Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 23.10.2020 - 09:59:45   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 20. 11. 2019

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 18.11.2019Herec Jakub Štáfek, zpěvačka Tereza Mašková a ředitelka kliniky asistované reprodukce Michaela Šilhavá se představí v Show Jana Krause. Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. listopadu ve 21.35 hod. na Primě.


Jakub Štáfek – oblíbený seriálový herec, ale i bojovník MMA, publikum svou poslední rolí dostatečně šokoval, když se v sobotu 9. listopadu postavil na turnaji Oktagon 15 před vyprodanou arénou ve střední váhové kategorii do 84 kilogramů slovenskému Peteru Benkovi, který ještě před rokem a půl vážil 140 kilo. Od Štáfka schytal po minutě dva přesné údery do tváře, čímž jejich zápas skončil. Video s rychlým vítězstvím se okamžitě stalo virálním hitem. „Ještě mi to nedochází. Jsem si myslel, že jsem ho vypnul kolenem. Tak dobře, oukej, pravačkou. Ale jo, trefil jsem ho dobře,“ prohlásil Štáfek po vyhraném boji, po němž zazněl ohlušující potlesk. Na vítězný zápas se Štáfek připravoval i v zahraničí, kde si jako sportovec zkusil víc, než si dokázal představit – zejména polští kolegové jej tam podle jeho vlastních slov hodně mlátili. Líbilo se jim to, protože Štáfek toho zatím moc neuměl. Za odhodlání a vytrvalost mu trenér Michal Martínek složil poklonu: „Měl koule s námi jet, přitom věděl, že bude bitej. Má můj velkej respekt, protože přežil. Po večerech jsme si vždycky masírovali záda, jak jsme byli dobití.“


Tereza Mašková – zpěvačka, která se poprvé v televizi objevila už v roce 2010 v první řadě pořadu Česko Slovensko má talent a dostala se tehdy až do semifinále. Později vyhrála i výhradně pěveckou soutěž. Když třiadvacetiletá absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka natočila singl New Me, rozhodně prohlásila: „Poznala jsem dobré lidi, ale i ty méně dobré. Zažila jsem to, co člověk, který nemá možnost nahlédnout pod pokličku hudebního showbyznysu, nezažije. Jen já sama vím, jaká opravdu jsem. Soutěž mi otevřela dveře k tomu, abych mohla dělat to, co opravdu chci.“ V současné době Tereza intenzivně pracuje na druhém albu, jehož úvodní singl Žár sklízí jak pochvaly fanoušků, tak uznání kritiků a dosud jej na internetu viděly již téměř dva miliony lidí. Kromě zpěvu si vyzkoušela i herectví, a to v inscenaci Sopranistky uváděné v pražském Činoherním klubu.


Michaela Šilhavá – ředitelka kliniky asistované reprodukce. V poslední době se na českém internetu objevily názory, že dárcovství vajíček může být zejména pro studentky vítaným zdrojem obživy či aspoň slušného přivýdělku. Podle Šilhavé není věc ani náhodou tak jednoduchá, jak se zdá, neboť dárkyně musí splňovat přísná kritéria – nejvhodnější jsou ženy mezi osmnáctým až pětatřicátým rokem, musejí být v perfektním zdravotním i psychickém stavu a nesmí trpět žádným přenosným ani genetickým onemocněním. Podle slov Šilhavé je rovněž velmi důležité, aby si ženy dokázaly uvědomit, že pokud darují své vajíčko, v první řadě tím pomohou někomu jinému. Zrovna tak je důležité uvažovat o tom, že někde na světě bude žít jejich biologické dítě, které nevychovají. „Ženy by se měly před darováním zamyslet nad tím, jak to jednou budou vnímat. Pokud už má dárkyně dítě, víme, že je darování mnohem bezpečnější. Pokud dárkyně děti nemá, jsme opatrnější. Kolikrát dárkyně mohou své vajíčko poskytnout, je individuální, darování se však může opakovat až pětkrát,“ objasňuje Šilhavá.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. listopadu ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.11.2019 • Slovenských divákov v sobotu najviac zaujal futbal
19.11.2019 • V siedmom nebi úspešne odštartovalo svoju novú sezónu
18.11.2019 • Nový cyklus od tvůrců Nevinných lží. Čeští režiséři radí, jak si nepodělat život
18.11.2019 • Kristýna Leichtová v TEMNÉM KRAJI okusila, jaké to je být obětí
16.11.2019 • Na Prima COOL bude díky seriálovému hitu Narcos nasněženo už nyní
16.11.2019 • Postupový zápas Česka na Euro 2020 si zapnulo více než 1,3 milionu lidí

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist