Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 25.10.2020 - 09:01:58   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Zábavné soboty na JOJke

  Autor: TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 03.10.2020Televízia JOJ ponúkne už túto sobotu, 3. októbra, dvojporciu zábavy. V absolútnej premiére vám predstavíme nový seriál Uhorčík - vtipnú recesiu a odľahčenie zbojníckej témy na ľudovú nôtu a po nej ďalšiu časť šou Zlatá maska.


Pripravte sa na poriadnu dávku humoru. Pripravili sme pre vás zbojnícky príbeh, ktorý sa nikdy nestal, ale pobaví. Taká je JOJkárska jesenná novinka Uhorčík. O námet a scenár nového seriálu sa postaral René Štúr, ktorý má na svojský humor talent a tiež televíznu prax. V spolupráci so Sväťom Malachovským či s Mariánom Labudom ml. v hlavných úlohách prinesú na obrazovky bežne nevídaný formát v podobe ľahkej, oddychovej slovenskej paródie na zbojnícke výčiny Jánošíkovej družiny, v ktorej sa historické fakty rozchádzajú a dozvedáme sa, že skutočným lídrom a lišiakom v jednej osobe nebol Jánošík, ale Uhorčík.

A ten je stále o krok vpred. Až tak, že svoju dobu predbehol a zostal nepochopený celou družinou. Napriek tomu sa s láskou stará o Jánošíkov imidž a snaží sa z neho vykresať vzor, ktorý by mohli nasledovať generácie. Je krôčik od úspechu. Už len ukočírovať Hrajnohu (Marián Labuda ml.), Slotovčíka (Tomáš Bezdeda), Ilčíka (Martin Mihalčín), Hendykepčíka, Rapčíka(Nathael Luciano Tsimbazafy) , Gejdošíka (Sväťo Malachovský)a pospolitý ľud. Potom grófa (Sväťo Malachovský) a grófku Somlónyi (Henrieta Jančišinová–Kolláriková), ich dcéru (Karin Haydu) a hordu drábov pod vedením Csákyho (Jozef Adamčík). A ešte k tomu konkurenčnú zbojnícku družinu... Aj keby to Uhorčík všetko zvládol, čaká ho najväčšia výzva - jeho dvojča Brigita. Jasnovidka a ježibaba, ktorá má Uhorčíka na háku.

Dvanásťdielny Uhorčík je pretkaný ľudovými piesňami a tancami profesionálov a tvorcovia do deja zakomponovali prvky folklóru s autentickými kostýmami zbojníckej doby. Prepojenie súčasnosti s minulosťou, prostredníctvom satirických gagov, má ambíciu poskytnúť divákom všetkých vekových kategórií priestor na uvedomovanie si rozdielnosti vnímania života kedysi a dnes. Ide tak o jedinečný námet s potenciálom historicko-politickej satiry, s vyjadreniami niektorých súčasných politických postáv, ktoré v spoločnosti rezonujú - čo takisto prináša komické situácie, hlavne pre mladú generáciu.

Po premiére seriálovej novinky ponúkneme našim divákom ďalšiu časť šou Zlatá maska. Detektívi budú mať aj tento raz zamotanú hlavu z indícií a vy si nenechajte ujsť napínavé rozuzlenie – kto sa skrýva pod maskou?

V sobotu, 3. októbra 2020, bude na JOJke Uhorčík o 20:35 h. a Zlatá maska 21:30 h.!


redakcia TV JOJ, 1. 10. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.10.2020 • Show Jana Krause – 7. 10. 2020
03.10.2020 • RTVS reaguje na druhú vlnu pandémie v televíznom aj rozhlasovom vysielaní
03.10.2020 • Skupina Markíza bola trhovým lídrom v drvivej väčšine septembrových dní
02.10.2020 • TV Markíza: Na telo s Richardom Sulíkom a Ladislavom Kamenickým
01.10.2020 • Sestričky suverénnym víťazom utorkového večera s rekordom sezóny
30.09.2020 • České premiéry na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist