Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.04.2020 - 05:02:31   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Štáfkův trenér boje v kleci Reinders cepuje na COOLu nové hvězdy MMA

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 13.01.2020


Dnes, v pondělí 13.ledna ve 20:50 startuje na Prima COOL již druhý díl reality show I AM FIGHTER, ve kterém jako jeden z trenérů působí i MMA trenér Jakuba Štáfka Andre Reinders. Tento bývalý bojovník a trenér během pouhých devíti měsíců připravil herce Jakuba Štáfka tak dokonale, že překvapil knokautem protivníka hned na začátku zápasu v krvavém sportu MMA. Teď André Reinders představí nové svěřence v reality show I AM FIGHTER.


Štáfek se proslavil v seriálech Ulice a Specialisté. Zahrál si fotbal ve Vyšehradu. To, že trénuje na zápas v MMA, nikdo dlouho nebral vážně. V drsné sportovní disciplíně jsou protivníci zavření v kleci, používají tvrdé údery a chvaty z různých bojových umění a zřídit soupeře tak, že nevstane, znamená vyhrát. Co tam svede nějaký herec? Jenže Jakub Štáfek do toho šel taky a 10. listopadu 2019 dokázal všem, že si v kleci nehraje. Při premiéře v oktagonu, jak se říká zápasnické kleci, mu stačilo pouhých 69 vteřin. Knokautovall soupeře Petera Benka. Šokoval diváky. A vyhrál.

Štáfek vděčí za úspěch tvrdému tréninku. Na cestě k vítězství ho vedl bývalý bojovník André Reinders, který má za manželku modelku Hanku Mašlíkovou. Reinders přiznává, že ani on si toho od Štáfka zpočátku moc nesliboval. „Přišel za mnou pouhého tři čtvrtě roku před zápasem, takže jsem byl velice skeptický. Přesvědčil mě ale svým obrovským zápalem, zodpovědným přístupem, a hlavně pokorou, s níž k této výzvě přistupoval,“ vysvětluje.

Reinders, který má titul mistra Evropy v MMA a mistra světa v thajském boxu, patří ke špičkovým trenérům. A proto ho uvidíme v novém pořadu I AM FIGHTER, kde se spolu se stejně úspěšnými kolegy, jako jsou Petr Monster Kníže, Martin Burkot a Daniel Barták, pokusí najít nového českého borce světového formátu.

I AM FIGHTER je reality show pro všechny milovníky moderního MMA. Představí se v ní talentovaní začátečníci i mírně pokročilí. Už 6. ledna na Prima COOL nastoupí odvážlivci, kteří už něco umí, ale i takoví, co to chtějí dohnat nekonečnou dřinou. Reinders a další trenéři je provedou všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka, aby se mohli představit v plné parádě 6. března na galavečeru v pražské hale O2 Universum. Buďte u toho, sledujte show I AM FIGHTER a poznejte půvaby krvavého sportu.


I AM FIGHTER

Reality show pro všechny milovníky moderního MMA. Projekt bude zaměřen na talentované začátečníky a mírně pokročilé. Někteří budou už něco málo umět, jiní mohou být velkými talenty či tvrdými dříči tohoto sportu. Od 6. ledna budeme moci na Prima COOL sledovat čtyři nejúspěšnější trenéry a jejich známé svěřence (ambasadory), kterak provází soutěžící všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka.

V horizontu bezmála šestiměsíční přípravy si soutěžící projdou kondiční, psychickou a zápasovou přípravou pod vedením těch nejlepších ve svém oboru. Celý projekt bude pikantní nejen v samotné náročnosti, životních příbězích, výrazné změně návyků soutěžících, ale i samotným soupeřením jejich trenérů mezi sebou o to, kdo je ve svém oboru nejlepší.

Každý trenér se pokusí připravit účastníky na jejich první zápasy a vyvrcholení jejich snažení proběhne na velkém galavečeru 6. března v O2 Universum, kde se naši finalisté představí poprvé před tisíci diváků a vzejde z nich vítěz pořadu I AM FIGHTER!

Účelem show není jen nalézt vynikajícího zápasníka, ale i skvělý marketingový produkt po vzoru Conora McGregora, a odstartovat tak jeho kariéru, během níž si vyzápasil úctyhodných 12 milionů dolarů!

Trenéři: André Reinders, Petr Monster Kníže, Martin Burkot a Daniel Barták
Budoucí bojovníci: Adam Herajn, Petr Beran, David Fott, Adam Špulák, Tomáš Laube, Cao Willy, Jay Adams, Jaroslav Chmel, Tomáš Horn, Ladislav Eršek, Michal Bazgier, Jan Svoboda, Daniel Bureš, Petr Figlár, Ondřej Maruška, Pavel Prachař, Daniel Ligocki


CO JE MMA?

Mixed Martial Arts neboli (z angličtiny) smíšená bojová umění. Jedná se o kontaktní bojový sport spojující různé bojové sporty a bojová umění bez použití zbraní. Zápasníci mohou využít téměř všech dostupných technik. Umožňuje údery i chvaty, boj vestoje i na zemi. Utkání probíhá v oktagonu, což je osmihranná klec obvykle z pletiva. Zápas může skončit takzvaným K.O., kdy soupeř již není schopen pokračovat v boji, či dobrovolným odstoupením, anebo na body od rozhodčích po uběhnutí časového limitu.

MMA už dávno není krvavá bitka v podstatě bez pravidel, jakou kdysi bývala, ačkoli se stále smí téměř vše. Zakázáno však je například kousání, plivání, škrábání, píchání do očí či tahání za vlasy. MMA vychází z klasického a thajského boxu, juda, samba, valetuda, brazilského jiu-jitsu a pankrationu. Muži bojují v osmi váhových kategoriích, ženy ve třech.


Nikol Klevcovová, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.01.2020 • JOJ je najsledovanejšou televíziou na trhu, opäť ovládla rebríček TOP programov týždňa
14.01.2020 • Hniezdo, nový seriál RTVS, najsledovanejším programom dňa
13.01.2020 • Show Jana Krause – 15. 1. 2020
12.01.2020 • Dnes štartuje na Rádiu Slovensko nová relácia
11.01.2020 • Stockholmský syndrom - jeden výstřel Davida Švehlíka změní životy sedmi lidí
10.01.2020 • RTVS prichádza v januári s bohatou seriálovou ponukou

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist