Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 20.06.2024 - 15:03:49   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Operátor SES podepsal víceleté prodloužení smlouvy se společností Towercom na Slovensku

  Autor: SES/Weber Shandwick , e-mail: info@webershandwick.cz Přidané: 24.10.2019


Společnost SES oznámila podpis víceletého prodloužení smlouvy se společností Towercom na slovenském trhu, které posiluje dlouhodobý vztah mezi oběma společnostmi. Na základě smlouvy, která vstoupí v platnost 1. ledna 2020, poskytne SES jeden transpondér na orbitální pozici 23,5° východně. Tato kapacita umožní společnosti Towercom agregovat obsah pro slovenský trh.


Towercom se už roky spoléhá na SES při distribuci balíčku 11 televizních kanálů včetně 8 stanic ve vysokém rozlišení, mezi které patří slovenská veřejnoprávní televize a několik soukromých slovenských i českých televizních kanálů, stejně jako 33 rozhlasových stanic.

„Jsme velmi rádi a hrdí, že se náš dlouhotrvající vztah s Towercomem na Slovensku právě potvrdil a prohloubil obnovením vzájemné smlouvy,“ říká Martin Ornass-Kubacki, viceprezident a regionální ředitel pro CEE ve společnosti SES. „Současná dohoda dále posiluje pozici SES na vysoce konkurenčním slovenském trhu se silným podílem DTH na orbitální pozici 23,5° východně.“

Towercom je zákazníkem SES v České republice a na Slovensku již více než 10 let a využívá satelitní kapacitu pro slovenské vysílatele na orbitální pozici 23,5° východně. Z tohoto hlavního orbitálního slotu je Towercom součástí prémiového televizního uzlu, který slouží 37 milionům domácností v celé Evropě.

„Těší nás, že s partnerem SES můžeme nadále poskytovat našim satelitním klientům vysoce profesionální a spolehlivé služby,“ říká Ivan Peschl, generální ředitel společnosti Towercom.

SES je lídrem ve svém odvětví s celosvětovým dosahem více než 355 milionů televizních domácností či 1 miliardy lidí a prostřednictvím družic distribuuje více než 8 200 kanálů. Přes obchodní jednotku SES Video denně obsluhuje více než 525 kanálů a poskytuje více než 8 400 hodin online streamování videa, včetně více než 620 hodin prémiových sportovních a živě přenášených událostí.


O společnosti SES

SES je předním světovým provozovatelem satelitů s více než 70 družicemi na dvou různých orbitech, geostacionární dráze (GEO – Geostationary Earth Orbit) a na střední oběžné dráze (MEO - Medium Earth Orbit). Poskytuje služby pro širokou škálu zákazníků v oblasti celosvětové distribuce videa a datových spojů prostřednictvím dvou obchodních jednotek: SES Video a SES Networks. SES Video obsluhuje celosvětově více než 355 milionů televizních domácností, prostřednictvím Direct-to-Home (DTH) platforem a zprostředkovaně i kabelových, pozemních a IPTV sítí. SES Video poskytuje plnou škálu inovativních služeb lineární i digitální distribuce, včetně satelitního systému ASTRA s největším pokrytím DTH televizního vysílání v Evropě. SES Networks poskytuje globálně řízené datové služby, které spojují lidi v různých odvětvích, včetně telekomunikací, námořní dopravy, letectví a energetiky, stejně jako vlády a instituce po celém světě. Portfolio SES Networks zahrnuje GovSat, což je napůl společný podnik veřejného a soukromého sektoru mezi SES a lucemburskou vládou. Další značkou je O3b, jediný negeostacionární systém, který dodává širokopásmové datové služby podobné optickým vláknům. Další informace jsou k dispozici na adrese: www.ses.com


Lucemburk, 24. října 2019 – SES; Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.10.2019 • Eurosport oznámil rozsáhlou spolupráci se společností Twitter na sdílení obsahu z LOH v Tokiu v roce 2020
09.10.2019 • Bibel TV prodlužuje vysílání v SD z družice Astra 1N
04.10.2019 • Volné vysílání programu Love Nature pro abonety Skylinku také ve formátu 4K
02.10.2019 • Skylink: ukončení vysílání programů MTV Dance, MTV Rocks a MTV Hits
02.10.2019 • QVC2 UHD z družice Astra 1M
30.09.2019 • Říjnové volné vysílání hned pěti zajímavých programů ve Skylinku

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist