Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 04.07.2022 - 08:22:13   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Poskytovateľ satelitných služieb freeSAT a o.z. Červený Nos Clowndoctors oznámili spoluprácu na podporu chorých detí a ich rodín

  Autor: freeSAT/mediamedia , e-mail: info@sk.freesattv.tv Přidané: 11.07.2017


freeSAT, jeden z popredných poskytovateľov satelitnej televízie na Slovensku s radosťou oznamuje uzatvorenie partnerstva s občianskym združením Červený Nos Clowndoctors. Spoluprácu oficiálne odštartovali programom Cirkus Paciento. Vďaka podpore freeSAT-u mohli hospitalizované deti v banskobystrickej nemocnici spolu s rodičmi na chvíľu zabudnúť na chorobu a užiť si päť dní radosti s klaunmi Červeného Nosa.


Cirkus Paciento zavítal minulý týždeň na onkologické oddelenie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Banskej Bystrici. Cieľom tohto jedinečného programu je pomôcť deťom zvládať stres počas liečby. Dvaja klauni trávia s deťmi celých päť dní plných magických trikov a vtipov. Rozveseliť malých pacientov nie je ich jedinou úlohou - klauni ich zároveň zasväcujú do svojho umenia. Päťdňový program sa skončil predstavením pre rodiny a personál nemocnice, v ktorom boli deti hlavnými hviezdami.

freeSAT a Červený Nos Clowndoctors plánujú dlhodobú spoluprácu. Spoločne pripravujú viacero projektov.
„V minulosti sme už spolupracovali s viacerými charitami, no chceli sme vybudovať čosi silnejšie a nadviazať dlhodobé partnerstvo so zabehnutou organizáciou,“ vysvetľuje Michael Lee, Managing Director spoločnosti UPC DTH a značky freeSAT. „Je pre nás preto veľkou cťou, že budeme spolupracovať s organizáciou Červený Nos Clowndoctors, aby sme na Slovensku podporili rodiny a deti v ťažkej situácii. Považujeme tento projekt v roku 2017 za jeden z našich najdôležitejších a budeme sa snažiť, aby sme doň zapojili aj naše partnerské siete, našich zákazníkov a zamestnancov.“

Červený Nos Clowndoctors, partner Red Noses International, podporuje psychickú pohodu hospitalizovaných detí, geriatrických pacientov a každého, kto bojuje s chorobou. Humor a radosť sú hlavnými liekmi, ktoré Červený Nos Clowndoctors predpisuje. Tento recept už pomohol rozveseliť takmer 100-tisíc detí v 41 slovenských nemocniciach a 3 liečebných zariadeniach.

„Veľmi si vážime, že sa freeSAT rozhodol podporiť náš program Cirkus Paciento na oddelení detskej onkológie a hematológie v Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici. Aj vďaka tejto podpore zažili dlhodobo hospitalizované deti i rodičia, ktorým ochorenie prináša často veľmi ťažké chvíle, týždeň plný radostných zážitkov, smiechu a zábavnej výuky cirkusového umenia pod vedením našich zdravotných klaunov,“ povedala Zuzana Ambro, výkonná riaditeľka Červený Nos Clowndoctors.

Viac informácií o aktivitách o.z. Červený Nos Clowndoctors a o možnostiach podpory nájdete na www.cervenynos.sk. Viac informácií o ponuke freeSAT-u, novinky a program nájdete na sk.freesattv.tv.


Miloslav Surgoš, mediamedia


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.06.2017 • RÚ uložil spoločnosti M7 Group SA pokutu 100 tis. EUR
24.05.2017 • Česká asociace satelitních operátorů: Počkejme s diginovelou na Evropskou komisi!
16.05.2017 • DIGI TV zahajuje prázdninovou akci – slevu 50 procent na úplně všechno!
14.05.2017 • Tetování, drogy a baletní špičky. Do kin na jediný týden vstoupí příběh rebela Sergeje Polunina
05.05.2017 • České stanice na Slovensku budú, ale len s vysporiadanými licenčnými právami
04.05.2017 • O českých televíziách na Slovensku budú dnes diskutovať vysielatelia a operátori z oboch krajín [ 2 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist