Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 17.08.2022 - 13:26:41   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Najviac športu má v televíznej ponuke UPC

  Autor: PR Press UPC Broadband Slovakia , e-mail: info@upc.sk Přidané: 23.04.2008Športovo založení zákazníci UPC môžu sledovať až sedem TV programov v digitálnej kvalite: Sport1, Galaxie Sport, NASN, Eurosport, Eurosport 2, Eurosport Germany a Extreme Sports.


Bratislava 23.4.2008 – Najviac športu má v televíznej ponuke spoločnosť UPC, ktorá umožňuje športovým fanúšikom sledovať ich obľúbené zápasy a programy v digitálnej kvalite až prostredníctvom 7 televíznych športových staníc. Ide o stanice: Sport1, Galaxie Sport, NASN, Eurosport, Eurosport 2, Eurosport Germany a Extreme Sports. Ak k tomu pridáme aj stanice STV2 a ČT2, ktoré tradične prinášajú v slovenčine a češtine vysielanie z najvýznamnejších športových podujatí, je to spolu až 9 staníc a programov venovaných športu.


ŠPORT NA UPC DIRECT:

Športoví priaznivci, ktorí sa už nevedia dočkať majstrovstiev sveta v hokeji, futbalového šampionátu či letných olympijských hier, môžu s digitálnou satelitnou televíziou UPC Direct sledovať celkom 7 staníc (všetky vyššie uvedené športové stanice). UPC Direct je satelitná televízia, ktorá umožňuje sledovať viac ako 100 televíznych programov v digitálnej kvalite kdekoľvek na Slovensku, bez ohľadu na geografické a technické prekážky.

Okrem bohatej ponuky TV a rozhlasových programov, UPC Direct poskytuje komfort elektronického programového sprievodcu či výber jazykovej verzie, a pomocou nového DVR HD ready prijímača so zabudovaným hard diskom s kapacitou 160 GB, teraz už aj nahrávanie a uloženie cca. 60 celovečerných filmov. Atraktivitu nového DVR HD ready prijímača umocňuje taktiež funkcia Time-Shift, ktorá umožňuje dočasné uloženie sledovaných relácií či napr. priamych športových prenosov, a ich následné znovu sledovanie.


ŠPORT NA UPC DIGITAL:

Digitálna káblová televízia UPC Digital ponúka športovým fanúšikom na výber 6 športových staníc: Sport1, Galaxie Sport, NASN, Eurosport, Eurosport2 a Extreme Sports. Samozrejme, súčasťou ponuky sú aj stanice STV2 a ČT2, ktoré vysielajú priame prenosy a záznamy z významných športových podujatí z domova a zo sveta. UPC Digital ponúka spolu takmer 80 televíznych programov v troch základných balíčkoch (Entry, Basic a Exclusive) a viacerých tematických či prémiových balíčkoch (Darwin, Music, Sport, Relax, balík HBO, balík Hustler, balík SuperFilm atď.).

Výhodou UPC Digital sú funkcie ako napr. OSD (zobrazovanie všetkých informácií na obrazovke), EPG (elektronický programový sprievodca), výber jazykovej verzie a 16 rozhlasových programov. Prednosťou UPC Digital je taktiež možnosť pripojenia všetkých televízorov v domácnosti na Rozšírený súbor analógovej káblovej televízie, ktoré zákazník získava bezplatne, t.j. ako bonus v rámci mesačného paušálu.

Podrobné informácie o službách spoločnosti UPC nájdete na internetovej stránke www.upc.sk


UPC Broadband Slovakia, s.r.o.

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej, analógovej a satelitnej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.


O UPC Broadband

UPC Broadband je európska divízia spoločnosti Liberty Global, Inc., vedúceho svetového medzinárodného prevádzkovateľa káblovej televízie. UPC ponúka televízne internetové a hlasové služby približne 10 miliónom zákazníkov v 10 európskych krajinách. Víziou spoločnosti je sprístupniť úžasný, niekedy však komplikovaný digitálny svet jednoducho pre každého. UPC zamestnáva v Európe takmer 15 000 pracovníkov usilujúcich sa o to, aby do služieb poskytovaných spoločnosťami UPC vnášali jednoduchý a osobnostný ľudský prístup.


Jaroslav Kolár, hovorca UPC Broadband Slovakia


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 16   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.04.2008 • Závody ploché dráhy se vracejí na Galaxii sport
25.04.2008 • Play-off NHL - 2. kolo na Galaxii sport [ 1 ]
24.04.2008 • EuroNews - všechno se změní ! [ 1 ]
22.04.2008 • Dětskou stanici střídá na identickém kmitočtu z družice Astra pro děti nevhodný esoterický kanál
22.04.2008 • Konečný – Dzindziruk, exkluzivní přímý přenos o titul mistra světa v boxu na Galaxii Sport
22.04.2008 • „equi8 television” z družice Astra 19,2° východně [ 3 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 1

  asi 

26.04.2008 14:57 • neregistrovaný
on mal na mysli pocet prenesenych dat na kvalitu obrazu(Megabit/s) a nie pocet programov a cenu :)
 
 
  CSlink a Skylink je mnohem lepší než slavný UPC a 

24.04.2008 21:40 • neregistrovaný
CSlink a Skylink je mnohem lepší než slavný UPC a DIGI TV dohromady???? od chvile co dali galaxii do balicku a tim zvedli cenu na 2400kc, uvazuji porizeni digi tv s cca 30 programi a 5 sportovnimi za 3100kc
 
 
  mno...tak to cislo si mozete znizit o 2... 

24.04.2008 08:25 • neregistrovaný
program na eurosport s ceskym dabingom a germany je totozny.
celkovy pocet rpogramov je teda 5!!!!!!!!!
roky sme pozerali nemecky Eurosport a nevadilo mi to...na to aby som videl gol alebo tenisovy out nepotrebujem priblbly komentar..
A ze najlepsia je kvalita je NASN a nemecky Eurosport? samozrejme..ved to neni vobec zasluhou UPC...prenos dat plati niuekto iny...akurat na NASN teraz prispievaju...ta STV 2 tam fakt chyba..nerozumiem preco to takto odseparovali ze STV1 ano a 2 nie.Ak ten SKylink a CS vsadia na kvalitu pri vacsom pocte programov, maju sancu ziskat abonentov..su ludia co na to maju a radi si priplatia za kvalitny obraz na plazme s velkou uhloprieckou...inak suhlasim s dole napisanym prispevkom...ten slogan s vykrikom..a v digitalnej kvalite!!! je fakt dobry GRRRRRC...ked to vysiela na 480x576 a menej a este zurivou kompresiou pri akcnych scenach s nadhernymi kockami obrazu :)
 
 
  CSlink a Skylink je mnohem lepší než slavný UPC a 

24.04.2008 08:02 • neregistrovaný
CSlink a Skylink je mnohem lepší než slavný UPC a DIGI TV dohromady.
 
 
  Upc ujel vlak a teško ho dohoněj.Konkurence v CR a 

23.04.2008 23:29 • neregistrovaný
Upc ujel vlak a teško ho dohoněj.Konkurence v CR a SK je velká.
 
 
  comedy 

23.04.2008 21:43 • neregistrovaný
kde vysiela HBO Comedy? No predsa na tr. 12.304 H všetky stanice na tejto frekvencii sú otrasné!
 
 
  Máme na firmě kolegu,který pracuje pro UPC.Ten by 

23.04.2008 21:12 • neregistrovaný
Máme na firmě kolegu,který pracuje pro UPC.Ten by Vám povykládal kolik je na výše uvedené přístroje reklamací.To byste se divili.Jelikož podepsal držhubu tak nemůže?
 
 
  UPC 

23.04.2008 17:15 • neregistrovaný
UPC? Največši podvodnici na trhu!
 
 
  STV 2 

23.04.2008 15:15 • ® mirec
Pripájam sa aj k výzve na hlasovanie za zaradenie.
Síce to zrejme pôjde aj tak bokom, ale aspoň uvidíme záujem ľudí o tento kanál.
Ono celkovo je ťažko pochopiteľná mentalita UPC, že nemá záujem ponúkať kompletne všetky slovenské programy.
Hlavne že je raster nacpaný inými blbosťami, ktoré sleduje minimum ľudí.
 
 
  ŠPORT NA UPC 

23.04.2008 14:57 • neregistrovaný
Nakoľko športový STV kanál je ešte vo hviezdach a športové prenosy MS v hokeji ako aj F1 sa vysielajú na dvojke tak chcem touto cestou v mene nespokojných zákazníkov UPC direct, redakciu satcentra požiadat o pomoc ak je to možné o zorganizovanie hlasovania alebo petície za zaradenie ST2 do základnej ponuky UPC Direct. Dakujem John
 
 
  UPC = jednookoky kral medzi slepymi 

23.04.2008 14:43 • neregistrovaný
UPC = jednookoky kral medzi slepymi
 
 
  KVALITA vs KVANTITA 

23.04.2008 14:06 • neregistrovaný
Bohužial na dnešnú dobu už kvalita obrazu nepostačuje , nakoľko čoraz viac sa sa udomácňujú LCD a Plazmy. Môj osobný dojem je že upc sa dalo nesprávnym smerom a vôbec im nezáleží na otrasnej kvalite či už obrazu alebo zvuku, to čo ponúkajú napr. HBO Comedy je horšie ako DIGI TV aj preto osobne dávam prednost radšej kvalite ako kvantite a sledujem programy zo SkyLink alebo Czechlink.
 
 
  Pokud se máme bavit federativně, myslím, že 

23.04.2008 12:29 • neregistrovaný
Pokud se máme bavit federativně, myslím, že zapoměli na ČT4 SPORT a pak zapoměli na to, že STV2 v UPC není - nebo jo ?! Ve výčtu chybí DSF. Kvalita obrazu je hrozná ! Snad mimo německého Eurosportu a NASN. Digitální kvalita - to už analog má kvalitnější obraz. Kdo má metrovou plazmu nebo LCD tak musí být velice naštvaný tou digitální kvalitou ! Programově jsou zajímavé stanice GS, NASN, Sport1 a WTA tenis na Eurosportu. Jinak je to bída a to tu ještě přibude ?STV Sport?.
Ivo
 
 
  Kvalita obrazu hrůzná, ješte tak Eurosport 

23.04.2008 11:53 • neregistrovaný
Kvalita obrazu hrůzná, ješte tak Eurosport ujde,kam UPC dá jenom českej zvuk. NASN kvalita taky bída. A to nehovořím u složení a kvalitě přenosů co do obsahu. Kulečník, šipky, jízda na u-rampě, staré záznamy a podobný atraktivity ? To někdo sleduje ? Stačil by jeden kvalitní program co do obsahu a i obrazu. Zvuk na HBO comedy je jak před 30 lety, když začínalo video a pašovaly se kazety a češi si pak namluvili dabing...
 
 
  Nie je športový kanál 

23.04.2008 11:32 • neregistrovaný
niekedy ide len odpadový kanál, ktorým pozeráme neatraktívne staré záznamy za prehnane vysokú cenu celého balička.
V prípade UPC kvantita množstevná, ale aj obrazová a zvuková prevyšuje nad kvalitou, či v analógu alebo ich digitále. Dobrého a kvalitného v digitále stačí aj pomenej, ale kvalitne, za prijateľnejšiu cenu akú majú niektorí vraj menej významný poskytovatelia. Majúci však určite viac zákazníkov ako má UPC v danom meste či na Slovensku. Len nemajú tak veľa priestoru ako ich PR -isti, že PEEMáci?
 
 
  ŠPORT NA UPC 

23.04.2008 11:15 • neregistrovaný
Keď sú taký bohovský tak nechápem jedno, prečo nezaradia STV2 do UPC Direct? John
 
 
Celkový počet komentářů: 16 / zobrazují se: 1 ... 16

|<«1»>|


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist