Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.09.2021 - 02:34:13   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 3. 6. 2020

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 01.06.2020Zpěvák Mirai Navrátil, herečka Patricie Pagáčová Solaříková) a vývojář Josef Průša se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. června ve 21.35 hod. na Primě.


Mirai Navrátil – zpěvák kapely Mirai. „V tom hrát živě, a hrát online, je drastický rozdíl. Při online vystoupení je nejzvláštnější zkušenost, že dohrajeme písničku, a je absolutní ticho. Je to lehounce úchylné, ale zároveň jsme rádi, že tu zkušenost máme,“ říká o karanténě a nemožnosti vystoupit na normálním koncertu frontman jedné z nejpopulárnějších českých kapel současnosti. Ta byla i v domácí izolaci velmi produktivní. Nejprve spolu s herečkou Nikol Štíbrovou nahrála virální hit Dej si roušku, který už na YouTube vidělo 3,3 milionu lidí a starostové jej v rámci prevence dobrovolně pouštěli v městském rozhlase. Poté skupina zorganizovala v domovské Ostravě pro fanoušky autokoncert, na který přijelo přes 500 aut. Obdobná akce teď Mirai čeká 12. června v Brně. „Koncertování mi chybí, ale autokoncert byl jeden z nejlepších nápadů, jaké jsme kdy měli. Co se týká příjmů, není to nejšťastnější období, ale zase je čas na psaní písniček,“ dodává 27letý hudebník, jehož maminka je Japonka a tatínek pochází z Frýdku-Místku.


Patricie Pagáčová – herečka, která měla nedávno strávit pár týdnů v Thajsku, místo toho ale ve videích radila jiným, jak si doma zacvičit. A taky online pekla bábovku. Už před karanténou sledovaly ve virtuálním světě Patricii (před nedávnou svatbou známou pod příjmením Solaříková) stovky tisíc lidí, v tuto chvíli má na Instagramu téměř půl milionu followerů. Za influencerku se ovšem nepovažuje, sociální sítě jsou pro ni především zábava a cesta, jak komunikovat s fanoušky. I k herecké profesi se Pagáčová staví s nadhledem: „Neber to příliš vážně, neber se příliš vážně. S kolegy v divadle si říkáváme – například když je někdo vystresovaný z premiéry – vždyť je to jenom divadlo. A je to pravda. Ještě bych k tomu dodala: když nejde o život, jde o prd. Je dar dělat práci, která vás baví, naplňuje, ale člověk se tím nesmí moc nechat semlít a příliš to prožívat,“ říká herečka, kterou diváci pravidelně vídají v seriálu Modrý kód. V divadle se naposledy představila v komedii Naprostí cizinci, která se do Divadla Na Jezerce vrátí v září.


Josef Průša – vývojář, který „roztiskl“ planetu. Od svých devatenácti let Josef Průša navrhuje a staví 3D tiskárny. „V byznysu je hlavním cílem světová dominance a pro mě samotného uznání,“ říká. „Moje tiskárny se umějí částečně replikovat, to znamená tisknout součástky na další tiskárny. Po celém světě jsou tak možná desítky tisíc tiskáren, co nesou moje jméno.“ V březnu, na začátku koronavirové epidemie, napsal Průša na Facebook tento status: „Kdyby mi někdo před měsícem řekl, že budeme vedle 3D tiskáren i největším výrobcem ochranných štítů a budeme je rozvážet po celé republice, asi bych si klepal na čelo.“ Na své náklady transformoval a rozjel výrobu ochranných pomůcek pro zdravotníky s kapacitou produkce až deseti tisíc štítů denně. Nezištná pomoc už jeho firmu vyšla na miliony korun.


I nadále je možnost vidět natáčení SJK prostřednictvím speciálního streamu. Na stránce https://showjanakrause.online/home je umístěno tlačítko určené ke koupi vstupenky na stream. Na něj divák klikne, provede jednoduchý online nákup vstupenky, a může se tak zúčastnit natáčení, které v červnu probíhá vždy v úterý od 19.30 hod.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. června ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.06.2020 • Veľkolepé superfinále SuperStar si vychutnalo rekordných 678-tisíc divákov
31.05.2020 • Padesát školních dnů a přes půl milionu žáků - s výukou pomocí televizní obrazovky UčíTelka ještě nekončí
30.05.2020 • Legendární bitva u Little Big Hornu na Prima ZOOM
29.05.2020 • TV Markíza a Slovenská sporiteľňa pripravujú výnimočný charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko
29.05.2020 • Česká televize točí Chataře - rodinný seriál o lidech, kteří chtějí pohodu, i kdyby je to mělo stát život
26.05.2020 • Prvý finálový priamy prenos SuperStar dorovnal rekordných 655-tisíc divákov

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist