Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 12.12.2018 - 21:54:42     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

E! Živě z červeného koberce: Ceny Akademie 2018

  Autor: TV Consulting , e-mail: info@tvconsulting.cz Přidané: 03.03.2018Nejvýznamnější noc Hollywoodu se blíží a s ní i nervozita, nádherné róby, lesk a třpyt! Televize E! bude opět u toho v pořadu E! Živě z červeného koberce: Ceny Akademie 2018 - neděle 4. března od 23:00 hodin a následující den v repríze po celý den.


Nejprestižnější přehlídka filmových hvězd nabídne ve svém již 90. ročníku opět nevídanou kolekci luxusních rób a hříšně drahých šperků. Fanoušci Oscarů ale dobře vědí, že jejich oblíbené favority lépe než samotné udílení cen představí show z 300 metrů dlouhého červeného koberce.

Módní i filmoví nadšenci tu mohou posoudit, která z hvězd zazářila v záři reflektorů nejvíce - a taky se od ní leccos zajímavého dozvědět. Nenechte si ujít zajímavé rozhovory našich moderátorů Giuliany Rancic a Ryana Secreasta s největšími hvězdami filmového plátna, ve kterých Vám odkryjí své pocity a očekávání.

Pozornost se letos opět zaměří i na herečku Meryl Streep, která je již po několikáté nominovaná v kategorii Hlavní herečka, a naposled Oskara získala za roli ve filmu Železná Lady. Letos je nominovaná za film Akta Pentagon: Skrytá válka. A protože Meryl vždy patří k nejelegantněji oblékaném hvězdám večera, tak nás i zajímá, který návrhář ji obleče letos.

Nenechte si ujít živý přenos z příchodu hvězd na červený koberec zajímavé rozhovory, detailní pohled na hvězdy z 360°, a vstupy z akcí, které se konají po ukončení hlavního ceremoniálu, a na kterých naši moderátoři nesmí chybět. To vše na E! v pořadu E! Živě z červeného koberce: Ceny Akademie 2018 v neděli 4. března od 23:00 hodin a následující den v repríze.


Na závěr ještě pár zajímavých čísel o letošním předávání Cen Akademie 2018:

- Poprvé se Ceny Akademie předávaly v roce 1929.
- Již podruhé bude předávání moderovat Jimmy Kimmel.
- Film Tvář vody získal nejvíce nominací a to celkem 13.
- Greta Gerwig je teprve pátou nominovanou ženou v kategorii Režie, nominaci získala za film Lady Bird.
- Nejstarší nominovanou osobou se letos stala Agnes Varda v 89 letech.


O televizním kanále E! v České republice a na Slovensku:

Televizní program E! vysílá 24/7 v českém a anglickém jazyce a v ČR je dostupný v nabídkách T-mobile TV, satelitní televize Skylink, dále pak Dragon Internet, NejTV a Poda. Na Slovensku je v nabídkách Orange, Satro, Skylink, Slovanet či Tesmedia.


O NBCUniversal International Networks

NBCUniversal International Networks, globální televizní divize společnosti NBCUniversal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních kanálů vysílaných ve 165 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, E! Entertainment Television, 13th Street, DIVA, Studio Universal, Telemundo, Bravo, DreamWorks and Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavných programů zaměřených na diváky po celém světě. Spravuje také filmový kanál Movies 24 ve Velké Británii a Style Networks v Austrálii. NBCUniversal News Group, jedna z nejvlivnějších a respektovaných sítí onair a online zpravodajství na světě, zastřešuje mezinárodní zpravodajské kanály CNBC a NBC News.

NBCUniversal International Networks je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavných programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a televizních společností, přední filmová studia, světově známé zábavné parky i řadu úspěšných internetových společností. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.


Veronika Tamchynová a Martina Zvířecí, TV Consulting – zastoupení televizních kanálů E! Entertainment ČR a SR

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.03.2018 • MLS 2018 na Eurosportu
27.02.2018 • Cyklisté za sluncem: Paříž – Nice
26.02.2018 • Nejrozmanitější podívaná na Prima ZOOM v 9. týdnu
24.02.2018 • Mňam TV oslavuje 3. narodeniny, Mňau TV 2. narodeniny a diváci dostanú ako darček nové programy
23.02.2018 • Bohéma Giacoma Pucciniho v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 24. února 2018
19.02.2018 • Vše, co si budete přát, uvidíte v 8. týdnu na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist