Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 17.01.2021 - 15:57:17   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

TDC - první globální seriálový kanál z Turecka oficiálně spustil vysílání

  Autor: SPI/FILMBOX/Weber Shandwick , e-mail: info@filmbox.cz Přidané: 12.04.2019


SPI/FilmBox oznamuje spuštění prvního globálního seriálového kanálu z Turecka, Timeless Drama Channel (TDC). TDC už nyní vysílá po celém světě. Společnost uzavřela deset počátečních dohod s různými operátory, kteří zpřístupnili kanál více než jednomu milionu domácností.


Timeless Drama Channel je prvním seriálovým kanálem z Turecka, který dosáhl celosvětového debutu. Kanál byl vytvořený ve spolupráci s AY Yapim, jedním z předních tureckých producentů a tvůrcem mnoha oceněných tureckých televizních seriálů. Timeless Drama Channel má více než 800 hodin obsahu včetně 8 celosvětově uznávaných tureckých televizních seriálů: Karadayi, Black Money Love, 20 Minutes, Kurt Seyit & Shura, Moms and Mothers, Red Scarf, Five Brothers a The End.

TDC nabídne k vidění populární a respektované turecké herce, jako je Kıvanç Tatlıtuğ, Berguzar Korel, Farah Zeynep Abdullah, Kenan İmirzalıoğlu, Tuba Büyüküstün a mnoho dalších.

„Uvedení Timeless Drama Channel bude v globálním televizním průmyslu přelomové. Přinese povědomí o tureckému dramatu a spojí ho s diváky po celém světě,“ uvedl Berk Uziyel, generální ředitel společnosti SPI International. „Turecko se v krátkém čase stalo druhým největším exportérem televizních seriálů na světě a Timeless Drama Channel je prvním kanálem věnovaným tureckým dramatům, které se budou vysílat po celém světě. Jsme si jistí, že osloví miliony milovníků dramatického žánru po celém světě a nesmírně přispěje k růstu celého odvětví televizních seriálových dramat v Turecku,“ pokračuje Uziyel.

Kanál bude zpočátku vysílaný v deseti jazycích včetně bulharštiny, rumunštiny, makedonštiny, srbštiny, chorvatštiny, albánštiny a arabštiny s anglickými titulky. Kanál je dostupný v celé Evropě na satelitu EUTELSAT 16A. SPI/FilmBox podepsal dohodu o vysílání se šesti operátory: Kujtesa a Ipko Kosovo, Digit-Alb a RTL Albánie, A1 Chorvatsko a A1 Makedonie. V blízké budoucnosti bude kanál vysílaný vícero operátory v zemích Středního východu, severní Afriky, asijsko-pacifického regionu, Společenství nezávislých států a v Pobaltí.


O SPI International

SPI International je globální mediální společnost provozující 36 televizních kanálů na šesti kontinentech. FilmBox je její vlajkovou lodí. SPI je jedním z největších agregátorů nativního obsahu v Ultra HD kvalitě na světě. Ve spolupráci s více než 1400 operátory na celém světě využívá SPI nejmodernější technologii, která poskytuje 55 milionům předplatitelů přístup k SPI lineárnímu obsahu a on-demand obsahu včetně živého streamování UHD programů a FilmBox kanálů na jakémkoli zařízení připojeném k internetu prostřednictvím velkých globálních poskytovatelů streamingových služeb, jako i místních poskytovatelů OTT.

Více než 25 let je SPI International předním distributorem divadelních filmů a televizních programů na mezinárodním trhu. Pevné spojenectví SPI s hlavními dodavateli licencí poskytují nepřekonatelný a lehko rozpoznatelný obsah s vysokou poptávkou. Internet: www.spiintl.com.


Emily Lara (Glo Creative), SPI International/FILMBOX
Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick, 11. 4. 2019  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.04.2019 • LEO TV vysílá od 5. dubna NONSTOP
03.04.2019 • Atmedia rozšiřuje své portfolio o televizní stanici AMC
02.04.2019 • CNN Prima News – nová zpravodajská platforma přichází do České republiky [ 2 ]
02.04.2019 • O2 TV Sport Pack (zatím) ze satelitu nevysílá! [ 1 ]
02.04.2019 • Volně vysílané programy v platformě Skylink v měsíci dubnu
01.04.2019 • Regionalnitelevize.cz vysílá už 7 let

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist