÉNIUS
18.12.2016 • Sváteční čas se skutečným světem Prima ZOOM
15.12.2016 • Mubadala World Tennis Championship na Arena Sport
14.12.2016 • JOJ Family oslaví Štědrý den netradičně - bez reklamy
13.12.2016 • Světový pohár v alpském lyžování na Eurosportu
11.12.2016 • Užívejte světa v 50. týdnu na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist