Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 26.02.2024 - 09:13:45   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Eurosport ve spolupráci s CA Technologies umožní divákům sledovat vybrané sportovce a jejich výkony v reálném case

  Autor: Media:List CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 12.05.2017


Eurosport ve spolupráci s CA Technologies umožní divákům sledovat vybrané sportovce a jejich výkony v reálném case:

• CA technologies oficiálním partnerem Eurosportu pro vysílání Grand Tours
• Partnertsví přivádí fanoušky blíže k pelotonu s aktualizovanou aplikací
• Společnost CA technologies poskytne API Management a App Experience Analytics pro dynamičtější uživatelské prostředí


Eurosport, číslo jedna mezi sportovními destinacemi a nesporný „Domov cyklistiky“ v Evropě, spolupracuje s předním poskytovatelem softwaru společností CA Technologies, aby pro cyklistické fanoušky vytvořil bezkonkurenční aplikaci pro druhé obrazovky. Pomocí nástrojů CA API Management a CA App Experience Analytics Eurosport poprvé nabídne živou interaktivní mapu s údaji o cyklistech během Gira d´Italia a dalších klíčových závodů sezony.

Nové nástroje budou zabudovány do stávajících aplikací Eurosportu a do mobilních webových produktů, které umožňí fanouškům sledovat vybrané jednotlivé cyklisty, jejich GPS a biometrické údaje, nadmořskou výšku, rychlost a tepovou frekvenci v reálném čase.

Eurosport bude využívat nové nástroje na obrazovce jako součást informační grafiky ke zlepšení svého živého vysílání, což umožní expertům i divákům hlubší analýzy všech etap největších světových závodů než kdykoli v minulosti.

CA API Management umožní integraci dat a živý přenos údajů o jezdcích přímo do nové interaktivní mapy Eurosportu v mobilních a webových aplikacích. Eurosport bude připravovat i další digitální cyklistický obsah, představení jednotlivých etap, analýzy klíčových okamžiků závodu, zpomalené záběry a nově „Sport Explainers“ – exkluzivní sérii Eurosportu, která pomůže vysvětlit klíčové technické momenty sportu.

Generální ředitel Eurosportu Peter Hutton: „Vždy hledáme způsob, jak vylepšit a výraznit naše pokrytí největších světových sportovních událostí a toto partnerství a vývoj aplikací posílí naše vysílání nejvýznamnějších cyklistických závodů. Víme, že vášniví sportovní fanoušci mají rádi statistiky na dosah ruky, a toto partnerství se společností CA Technologies jim umožní přístup ke všem datům, která si přejí znát.“

A dodává: „Jedná se o další krok v naší digitální transformaci a systémy společnosti CA Technologies nám umožňují přiblížit fanoušky cyklistiky k pelotonu více než kdykoli v minulosti. Umožníme divákům ocitnout se přímo v centru akce, díky čemuž ještě lépe pochopí veškeré dění v pelotonu a to, jak se závod vyvíjí.“

Lauren Flaherty, vedoucí marketingu společnosti CA Technologies: „Společnost CA Technologies je hrdá na to, že spolupracuje s Eurosportem. Jsme potěšeni, že Eurosport využívá naše technologie ke zlepšení bezkonkurenčních zážitků fanoušků. Zatímco televize zůstává nejoblíbenějším způsobem sledování hlavních sportovních událostí, zkušenosti z druhé obrazovky, které jsou díky aplikacím umožněny, jsou pro diváky stále atraktivnější. Nástroje CA Technologies posílí společné interaktivní a fascinující zážitky pro cyklistické fanoušky“.
V roce 2017 nabízí Eurosport jedinečný cyklistický kalendář. Pokrývá nejen všechny tři Grand Tour s rozšířeným vysíláním Gira d´Italia, ale i většinu dalších závodů UCI World Tour včetně všech Monumentů. Eurosport nabídne během roku přes 200 dní s cyklistickým programem a celkově na 2300 hodin cyklistického vysílání.

Juan Antonio Flecha, etapový vítěz na Tour de France a hlavní expert Eurosportu: „Toto partnerství je skvělou zprávou pro cyklistické fanoušky, kteří budou mít během nejprestižnějších závodů více informací než kdykoli v minulosti. Pro profesionální cyklisty a týmy jsou data velmi důležitá a cyklističtí diváci budou mít klíčové informace v reálném čase během živého vysílání Eurosportu. I pro mé analýzy je podstatné mít tato data k dispozici a vědět lépe, co se děje na silnici. Těším se na to, že je budu využívat a vysvětlovat divákům.“

Chcete-li si co nejvíce užít každou etapu letošních Grand Tour, stáhněte si aplikaci Eurosportu – k dispozici zdarma pro Apple, Android a Windows.


O EUROSPORTU

Eurosport je panevropská jednička ve sportovním vysílání, která spojuje fanoušky a sportovce během největších sportovních událostí. Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě a přináší olympijské hry vice a vice divákům na všech platformách, než kdykoli předtím. Eurosport 1, Eurosport 2 a Eurosport News mají 236 milionů kumulativních předplatitelů v 94 zemích v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě. Eurosport.com je jedničkou na poli on-line sportovních portálů s průměrem 14,5 milionů uživatelů měsíčně. Eurosport Player nabízí v 52 zemích přístup k největším sportovním akcím na všech platformách. Eurosport Events je divize expertů společnosti v managementu a podpoře mezinárodních sportovních akcí. Více informací na corporate.eurosport.com.


Vít Rosenbaum, Marketing & PR, 12. 5. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.05.2017 • Slevu na balíček HBO mohou zákazníci DIGI TV využít do konce května a celé dva roky platit jen 149 Kč měsíčně
19.04.2017 • FLIX TV jako první přechází na HEVC
06.04.2017 • TV Nova úspěšně otestovala modré tlačítko na HbbTV
13.02.2017 • Během nadcházejícího víkendu FLIX TV zpřístupní pro své zákazníky zdarma kanál HBO 3 [ 2 ]
13.02.2017 • DIGI TV uvolní na 72 hodin kanál HBO 3 pro všechny zákazníky
05.12.2016 • DIGI TV má velký vánoční dárek – slevu 50 procent na úplně všechno!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist