Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 23.10.2020 - 09:51:19   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

DIGI TV nabízí řešení pro nástup DVB-T2: spouští Chytrou anténu

  Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 10.03.2019


Český televizní operátor DIGI TV představil nový produkt, který umožní televizním divákům elegantně vyřešit přechod na nový vysílací standard DVB-T2. Chytrá anténa nabízí až sedmdesát televizních kanálů za měsíční platbu 100 Kč. Vzhledem k tomu, že příjem televizního signálu je zabezpečen prostřednictvím internetu, není třeba řešit speciální set-top boxy či nákup nových televizorů kvůli letošnímu přechodu na vysílací standard DVB-T2.


Uživatelé Chytré antény navíc budou moci využívat výhod moderní televize, jako je sedmidenní archiv vysílání, bohatá nabídka stanic v HD rozlišení či možnost přeskakování reklam.

„V DIGI TV vnímáme internet jako televizní anténu budoucnosti. Přechod k televizi přes internet je jednoduchý a nabízí služby a komfort, které diváci s příjmem přes klasickou anténu nepoznají,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV, a doplnila: „Zejména sedmidenní archiv vysílání, který televizní diváky osvobozuje od závislosti na televizním programu, znamená velký kvalitativní posun. Zároveň diváci získají oproti terestrické televizi řádově dvojnásobný počet televizních kanálů.“

Nabídka Chytré antény zahrnuje pestrou programovou nabídku, v níž nechybějí všechny stanice České televize, skupin Nova, Prima i Barrandov, většina je v HD rozlišení. Nechybí Televize Seznam, nabídku filmových kanálů rozšiřuje FilmBox, děti se mohou těšit na DUCK TV a TUTY HD. Sportovní fanoušci uvidí kromě stanice ČT Sport též Arena Sport 1, Arena Sport 2 a na půl roku v akci též DIGI Sport 2 HD nabízející ten nejlepší světový fotbal z nabídky DIGI TV. Díky Chytré anténě naladí diváci devět hudebních kanálů, šest regionálních programů i erotickou stanici Dorcel TV. V nabídce nechybějí slovenské, německé a polské stanice.

Díky Chytré anténě získají diváci všechny výhody televize přes internet. Kromě zmíněného sedmidenního archivu je to možnost sledovat televizi až na čtyřech zařízeních. Vedle klasické televize též na počítači, tabletu či chytrém telefonu. Cena 100 Kč měsíčně platí při sjednání smlouvy na dva roky. V případě potřeby zajistit kvalitní internetové připojení si mohou zájemci výhodně objednat DIGI internet. Další výhodou je, že televizi přes Chytrou anténu můžete sledovat i na cestách, kdekoli v České republice i v zemích Evropské unie. Filmoví fanoušci si mohou k Chytré anténě objednat filmotéku HBO GO PLUS za 129 Kč měsíčně. Více informací o produktu včetně aktuální programové nabídky je k dispozici na internetové stránce chytra-antena.cz/.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Account Executive, PP Partners Prague


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.03.2019 • Vrchol hokejové extraligy: O2 TV Sport odvysílá play off i finále
08.02.2019 • Kompletní Liga mistrů, česká fotbalová liga nebo show TIKI-TAKA - O2 TV vstupuje do fotbalového jara
06.02.2019 • E-šport program GINX TV už aj v ponuke českej O2TV
24.01.2019 • Mistrovství světa v rallye zůstává na obrazovkách O2 TV Sport, slavné Monte Carlo startuje již ve čtvrtek
22.01.2019 • Jak se chovat na internetu? Chybují děti i dospělí
18.01.2019 • Další atraktivní obsah z bojových sportů: Prestižní organizaci ONE Championship nabídne O2 TV Sport

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist