Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 22.02.2019 - 23:25:37     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Vysielanie DIGI Sport bude nabité ostrovným futbalom

  Autor: Slovak Telekom , e-mail: info@telekom.sk Přidané: 12.07.2018


Slovak Telekom a DIGI Sport ohlasujú ďalšiu športovú akvizíciu na tri ďalšie ročníky, a to najstaršiu pohárovú futbalovú súťaž na svete. Ostrovný futbal na DIGI Sport nebude zahŕňať iba anglickú Premier League a Championship, škótsku Premiership, ale už aj najstaršiu pohárovú súťaž sveta.


Úplnou novinkou vo vysielaní DIGI Sport je od novej sezóny FA Cup, ktorý píše svoju tradíciu už od novembra 1871. A vyšpičkované súboje medzi tímami z nižších súťaží s úplnou špičkou futbalu na ostrovoch majú neuveriteľný náboj.

Prvým víťazom pohára boli Wanderers z Londýna, najúspešnejším klubom histórie je s 13 titulmi Arsenal v tesnom závese s Manchestrom United, ktorý sa z trofeje tešil 12-krát. Na delenej tretej priečke sú Chelsea FC a Tottenham Hotspur, ktorých hráči zdvíhali pohár nad hlavu osemkrát a na piatej Liverpool a Aston Villa, ktorým sa to podarilo sedemkrát.

„FA Cup, ako najstaršia pohárová súťaž na svete, je tou tradičnou čerešničkou na torte, ktorá skompletizuje fantastickú ostrovnú futbalovú ponuku u nás," povedal k novej akvizícii generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek.


Štartujeme vo veľkom o 25 dní

Novú sezónu odpáli DIGI Sport naozaj vo veľkom. Veľkým štúdiom a súbojom medzi víťazom Premier League a FA Cupu s názvom FA Community Shield, o ktorý tímy súperia od roku 1908. V tohtoročnom sa už v nedeľu 5. augusta vo Wembley proti sebe postavia Manchester City a Chelsea FC. Nová sezóna ponúkne obrovské množstvo zápletiek a rozhodne sa bude na čo pozerať. „Získali sme exkluzívne práva na najkvalitnejší anglický pohár spolu so zápasom Community Shield, ktorý odštartuje futbalovú sezónu na ostrovoch," prezradil výkonný riaditeľ DIGI CZ Vladimír Rusnák.

Podčiarknuté, sčítané: Premier League, Championship, škótska Premiership a FA Cup – ponuka ostrovného futbalu na DIGI Sport bude mimoriadne bohatá.

Už o týždeň v stredu 18. júla o 13:00 má DIGI Sport pripravenú ďalšiu veľkú novinku vo svojom vysielaní! Buďte v obraze, sledujte DIGI Sport web a Facebook.


O spoločnosti Slovak Telekom

Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Svoje produkty a služby ponúka pod značkou Telekom jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom prostredníctvom pevnej i mobilnej siete. Na trh prináša medzinárodné poznatky, inovatívne riešenia a najnovšie technologické trendy.

Slovak Telekom je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group. Jej majoritným akcionárom je spoločnosť Deutsche Telekom Europe B.V. s 100% podielom akcií.


Michal Korec, Hovorca pre služby a financie, Slovak Telekom


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.07.2018 • 200 hudebníků pod Eiffelovkou - koncert z Paříže přinese živě ČT art
11.07.2018 • Eva Burešová a Patrik Děrgel jsou dalšími hvězdami Tváře!
11.07.2018 • RTVS odvysiela zápasy 1. predkola Ligy majstrov a Európskej ligy
11.07.2018 • Vzpomínky na Olgu Havlovou
10.07.2018 • Kolty, špagety a gangsteři - Bio Oko promítne nejlepší filmy Sergia Leoneho
09.07.2018 • Jiří Strach představil ve Varech svůj nový tým kriminalistů

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist