Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 23.01.2019 - 12:57:43     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Filmový kanál FilmBox od společnosti SPI sledují v České republice 2 miliony uživatelů

  Autor: SPI/Webershandwick , e-mail: info@webershandwick.cz Přidané: 24.01.2018Mezinárodní mediální společnost SPI International / FILMBOX na českém televizním trhu rychle expanduje s filmovým kanálem FilmBox. Podle očekávání by počet předplatitelů měl dosáhnout téměř 2 milionů už koncem ledna 2018.


Filmový kanál FilmBox, který nabízí široký výběr populárních filmů a televizních seriálů, má v současnosti na českém trhu největší zastoupení ze všech placených televizních kanálů. Od 23. ledna 2018 jej přesunul Skylink, největší televizní satelitní platforma v České republice, do svého nejnižšího digitálního balíčku. Díky tomu bude tento filmový kanál jen na platformě Skylinku dostupný přibližně 1 milionu předplatitelů v Česku a téměř 600 tisícům diváků na Slovensku. FilmBox také získal dalších skoro 200 tisíc nových předplatitelů na ostatních kabelových a IPTV televizních platformách.

FilmBox je mezi televizními diváky vysoce uznávaný kanál. Přesto bude v průběhu celého roku 2018 docházet k dalšímu zatraktivnění programové nabídky vysílaných pořadů. V programu přibydou atraktivní filmové premiéry a oceňované televizní seriály. Každý den si tak diváci FilmBoxu užijí širokou škálu filmových žánrů včetně dramat, komedií, thrillerů, akčních snímků, hororů, ale i populárních seriálů od nejlepších světových producentů včetně BBC Worldwide a FreemantleMedia International. Většina vysílaných pořadů na FilmBoxu se může pochlubit nejlepšími hollywoodskými herci, jako je Clint Eastwood, Pierce Brosnan, Brad Pitt, Edward Norton, Jake Gylenhal, Tom Hardy, Scarlet Johansson, Keira Knightley, Julianne Moore nebo Julia Roberts a mnoho dalších.

Kanál FilmBox je součástí televizního portfolia společnosti SPI. Vedle FilmBoxu jsou v České republice dostupné i tyto SPI kanály: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Family, Filmbox ArtHouse, DoucBox HD, FightBox HD, FashionBox HD, Fast&FunBox HD, 360TuneBox, Erox HD a Eroxxx HD.


O SPI International

SPI Internatinal/Filmbox je mediální společnost s celosvětovou působností, která poskytuje 35+ televizních stanic ve více než 50 zemích na šesti kontinentech. Portfolio kanálů SPI zahrnuje tematické a filmové kanály, které vysílají v Evropě, Turecku, na Středním východě, v Africe, tichomořské Asii, Austrálii, Latinské a Severní Americe.

Celosvětová televizní značka ve vlastnictví SPI/FILMBOX zahrnuje FilmBox, FilmBox Art House, FunBox UHD, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&FunBox, Gametoon a 360TuneBox. Kromě televizních kanálů je SPI majoritním vlastníkem společnosti Kino Polska S. A. v Polsku, které také provozuje dva DTT kanály: Stopklatka TV a Zoom TV.

SPI/FILMBOX je průkopníkem inovativních, nových konceptů a technologií s knihovnou čítající na 6 tisíc titulů z celého světa. Zároveň je jedním z celosvětově největších vlastníků nativního obsahu ve formátu Ultra HD. SPI/FILMBOX využívá poslední technologie, které umožňují předplatitelům přístup k lineárnímu vysílání i video obsahu na vyžádání. To zahrnuje živé vysílání UHD programů a televizních kanálů na jakékoli zařízení připojené k internetu skrze přední světové streamingové služby a stejně tak i přes lokální OTT poskytovatele.

SPI International je vedoucím dodavatelem filmů pro kinosály a televizních programů na mezinárodním trhu již více než 25 let. Silné partnerství SPI s předními televizními studii a dodavateli licencovaného obsahu dovoluje nabízet opravdu působivý obsah se silným rozlišením a vysokou poptávkou. Více informací najdete na www.spiintl.com.


Marek Němec, PR agentura Weber Shandwick


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.01.2018 • T-Mobile spouští satelitní TV
19.01.2018 • WELT a N24 Doku Austria z družic Astra 1KR a Astra 1N
18.01.2018 • Britský zábavní kanál together nahradil Community Channel na družici Astra 2F
13.01.2018 • Nova stanice Seznam TV je dostupná pro všechny zákazníky DIGI TV
11.01.2018 • Nové HD kanály v Magiu a Epic Drama na mesiac zadarmo
11.01.2018 • Televize Seznam – nový program v nabídce Skylinku

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist