Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.10.2018 - 18:33:23     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Viasat World získal špičkový obsah pro kanál Epic Drama

  Autor: CHILLICOM/Viasat World , e-mail: info@chillicom.cz Přidané: 10.11.2017Viasat World, mezinárodní mediální společnost, oznámila uzavření smlouvy s nezávislou distribuční, televizní, filmovou a digitální produkční společností all3media international na koupi více než 50 hodin špičkové dramatické tvorby pro svůj nový kanál Epic Drama.


Příznivci moderní dramatické tvorby se mohou těšit na velkolepé seriály z celého žánrového spektra, včetně detektivních, klasických literárních, politických, historických, válečných, akčních, dobrodružných, historicky podložených. Na novém kanálu, které Viasat World plánuje spustit 14. prosince na svých hlavních trzích, se tak objeví i některé z nejžádanějších pořadů z nabídky společnosti all3media.

Společnost all3media international je renomovaný producent a distributor nezávislé televizní tvorby a klíčový partner společnosti Viasat World při naplňování programové skladby kanálu Epic Drama nejkvalitnějšími seriály. Tato první smlouva o hrané tvorbě dokládá snahu společnosti Viasat World spolupracovat s předními světovými distributory a staví na dlouhodobých vztazích mezi oběma společnostmi v oblasti faktografické tvorby, zejména se zaměřením na historii.

Karin Heijink, viceprezidentka společnosti Viasat World odpovědná za obsah a produkty, uvedla: „Nesmírně nás těší, že můžeme rozšířit spolupráci se společností all3media a exkluzivně vysílat hrané seriály na kanálu Epic Drama ve vybraných zemích. Neustále usilujeme o získávání práv k nejkvalitnější tvorbě, abychom dostáli slibované úrovně kanálu. Nově pořízené tituly naše nároky naprosto splňují. Smlouva je důležitým krokem při sestavování programové skladby skutečně světové úrovně pro naše diváky.“

Ben Packwood, obchodní manažer společnosti all3media international, dodává: „Je pro nás velký úspěch, že se stáváme klíčovou součástí úvodní programové nabídky kanálu Epic Drama společnosti Viasat World. Tato skvělá dobová dramata výborně doplní špičkovou programovou skladbu nového kanálu. Jejich příběhy s hvězdným obsazením přenesou diváky do jiné doby a jiného prostředí. Těšíme se na další spolupráci s Viasat World při naplňování nabídky kanálu Epic Drama, kde exkluzivně nabídneme vybrané seriály z naší tvorby.“


Mezi exkluzivní tituly se řadí například:

The Miniaturist

Adaptace mezinárodního bestseleru Jessie Burtonové The Miniaturist je divácky oblíbený, výpravný dobový thriller s hvězdným obsazením. V hlavních rolích vystupují Anya Taylor-Joy (Split, The Witch), Romola Garai (The Hour, The Crimson Petal And The White, Atonement) a Alex Hassell (Suburbicon, Anonymous), dále hrají Paapa Essiedu (A Midsummer Night’s Dream, Utopia), Hayley Squires (I, Daniel Blake; Southcliffe) a Emily Berrington (Humans).

Seriál vypráví příběh rodiny, kde se pod okázalostí a nadřazeností skrývají zakázané vášně a nebezpečná tajemství. Píše se rok 1686 a osmnáctiletá Nella Oortman klepe na dveře honosného domu v nejbohatší čtvrti Amsterdamu. Přijíždí z klidného venkova plná nadějí a snů o novém životě jako budoucí choť zámožného kupce Johannese Brandta. Namísto Johannese ji však vítá jeho odměřená sestra Marin a Nella si brzy uvědomuje, že v domě Brandtových není nic takové, jak se zdá.


Close to the Enemy

Nebezpečný závod s časem v prostředí londýnského hotelu poničeného bombovým útokem těsně po 2. světové válce. Seriál Close to the Enemy sleduje příběhy agenta tajné služby kapitána Calluma Fergusona, jehož posledním úkolem pro armádu je zajistit, aby zajatý německý inženýr Dieter Koehle začal urychleně pracovat pro britské Královské letectvo RAF na vývoji tryskového motoru. Na pozadí počínající studené války je pro britskou národní bezpečnost naprosto zásadní získat pro ozbrojené síly špičkové technologie co nejrychleji. Callum užívá neortodoxní metody, aby Dieter přesvědčil k práci pro Británii. Mezi oběma muži postupně vznikne přátelství, avšak některé věci jsou jinak, než se zdají. V průběhu děje seriálu se Callum setkává i s řadou dalších postav, jejichž příběhy se v období poválečné obnovy různě proplétají.


The Village

Velkolepá rodinná sága zasazená do malebně zvlněné krajiny oblasti Peak District v anglickém hrabství Derbyshire, která ilustruje dějiny 20. století. Děj se plně odehrává v jediné vesnici. Točí se okolo životů místních vesničanů – dětí, učitelů, dělníků na statku, majitele továrny, metodistického kněze, aristokracie – a sleduje přitom, jak prožívají velké historické události, změny, pokrok a posuny ve vnímání národní identity. Úvodí řada zachycuje první roky první světové války očima starého muže jménem Bert Middleton. Jeho životní příběh a hlas tvoří kostru příběhu a vede nás k zamyšlení nad tím, kdo se domníváme, že jsme, a proč. Historie bez vysvětlování, příběhy minulosti a přítomnosti vyprávěné velkolepým způsobem s citem pro detail a barevnost.


Miss Fisher’s Murder Mysteries

Klasický detektivní seriál, kde záhady řeší podmanivá slečna Phryne Fisherové ztvárněná divadelní a filmovou hvězdou Essie Davis. Soukromý detektiv v sukních prochází postranními uličkami, jazzovými kluby i honosnými sídly 20. let a bojuje se zločinem pomocí svého perletí vykládaného revolveru a břitkého důvtipu. Slečna Fisherová, veskrze moderní žena, si užívá života plnými doušky a zanechává za sebou dlouhou řadu ctitelů, zatímco řeší záhady všeho druhu. Pomáhá jí Dot, nejroztomilejší služebná na světě, poněkud odtažitý detektiv inspektor Jack Robinson a tetička Prudence, společensky angažovaná dáma.


O společnosti Viasat World

Viasat World je nezávislý mezinárodní provozovatel televizního vysílání, který nabízí rozsáhlé portfolio televizních kanálů a nelineárního obsahu všech žánrů včetně dokumentárního, zábavního, dramatického, filmového a sportovního. Provozuje 27 placených televizních kanálů ve více než 50 zemích. Hlavní kanály zaměřené na faktografickou programovou skladbu jsou Viasat Explore, Viasat History a Viasat Nature.


Karel Kapinus, Managing Director, CHILLICOM, 10. 11. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.11.2017 • freeSAT rozširuje ponuku balíka FilmBox Pak, pridáva nové kanály
05.11.2017 • Britské rádio za mřížemi: National Prison Radio
03.11.2017 • Canal Córdoba Internacional volně z družice Astra 1L
30.10.2017 • MŇAM TV predstavuje vianočný program a mení stratégiu satelitného vysielania
17.10.2017 • Eurochannel s vysokým rozlišením z družice Eutelsat 16A
16.10.2017 • Viasat World spouští nový kanál Epic Drama

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist