Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 06:46:00   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Volné vysílání programů freeSAT pro rozptýlení a lepší náladu

  Autor: M7/freeSAT/Weber Shandwick , e-mail: info@cz.freesattv.tv Přidané: 31.03.2020FreeSAT se rozhodl pokračovat v rozšiřování volně dostupných programů pro všechny své zákazníky. Provozovatel této česko-slovenské satelitní platformy, společnost M7 Group, od 31. 3. 2020 uvolňuje další populární programy, které jistě zlepší náladu.


Využijte čas strávený v pohodlí domova a zhlédněte dlouho odkládaný film nebo seriál, pokochejte se přírodou u zajímavých dokumentů, uvařte podle světoznámých kuchařů nebo zabavte děti u napínavých příběhů s jejich oblíbenými hrdiny. Nyní si můžete v rámci volného vysílání vychutnat neskutečných 51 programů!

Nabídka filmových, seriálových a lifestylových programů ke sledování je opravdu velká. Pustit si můžete AMC, TLC, AXN, AXN White a AXN Black, populární Epic Drama HD, neutečou vám ani sitcomy na Comedy Central Family nebo Prima Comedy Central. Světoznámé komedie, dramata a klasiky naší kinematografie sledujte na JOJ Cinema HD a Film+. FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium HD a FilmBox Family jsou už jen takovou třešničkou na konec.

Krásné záběry naší planety, život rozmanitých zvířat, historické okamžiky rozebrané do detailu. To vše a další pozoruhodné dokumenty jsou vysílány na Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Channel HD, Discovery HD, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Discovery Turbo Extra. Pokud prahnete po dalších dokumentech, tak vás jistě nezklame Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Spektrum, Travel Channel a Travel Channel HD. Nesmí chybět ani DocuBox, FightBox, Fine Living, Food Network, Investigation Discovery, Spektrum Home a TV Paprika.

Kvalitní hudba je pro vás nachystána v pestrém mixu programů, jako je MTV Dance, MTV Europe, MTV Hits, MTV Music, MTV Rocks a Senzi.

Děti si mohou i nadále užívat mnohá dobrodružství s populárními hrdiny programů Cartoon Network, Boomerang, JimJam, Minimax, Nick Jr., Nickelodeon, Duck TV, Disney Channel, Nicktoons.

Programy AXN, AMC, Film+, JOJ Cinema HD, Spektrum HD, Viasat Nature, Viasat History, National Geographic Wild HD, VH1, VH1 Classic, Cartoon Network, Disney Channel, Nickelodeon, Duck TV, Jojko, JimJam, Minimax můžete sledovat se službou Skylink Live TV také na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.


PR M7 Group S.A.; Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick, 31. 1. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.03.2020 • Volné vysílání programů Skylink pro rozptýlení a lepší náladu
16.03.2020 • Zábava během povinných prázdnin – volné vysílání dětských programů v platformě freeSAT
16.03.2020 • Zábava během povinných prázdnin – volné vysílání dětských programů
03.03.2020 • Volně vysílané programy televize Skylink v měsíci březnu
21.01.2020 • Změna Ceníku služeb Skylink pro Českou republiku [ 1 ]
20.12.2019 • Aplikace Skylink Live TV je nově dostupná i na Android TV

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist