Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 21.01.2019 - 15:04:06     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 16. 5. 2018

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 13.05.2018Zpěvák Tomáš Klus, herečka Zuzana Mauréry a čtvrtý nejkrásnější muž planety Michal Gajdošech se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 16. května ve 21.35 na Primě.


Tomáš Klus – herec, zpěvák, skladatel a textař, v současné době už i trojnásobný otec. Jeho fanoušci ho až do konce srpna mohou vidět na koncertní tour na různých místech Česka nazvané #prostekoncertvlete, jejíž součástí je i Tomášovo vystoupení na již tradičním hudebním festivalu Mezi ploty, který se koná v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice 26.–27. 5. Ačkoli je Tomáš Klus bezpochyby největší tuzemská písničkářská hvězda, nemá chuť se svému publiku zalíbit za každou cenu. Někdy ho dokáže i popíchnout. Třeba tím, když začal na sociálních sítích komentovat současné politické dění. Některé fanoušky tím vysloveně namíchnul. „Ale kdybych mlčel, tak se udusím,“ říká k tomu Tomáš, který letos – ještě před létem – vydá svou novou desku. Šesté studiové album natočil se svou kapelou Cílová skupina: „Miluju múzy a tanec s nimi sám ve zkušebně, když našeptávaj při psaní a já jsem jen jejich nástroj. Upgrade ale přichází s chlapci z kapely; kdy přijdou s těmi svými a spustí tvůrčí orgie, čas přestane být časem a svět kolem se stává hudbou,“ říká zpěvák.


Zuzana Mauréry – populární slovenskou herečku čeští diváci mj. znají z Hřebejkova filmu Učitelka, díky němuž získala na karlovarském festivalu v roce 2016 cenu pro nejlepší herečku. Zuzana se jako dcera operních pěvců v showbyznysu objevuje od mládí. Zahrála si ve videoklipu Petera Nagyho Kristinka a jako sedmnáctiletá poskakovala v pořadu, který se vysílal před televizními novinami, Cvičme v rytme. „Na tehdejší dobu to bylo takové soft porno legálně vysílané v televizi. Cvičily jsme v dresech, které toho dost odhalovaly,“ říká se smíchem herečka. Svoji hereckou kariéru zahájila v souboru Radošinského naivního divadla, které bylo její domovskou scénou až do roku 2000. Do té doby účinkovala téměř ve všech produkcích tohoto úspěšného a jedinečného souboru. Od roku 2000 se jako umělkyně na volné noze věnuje muzikálu nejen na Slovensku, ale i v Česku. V Bratislavě na Nové scéně vynikla v Lasicově muzikálu Někdo to rád horké a také v Gombárově muzikálu Vlasy. V Praze ji mohou diváci vidět v divadle Studio DVA. Před lety vyhrála taneční soutěž Showdance. Aktuálně hraje také v novém filmu Martina Šulíka Tlumočník.


Michal Gajdošech – čtvrtý nejkrásnější muž planety, slovenský model, který se na přehlídkových molech pohybuje už deset let. Byl také superfinalistou v soutěži Muž roku v roce 2011. „Když jsem v 19 letech odešel do Prahy studovat na vysokou školu, řekl jsem si, že nějaká brigáda by nebyla zlá. A kolotoč se rozjel,“ říká Michal. Nedávno zúročil svou krásu a léta dřiny v posilovně na celosvětové soutěži Mister Supranational, kde obsadil čtvrté místo v konkurenci 40 mužů z celého světa. „Je to pro mě obrovský úspěch. Skončit na 4. místě v takové konkurenci je skvělé a ohromně si také vážím titulu Best Body in the World.“ Jelikož patřil na soutěži krásy mezi nejstarší, docela se pobavil nad čerstvě plnoletými modely, kteří prý své ego nedrželi na uzdě. „Rozdíl ve věku účastníků soutěže byl dost znát, ti osmadvacetiletí rozhodně neměli potřebu exhibovat jako osmnáctiletí, kteří měli vystřelená ega, až nevím kam,“ popisuje Michal s úsměvem. Gajdošech ale v modelingové branži velké ambice nemá, vždy to pro něj bylo jen takové hobby. Už při škole pracoval v londýnské bance, absolvoval stáž ve velké auditorské firmě a ještě vyvíjel mobilní aplikace. „Modeling nikdy nebyl mým snem, a jelikož jsem dokončil inženýrská studia, bude se můj život ubírat jiným směrem,“ dodává.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 16. května ve 21.35 na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Mgr. Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.05.2018 • Česko slaví dosud největší úspěch v Eurovizi
13.05.2018 • RTVS premiérovo odvysiela seriál Četníci z Luhačovic
12.05.2018 • Mikolas Josef bodoval na Eurovizi - Česká republika bude mít podruhé v historii svého zástupce ve finále
06.05.2018 • Apoštol národní zrady Emanuel Moravec pod drobnohledem ČT2
05.05.2018 • Show Jana Krause – 9. 5. 2018
02.05.2018 • Čtyřiašedesát zápasů v patnácti dnech - ČT odvysílá všechny zápasy MS v hokeji

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist