Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.06.2024 - 14:54:34   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

DIGI TV přidala do nabídky dětský program Nicktoons a zábavný Comedy House

  Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 04.12.2019


Zákazníci českého televizního operátora DIGI TV mohou od úterý 3. prosince sledovat novou dětskou stanici Nicktoons. Zároveň DIGI TV od stejného data vstupuje na pole vlastní televizní tvorby. Prostřednictvím společnosti DCZ Production produkuje nový televizní kanál Comedy House HD, který mohou od 3. prosince sledovat všichni uživatelé DIGI TV včetně zákazníků s Chytrou anténou.


Dětský kanál Nicktoons byl zařazen do Základního programového balíčku DIGI TV. Vysílá kompletně v českém jazyce a svým zaměřením vyplňuje mezeru mezi kanály Nick Jr. určeným hlavně pro předškoláky a Nickelodeonem, který vysílá pořady pro teenagery. Na stanici Nicktoons tak budou moci dětští diváci spolu se svými rodiči sledovat například oblíbené animované seriály Vzestup želv Ninja, Spongebob v kalhotách nebo Tučňáci z Madagaskaru a řadu dalších.

Comedy House nabízí televizní zábavu v podobě krátkých humorných skečů, skryté kamery a zábavné relace z vlastní produkce. Na výrobu obsahu, který DCZ Production vyrábí ve spolupráci se společností Slovak Telecom, získala DCZ Production licenci letos v září. Comedy House bude jak v Základním programovém balíčku DIGI TV, tak jej budou moci sledovat všichni uživatelé Chytré antény. Zákazníci DIGI TV přes internet dostanou Comedy House v HD rozlišení, na satelitní DIGI TV jej uvidí v SD kvalitě.

Uživatelům DIGI TV přes internet a zákazníkům, kteří přijímají satelitní DIGI TV prostřednictvím set-top boxů KAON, se nové programy zobrazí automaticky. Zákazníci satelitní televize s CA moduly si mohou nové kanály naladit dle následujících parametrů:


Comedy House 12 245 MHz, Horizontal, SR 3/4, FEC 30000
Nicktoons 12 092 MHz, Horizontal, SR 7/8, FEC 28000O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a nově na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.12.2019 • Volně vysílané programy v prosinci 2019 a další programové změny Skylinku
01.12.2019 • Vox Up dnes startuje z družice Astra 1L
26.11.2019 • Atmedia se na jaře 2020 rozšíří o stanice Eurosport 1, Discovery Channel a TLC
25.11.2019 • Skupina Prima míří na novou pražskou adresu VINICE
20.11.2019 • RTL CH a VOX CH ukončí satelitní šíření z družice Astra 1L
19.11.2019 • MyTVplus z družice Astra 1 - od roku 2020

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist