Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 10.12.2023 - 17:21:00   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Skylink Live TV v televizorech skupiny Vestel

  Autor: M7/Skylink/Weber Shandwick , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 24.04.2019


Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o rozšíření seznamu chytrých televizorů, na kterých lze spustit aplikaci Skylink Live TV. Internetovou televizi Skylink Live TV bylo doposud možné spustit na mobilních zařízeních nebo počítačích, ale také na chytrých televizorech LG a Samsung.


Od 23. 4. 2019 je aplikace Skylink Live TV nově dostupná také na chytrých televizorech skupiny Vestel s vybranými modelovými řadami na platformě MB 130 a MB 211. Do této skupiny patří následující značky: Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava.


Aplikace pracuje ve dvou základních režimech:

Jako výchozí je nastaven internetový režim, pro jehož provoz stačí mít televizor připojen pouze k internetu. V tom případě je skladba programů identická se službou Skylink Live TV v PC či mobilním zařízení.

Hybridní režim, který je hlavní předností této unikátní aplikace, umožňuje zákazníkům Skylinku sledovat všechny předplacené satelitní programy a u programů dostupných ve službě Live TV zároveň také internetové funkce, jako je přehrání pořadu od začátku či přehrání vybraného pořadu až 7 dní zpětně. V tom případě je potřeba mít televizor připojen k internetu a zároveň k satelitu přes satelitní kartu s CA modulem. Přechod z internetového do hybridního režimu se realizuje přes menu aplikace. Při příštím spuštění aplikace je zachován režim nastavený při posledním ukončení aplikace či vypnutí televizoru.

„Jiné aplikace tohoto druhu běží jen přes internet. Skylink Live TV ovšem integruje funkce satelitní a internetové televize,“ vysvětluje Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která česko-slovenskou satelitní platformu Skylink provozuje. „Uživatelé, kteří se k ní připojí přes svůj televizor, tak mohou všechny funkce online aplikace pohodlně ovládat svým dálkovým ovladačem. A díky spolupráci se skupinou Vestel už je aplikace k dispozici pro televizory deseti značek.“

Televizory od skupiny Vestel nejsou poslední. V současné době probíhá vývoj aplikací Skylink Live TV pro televizory dalších předních výrobců chytrých televizorů.

Služba Skylink Live TV včetně videotéky je dostupná všem zákazníkům satelitní platformy Skylink. Podle toho, který programový balíček mají předplacen, mohou dnes formou VoD sledovat až 60 kanálů, z nichž 33 je ve vysokém rozlišení HD. Skylink Live TV si však mohou vyzkoušet i uživatelé, kteří dosud nejsou zákazníky Skylinku, a to po dobu 30 dní. Pokud se pak rozhodnou si tuto službu předplatit, mohou ji využívat také jen jako internetovou televizi a instalaci satelitního vybavení si zajistit kdykoliv později.


PR M7 Group S.A.; Marek Němec, Head of Client Services, M7/Skylink/Weber Shandwick, 24. 4. 2019


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.04.2019 • Přehled IPTV a satelitních providerů, kde bude HBO3 vysílat od 8. do 14. 4. volně
04.04.2019 • Hra o trůny na DIGI TV: seriálový maraton pro všechny zákazníky zdarma
28.02.2019 • Volně vysílané programy Skylinku v měsíci březnu
08.02.2019 • Krást vysílání Premier League se nevyplácí. Internetoví piráti chyceni do policejní sítě
23.01.2019 • Skylink rozšiřuje nabídku aplikace Skylink Live TV o stovku nových titulů od Filmboxu
08.01.2019 • DIGI TV spustila novou aplikaci pro chytré televizory Samsung

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist