Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 25.01.2021 - 15:28:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Novoročná nádielka premiérových seriálov na stanici Doma

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 23.12.2020Hneď začiatkom januára 2021 sa diváci televízie Doma môžu tešiť na atraktívnu tureckú novinku Spútaný motýľ a jeden z najúspešnejších lekárskych seriálov súčasnosti Chicago Med.


Diváci televízie Doma sa už začiatkom roka 2021 môžu tešiť na dve atraktívne seriálové novinky. Na svoje si prídu milovníci tureckých seriálov plných silných emócií, ako aj fanúšikovia špičkových seriálov z lekárskeho prostredia.

<>i>"Neustále sa snažíme zatraktívňovať aj ponuku našich menších staníc. Dôkazom sú hneď dva skvelé nové seriály Spútaný motýľ a Chicago Med, ktoré od januára posilnia prime-time televízie Doma. Turecká seriálová produkcia, ako aj emotívne príbehy lekárov a ich pacientov, sa na Doma dlhodobo tešia vysokej diváckej obľube. Verím, že tomu nebude inak ani v prípade našich januárových noviniek, ktoré si diváci budú môcť vychutnávať vždy v dvoch častiach za sebou," povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Už v pondelok 4. januára 2021 prinesie televízia Doma na svoje obrazovky nový rozprávkový príbeh lásky, ktorá roztopí aj to najchladnejšie srdce. Turecký romantický seriál s názvom Spútaný motýľ (Hercai) je o jednej veľmi vplyvnej rodine a mladej Reyyan, ktorá si myslí, že do rodiny patrí tiež... avšak mýli sa. Reyyan sa zaľúbi do Mirana a ten si ju chce zobrať za ženu. Správy o ich láske však niektorým ľuďom prekážajú a vo vzduchu visí pomsta. Svadba sa napriek tomu uskutoční, Miran a Reyyan zamýšľajú začať nový život v spoločnom dome, ale Miran hneď po prvej noci vzťah ukončí. Dôvodom je krvavý zločin z minulosti, za ktorý má zaplatiť práve nevinná Reyyan. Časom vyjdú na povrch nové a nové tajomstvá... Budú pre lásku osudné, alebo, naopak, dajú ich vzťahu novú šancu?

Seriál má klasické prvky tureckej drámy, ale zároveň ide o moderný romantický seriál ozvláštnený tureckou kultúrou a východnými tradíciami. Špičkové herecké obsadenie, skvelo fungujúca chémia medzi ústrednou dvojicou a príbeh lásky v centre pozornosti priniesol seriálu výrazný divácky úspech, a to nielen v domovskom Turecku, ale po celom svete. Vysielacie práva doposiaľ zakúpili televízie vo viac než 100 krajinách.

Seriály z lekárskeho prostredia sa, obzvlášť v tejto neľahkej dobe, na obrazovkách televízie Doma tešia vysokému diváckemu záujmu. Po Dobrom doktorovi a Nočnej službe preto v rovnaký deň, pondelok 4. januára, odštartuje ďalšia atraktívna premiérová novinka s názvom Chicago Med. Diváci budú môcť každý pracovný podvečer sledovať životné strasti a pracovné nasadenie zamestnancov najmodernejšej a zároveň najvyťaženejšej nemocnice v Chicagu. Predovšetkým tím odvážnych lekárov a sestier, a najmä ich nadšenie a odhodlanie pre svoje náročné poslanie, drží toto nemocničné zariadenie na nohách. Každý deň im na urgentný príjem prichádzajú jedinečné nové prípady, ktoré sú často inšpirované aktuálnymi skutočnými udalosťami v Chicagu.

Chicago Med pretkáva špičkovú medicínu s osobnými drámami, ktoré nevyhnutne prichádzajú pri takto fyzicky aj psychicky vyčerpávajúcej práci. Autorom seriálu je americký scenárista, producent a skutočná legenda kriminálneho žánru - Dick Wolf. Na svojom konte má niekoľko úspešných seriálov a stojí aj za značkou Law & Order (Zákon a poriadok), ktorú pozná celý seriálový svet.


Vysielacie časy nových seriálov:

• Spútaný motýľ – od pondelka do štvrtka o 20:30 na Doma (od 4. januára 2021)
• Chicago Med – od pondelka do piatka o 18:30 na Doma (od 4. januára 2021)


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
26.12.2020 • Nejštědřejší Adventní koncerty České televize v historii
22.12.2020 • Show Jana Krause – 22. 12. 2020
21.12.2020 • Připravte si zpěvníky, Vánoční koledy v obýváku zazpívají na Štědrý den manželé Klusovi, sestry Geislerovy nebo Bára Poláková
20.12.2020 • Kapka naděje slaví 20 let
18.12.2020 • Osudy rodin vyměněných dětí vypráví nový rodinný seriál Kukačky
17.12.2020 • Adventní koncerty ČT budou letos rekordní - již nyní se vybralo přes 10,7 milionu korun

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist