Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 19.01.2021 - 06:53:10   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 16. 12. 2020 – návrat premiérových dílů

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 13.12.2020Jiřina Bohdalová, herečky a covidové dobrovolnice Sarah Haváčová a Kateřina Pechová a podnikatel Alessandro Pasquale se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 16. prosince ve 21.35 hod. na Primě.


Jiřina Bohdalová – jestliže má naše země žijící hereckou legendu, je jí bezpochyby Bohdalka. Je to až neuvěřitelné, ale první dáma českého filmu i divadla za pár měsíců oslaví devadesátiny. U příležitosti svého jubilea vydala Jiřina Bohdalová nedávno dvě knihy – autobiografii „Můj život mezi slzami a smíchem“, kde vzpomíná na své největší role (např. Ucho, Dáma na kolejích, Světáci, Nesmrtelná teta, Fany), a nevyhýbá se ani osobnímu životu. Druhou je „Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová“, kde o ní vyprávějí české osobnosti, třeba Simona Stašová, Jiří Suchý, Dagmar Havlová, Josef Somr, Viktor Preiss, Karel Šíp, Zlata Adamovská, Jan Hrušínský, Martin Dejdar, Zdeněk Zelenka, Jiří Lábus, Aňa Geislerová a mnozí další. V závěru první knihy o současném životě říká: „Snažím se být potřebná dceři i vnukům. Zdokonalovat se ve vaření, když už se nezlepším na jevišti. Pečovat o zahradu a naučit se ty digitální věci, abych si mohla povídat přes Skype se sestrou, která žije ve Stockholmu. Vídat se často nebo aspoň pravidelně s lidmi, které mám ráda. To považuji vedle rodiny za nejdůležitější.“ Vystoupení Jiřiny Bohdalové v SJK je jediným jejím veřejným vystoupením za hodně dlouhou dobu.


Sarah Haváčová a Kateřina Pechová – herečky a dobrovolnice na covidovém oddělení. „Lidi, kde jste?“ volala herečka Sarah Haváčová ze svého Instagramu, když v druhé vlně pandemie nastoupila jako dobrovolnice do covidového centra jedné z pražských nemocnic. Tuto její výzvu vyslyšela její kolegyně Kateřina Pechová. Do té doby se moc neznaly, přesto se rozhodly společně pomáhat zdravotníkům v první linii. „Já si kromě jejich pracovního nasazení nesmírně cením toho, jak mě nechali otevřeně nakouknout pod pokličku a umožnili mi alespoň částečně s nimi v tom hrnci vařit. Což miluju a je to jeden z důvodů, proč jsem šla dobrovolničit.“ Po obdivuhodném dobrovolnickém angažmá se už obě mladé herečky nemohou dočkat, až se budou moci vrátit tam, kam patří – na jeviště divadel.


Alessandro Pasquale – generální ředitel společnosti Mattoni 1873. Studoval v Miláně a Parmě, poté nastoupil do rodinné švýcarské firmy na výrobu cukrovinek. Do České republiky ho přivedl podnik, který tu jeho italská rodina získala v 90. letech. Alessandro Pasquale se sem definitivně přestěhoval v roce 2003, aby firmu po svém otci převzal. Dnes je jednou z nejsilnějších značek a Pasquale patří k nejúspěšnějším byznysmenům u nás. V současnosti své schopnosti investuje do budoucnosti, v níž by podle něj měly být PET lahve zálohovány, čímž by si životní prostředí výrazně oddechlo. „Zálohový systém je pro nás pořád velké téma a příspěvek k řešení nižší ekologické stopy. Rozběhli jsme s partnerským e-shopem pilotní program takového systému a s výsledky jsme spokojeni,“ uvedl k tématu v nedávném rozhovoru.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 16. prosince ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.

Na poslední a speciální premiéru Show Jana Krause v tomto roce se můžete těšit výjimečně v jiném čase – v úterý 22. prosince už ve 20.15 hod. na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
17.12.2020 • Adventní koncerty ČT budou letos rekordní - již nyní se vybralo přes 10,7 milionu korun
14.12.2020 • RTVS pripravila pre divákov predvianočný maratón talkšou Trochu inak s Adelou
13.12.2020 • Krádež slavného obrazu a dalších sedm případů na jihu Moravy - v lednu startuje nový seriál Filipa Renče Hlava Medúzy
11.12.2020 • Šťastný nový rok sa stal najsledovanejším filmom tohto roka!
09.12.2020 • Skupina Prima meziročně rostla o 1,71 p. b.
09.12.2020 • Folklór naživo už v sobotu, divákov Jednotky čaká druhé semifinálové kolo šou Zem spieva

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist