Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.02.2021 - 16:53:35   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Šíp se na poli televizní zábavy trefil do černého - Všechnopárty dnes slaví 600. díl

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 10.01.2020


Sportovce, umělce, vědce, herce a mnohé další osobnosti společenského života vítá Karel Šíp pravidelně každý pátek večer v talkshow Všechnopárty. Nadcházející, jubilejní šestistý díl, bude věnován zábavným momentům a ohlédne se za uplynulými 15 lety, 31 200 natočenými minutami a 1 800 hosty. Diváci ČT1 se tak dnes, v pátek 10. 1. 2020 ve 21.45 hodin mohou těšit na speciální střihový díl s Karlem Gottem, Josefem Aloisem Náhlovským, Bolkem Polívkou nebo Miroslavem Hanušem.


„Samozřejmě mně nenapadlo, že Všechnopárty budeme natáčet ještě za patnáct let, tedy v tomto roce. Myslel jsem si, že trvanlivost formátu je menší. Mám z toho pochopitelně radost, zájem diváků je v tomto případě životodárný,“ komentuje jubileum moderátor Karel Šíp, jehož talkshow se pravidelně řadí mezi nejsledovanější pořady týdne. „Od svých osmnácti let jsem v České televizi, tehdy ještě československé a jen jako řadový zaměstnanec. Dres jsem změnil jenom jednou, přestoupil jsem do tehdy první soukromé televize u nás. Po osmi letech jsem se ale vrátil zpět do mateřského oddílu, jehož barvy hájím dodnes, což je klubová věrnost, která jistě stojí za povšimnutí,“ dodává moderátor.

Každý host je pro Karla Šípa inspirací. S lehkostí a nadhledem hovoří se svými hosty, jejich historky pak se zájmem glosuje a k dobru přidává i své osobní zkušenosti. Na jevišti divadla Semafor tak vzniká otevřená a přátelská atmosféra, i když ne vždy je tázaný mluvný. „Pár horkých situací bylo, ale já si je nerad připomínám. V podstatě je úspěch, že i přes potíže se vždycky podařilo rozhovor dotáhnout do konce. Například Miroslav Krobot byl zvláštní případ v tom, že on bral náš rozhovor jako hru, bavilo ho, jak z něj páčím odpovědi. Na něj se nemůžete ale zlobit, ani já mu to dodnes nemám za zlé,“ vzpomíná Karel Šíp.

Talkshow Všechnopárty se začala natáčet a vysílat v roce 2005. Hosty prvního vydání byli Karel Nešpor, Miroslav Etzler a Roman Skamene. „Je to neuvěřitelné a krásné. První, co si vybavím, když jsem se jako vedoucí dramaturg s tehdejším šéfem zábavy sešel s panem Šípem. Ve vteřině jsme se shodli na tom, že mít pořad s takovou osobností by bylo něco úžasného. Vzpomínám také na pana Jiřího Suchého, který nám nabízel prostor divadla Semafor k natáčení. A jsem velmi rád, že Všechnopárty se v něm natáčí od samotného začátku a jeho genius loci tak zafungoval,“ uzavírá kreativní producent Jan P. Potměšil.


Karolína Blinková, tisková mluvčí České televize


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.01.2020 • Stockholmský syndrom - jeden výstřel Davida Švehlíka změní životy sedmi lidí
10.01.2020 • RTVS prichádza v januári s bohatou seriálovou ponukou
09.01.2020 • Utajený šéf sa vrátil ako najsledovanejší utorkový program
09.01.2020 • Kojenec v roli vyšetřovatele a třináct případů Svatopluka Skopala v seriálu Poldové a nemluvně
08.01.2020 • Premiéra kinohitu Fantastické zvery a ich výskyt zdolala seriálovú novinku konkurencie
08.01.2020 • V prvý januárový týždeň JOJ zvalcovala konkurenciu a štart nového seriálu Nový život si nenechalo ujsť viac ako pol milióna divákov

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist