Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 17.04.2021 - 01:25:48   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Videoportál VOYO prešiel veľkou premenou, je modernejší, prehľadnejší a s ešte lepším obsahom

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 26.11.2020


Platená služba VOYO prešla v uplynulých dňoch zásadnou vizuálnou aj technologickou premenou s cieľom zabezpečiť čo najlepší komfort pre používateľov. Vďaka prechodu na najnovšiu technologickú platformu je VOYO teraz modernejšie, jednoduchšie a prehľadnejšie. Diváci si tak môžu vychutnávať svoje obľúbené seriály či filmové novinky v ešte väčšej kvalite a na čoraz širšej škále podporovaných zariadení.


Nové VOYO okrem výrazne lepšieho používateľského zážitku prináša aj ešte bohatší a lákavejší obsah, väčšie množstvo titulov v HD kvalite, či možnosť vrátiť sa k rozpozeranému videu alebo pokračovať v jeho sledovaní na inom zariadení. Výška mesačného predplatného ostáva nezmenených 5,99 eur s DPH, pričom s jedným predplatným je VOYO možné používať až na piatich rôznych zariadeniach.

"Našou prioritou je poskytovať zákazníkom čo najviac nového obsahu, ktorý si môžu vychutnávať na čo najširšej škále zariadení. Plánujeme naďalej posilňovať pozíciu značky VOYO na trhu prémiových SVOD/TVOD služieb s množstvom atraktívneho a exkluzívneho obsahu," povedal Tony Zdarilek, Head of Digital and Diversification skupiny Markíza.

VOYO je možné sledovať na úplne novom webe cez osobný počítač alebo prostredníctvom prehliadača v mobile, zákazníci môžu využiť aj nové aplikácie vo svojom mobilnom zariadení, ktoré si môžu už teraz stiahnuť cez Google Play a App Store.

"Aby mali používatelia zo sledovania VOYO čo najlepší zážitok, pristúpili sme k aktualizácii podporovaných zariadení. Nová aplikácia VOYO je už teraz dostupná pre Smart TV značiek Panasonic, Finlux, Gogen, Hitachi, Hyundai, JVC, Telefunken a Toshiba s rokom výroby 2018 a vyššie. Aplikácia pre Smart TV Samsung a LG bude dostupná čoskoro. Úplnou novinkou je aplikácia pre zariadenia s operačným systémom Android TV, pracujeme tiež na spustení aplikácie VOYO pre Apple TV a ďalšie relevantné multimediálne zariadenia," dodal Zdarilek.

Za technologickými inováciami rozhodne nezaostáva ani poskytovaný obsah. „Ponuka služby VOYO je neustále obohacovaná o nové, atraktívne tituly. Zákazníci si môžu vyberať z množstva špičkových premiér, rozprávok a príbehov pre celú rodinu, obľúbených československých klasík, ako aj filmov a seriálov z celého sveta. Do budúcna plánujeme naše portfólio rozšíriť aj o športovú ponuku,“ pokračuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Aktuálne bola do ponuky služby VOYO exkluzívne zaradená premiérová rozprávka režiséra Zdeňka Trošku – Zakleté pírko. Zároveň je k dispozícii aj celá sekcia najúspešnejších filmov od Zdeňka Trošku - Babovřesky 1-3, Kameňák 1-5, Slunce, seno, jahody, Slunce, seno a pár facek, Čertova nevěsta, Andělská tvář, Strašidla a rozprávka O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

V nedeľu 29. novembra 2020 o 02:30 prinesie VOYO naživo exhibičný boxerský zápas legiend Mike Tyson vs. Roy Jones Jr.

Od 4. decembra 2020 na VOYO prichádza extra dávka divácky obľúbenej seriálovej romantiky - Tisíc a jedna noc, Dila, Fatmagül a V objatí hodvábu. Každý jeden deň až do Silvestra tiež služba prinesie exkluzívne predpremiéry vianočných romantických filmov, ktoré počas decembra uvedú televízie Markíza a Doma.

Už 18. decembra 2020 sa používatelia služby VOYO môžu tešiť aj na exkluzívnu premiéru divácky úspešnej českej komédie Štěstí je krásná věc. Obdobie vianočných sviatkov spríjemni tiež bohatá filmová a seriálová nádielka pre celú rodinu, VOYO ponúkne premiérové tituly ako Dokonalé Vianoce s pestúnkou, Arctic: Ľadové peklo, Smelé mačiatko, či Santa.

"Samozrejmosťou sú aj naďalej exkluzívne predpremiéry najlepších markizáckych programov či tureckých seriálových hitov, časovo neobmedzený archív obľúbených seriálov aj veľkolepých televíznych šou, či možnosť sledovať živé vysielanie všetkých staníc skupiny Markíza v HD kvalite. Používatelia si tak môžu vychutnávať to najlepšie z Markízy naozaj kedykoľvek a kdekoľvek," uzavrela Majeská.

Nové VOYO podporí marketingová kampaň, ktorá bude zahŕňať self-promo vo vysielaní, na weboch a sociálnych sieťach, externé médiá, influencerov, či súťaže o predplatné.

Imidžový TV spot - https://youtu.be/2QGvlpGBi40

Upútavka na exkluzívnu premiéru rozprávky Zakliate pierko - https://youtu.be/znfai7HjHbc

Upútavka na exhibičný zápas boxerských legiend Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. - https://youtu.be/5t6D5SeFhg4


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 25. 11. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.11.2020 • Skórka uvádí novou ostravskou online komedii Horníci na home office
28.09.2020 • ČT spustila novou aplikaci k extralize ledního hokeje pro HbbTV
17.09.2020 • O2 TV Sport plánuje v novém ročníku hokejové extraligy odvysílat přes 70 přenosů, nasadí také kamery na helmách rozhodčích
27.08.2020 • Unikla databáza s údajmi z 235 miliónov účtov zo sociálnych sietí
16.08.2020 • Limitovaná série TŘETÍ DEN bude mít exkluzivní premiéru na HBO 15. září
08.08.2020 • HUSTE.tv odvysiela naživo nový ročník futbalovej Fortuna ligy

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist