Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.02.2021 - 02:39:14   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Televize O2 TV ještě blíže ligovému fotbalu

  Autor: O2 TV , e-mail: info@o2.cz Přidané: 05.10.2018


Ligová fotbalová asociace přivítala do své partnerské rodiny dalšího člena. Oficiálním partnerem se stala společnost O2. Díky tomuto svazku se tak ještě posílí vztah mezi LFA a televizí O2 TV, která je oficiálním vysílatelem FORTUNA:LIGY. Těžit z toho mohou i fanoušci, kteří se během aktuální fotbalové sezóny dočkají například pěti originálních eventů.


Podpisem kontraktu došlo ke stvrzení ještě užší spolupráce mezi progresivní televizní společností od O2 a vedením nejvyšší fotbalové soutěže, než jak tomu bylo doposud. „Už při jednáních o podobě vysílání FORTUNA:LIGY před začátkem sezóny jsme se zástupci O2 rozebírali možnosti pevnějšího partnerství,“ prozradil Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

„Kvalitou svého vysílání přispěla O2TV k úspěšnému startu aktuálního ročníku a významně se podílela na pozitivním vnímání ligového fotbalu u fotbalové veřejnosti. Přesvědčili jsme se, že máme společný cíl, kterým je atraktivní produkt pro fotbalové fanoušky,“ konstatoval Svoboda.

Spolupráce nyní ponese nejen prvky standardního partnerství, ale v plánu jsou i netradiční aktivace, které přinesou přidanou hodnotu klubům i jejich fanouškům.

„Liga v O2 TV získává dalšího velmi stabilního partnera s jasnou vizí a věříme, že také kluby pochopí, že díky O2 TV můžeme společně pozvednout profesionální fotbal v Čechách na vyšší úroveň,“ dodal Svoboda.

Součástí dohody, která byla uzavřena na rok s případnou víceletou opcí, je i série jedinečných aktivit a akcí, které potěší fanoušky nejen na stadionech, ale také přímo při sledování zápasů svého oblíbeného celku na hřišti soupeře. Na první venkovní událost spojenou s televizí O2 TV se mohou diváci těšit již v říjnu tohoto roku.

„Díky novému partnerství s Ligovou fotbalovou asociací se dostáváme ještě blíže k fanouškům, budeme všem moci ukázat, jaké výhody český fotbal díky moderním technologiím O2 TV získává. Ať už se to týká unikátní multidimenze, která umožňuje sledovat všechny zápasy z FORTUNA:LIGY, nebo třeba projektu videorozhodčích, na kterém se O2 TV významně podílí od samého začátku,“ uvedl Richard Siebenstich, ředitel komerční divize O2.


David Solnař, Tiskový mluvčí O2 TV Sport


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.10.2018 • NASA TV UHD se stěhuje do stálé nabídky televize KUKI
11.09.2018 • O2 TV vstupuje do Tipsport extraligy: Hokejovou show ozdobí technologické novinky i zkušený tým komentátorů a expertů
02.09.2018 • Kuki rozšiřuje filmotéku a prodlužuje timeshift
27.08.2018 • Adéla Gondíková se stává ambasadorkou televize Skylink
08.08.2018 • Většina zákazníků rychlý internet nevyužije. Přesto za něj platí
03.08.2018 • Kanál NASA Ultra HD u Kuki nabízí záběry z vesmíru v křišťálově čistém obrazu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist