Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 27.01.2023 - 19:41:53   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

DIGI TV vyhlašuje velkou slevovou akci Černý MAXI pátek

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 12.01.2017


Pátek třináctého očekává mnoho lidí s nervozitou. Často odkládají například cesty, nákupy nebo dokonce raději zůstávají celý den doma. Chorobná obava z tohoto data má dokonce odborný název paraskavedekatriafobie. Zákazníci DIGI TV a zájemci o její služby ovšem z letošního lednového pátku třináctého obavu mít nemusejí, právě naopak. Třináctého ledna totiž začíná týdenní slevová akce Černý MAXI pátek. V jejím průběhu mohou získat MAXI balíček se slevou až 250 korun měsíčně po dobu 24 měsíců. Celkem tedy ušetří až šest tisíc korun.


„Jako jediný operátor na českém trhu nabízíme vysílání přes satelit i prostřednictvím internetu. Řada našich zákazníků kvůli výhodám obou způsobů příjmu satelit a internet kombinuje. V rámci Černého MAXI pátku platí pro všechny nové zákazníky a pro stávající zákazníky, kteří dosud balíček MAXI nemají, zvýhodněná jednotná cena 599 korun měsíčně po celou dobu 24měsíčního úvazku,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Zákazníci satelitní Nové DIGI TV tak měsíčně ušetří 150 Kč, u internetové DIGI2GO 200 Kč. Pokud si objednají MAXI balíček při současném příjmu satelitního i internetového signálu, ušetří dokonce 250 Kč za každý měsíc oproti ceníkovým cenám. MAXI balíček v této kombinaci obsahuje 100 kanálů, z nichž je 37 v HD kvalitě, a nabízí pestrou škálu filmových programů včetně HBO a služby HBO GO, dále dokumentárních, dětských nebo hudebních kanálů. Dalším lákadlem je bohatý sportovní obsah na kanálech DIGI Sport s exkluzivní nabídkou fotbalové anglické Premier League, španělské LaLigy a nově též tenisové ATP World Tour.

MAXI balíček za akční cenu 599 pro satelitní Novou DIGI TV i internetovou televizi DIGI2GO si mohou zákazníci objednat v termínu od 13. do 20. ledna na zákaznické lince 533 427 533, nebo na webové stránce Černý MAXI pátek.


Černý pátek

Termín Černý pátek vznikl ve Philadelphii. Popisoval velký dopravní zmatek, který ve městě tradičně následoval den po Dnu díkůvzdání, a během 60. a 70. let 20. století se dostal do širšího povědomí. Postupně se rozšířil do celého světa jako začátek předvánočních nákupů. Obchody na Černý pátek otevíraly už od 6. hodiny ranní, zhruba od roku 2000 ovšem vpouštějí zákazníky daleko dříve, v některých případech již o půlnoci nebo dokonce ještě před ní. Dnes označení Černý pátek netýká jen předvánočních nákupů, ale také výhodných nabídek pro zákazníky obecně. DIGI TV jej spojuje s pátkem třináctého, který každoročně nastane jednou až třikrát. Letos bude třináctého v pátek ještě v říjnu.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP,
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI CZ, PP Partners Prague, 12. 1. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.12.2016 • PF 2017
24.12.2016 • Šťastné a veselé Vánoce vám přeje satCentrum! [ 2 ]
22.12.2016 • DIGI Sport vyhlásil soutěž o zájezd na španělskou La Ligu
19.12.2016 • Discovery Communications a Český rozhlas uzavřely smlouvu o vysílání Olympijských her
14.12.2016 • Dvě varianty vánočního dárku od FLIX TV
07.12.2016 • Nový kanál Prima +1 na Skylinku umožní divákům sledovat pořady Primy s hodinovým časovým posunem

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist