Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.10.2018 - 19:08:40     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - DVB-T | Články
 

DVB-T2 v Belgii: placená televize TV Vlaanderen

  Autor: Petr Miklík , e-mail: Petr.Miklik@seznam.cz Přidané: 08.12.2017Ve čtvrtek 7. 12. 2017 zahájil poskytovatel programů TV Vlaanderen pozemní vysílání své placené televizní nabídky ve Vlámsku (část Belgie) a v Bruselu. Platforma Antenne TV nabízí 15 programů DVB-T2 za 9,95 eur měsíčně.


Antenne TV je distribuována sítí společnosti Norkring, která umožňuje přístup všem uživatelům ve Vlámsku a v Bruselu. Nabídka se skládá z velmi sledovaných kanálů ve Vlámsku společnosti Medialaan (vtm, Q2, Vitaya, Caz, vtmKzoom, Kadet), SBS Belgium (4, VIJF, ZES), holandských veřejnoprávních kanálů NPO 1, NPO 2, NPO 3 a programů ve francouzštině RTL-TVI, Club RTL, Plug RTL.

“Již delší dobu existuje zvyšující se poptávka po jednodušším předplatné televize s výhradně nejpopulárnějšími kanály za konkurenceschopnou cenu,” řekl Yannick Altruy, country manager pro Belgii společnosti M7 Group. “Kromě toho televizní terestrická nabídka byla omezena na volně přijímatelné (FTA) veřejnoprávní kanály VRT. Proto nás velmi těší, že s Antenne TV jsme zprovoznili konkurenceschopnou televizní nabídku se všemi hlavními vlámskými komerčními kanály, holandskými kanály NPO a valonskými kanály RTL.”

Podle pana Hans Troelstra, výkonného ředitele společnosti M7 Group, volba pro digitální pozemní televizi je logickým vývojem růstu trhu ve sledovanosti mobilní televize, který ideálně doplňuje satelitní televizi: “S Antenne TV chceme využít současný růst ve sledovanosti mobilní televize. Nepotřebujete internet, kabel nebo parabolu. To činí Antenne TV kompaktním produktem, který můžete využít doma nebo jako druhé připojení v ložnici, ale také jej současně můžete vzít s sebou na kemp, na loď, do kůlny atd.”

Antenne TV nabízí anténu DVB-T2 za 29 eur, která funguje ve vnitřním (indoor) a venkovním (outdoor) prostoru. Pro televizor s tunerem DVB-T2 je zapotřebí jen čtečka karet (CI modul pro Antenne TV), která je dostupná za 39 eur. Divák si také může zakoupit kombinovaný balíček (CI modul s dekodérem pro DVB-T2) za speciální zaváděcí cenu 99 eur.


S využitím zdroje: Robert Briel, Broadbandtvnews.com, volně upraveno a zkráceno


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.12.2017 • V decembri bude JOJ Cinema cez anténu bezplatne
23.11.2017 • Přechodová síť pro vysílání v DVB-T2 bude dostupná pro víc než 90 % domácností, na trhu je už více než 1200 vhodných přijímačů
12.11.2017 • DVB-T2 v Singapuru: prodloužení analogového vysílání
06.11.2017 • Detská RikTV bude v novembri cez anténu zdarma
25.10.2017 • DVB-T2 v celém Rakousku
20.10.2017 • DVB-T v Portugalsku: možnosti pro rozšíření vysílání

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist