Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 07.05.2021 - 23:39:53   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 7. 4. 2021

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 03.04.2021Herečka Daniela Kolářová, herec Jan Cina a majitelka kočičí polepšovny Kateřina Štiblická se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 7. dubna ve 21.35 hod. na Primě.


Daniela Kolářová – známá herečka. „Z filmových postav mám nejraději paní učitelku Maxovou z Obecné školy. Té mi bylo z duše líto. Ona spadala do generace učitelek, které nesměly mít děti. A já si k ní vystavěla celý životopis. Představovala jsem si, jak žije s maminkou v malém domečku, mají hospodářská zvířata a ona musí každé ráno obstarat maminku, nakrmit králíky a nasypat slepicím. Nemá žádnou možnost seberealizace v partnerském vztahu, v osobním životě, je totálně bezmocná a rezignovaná. A pak jde do školy, a tam na ni ještě čeká třída s tím grázlem,“ říká Daniela Kolářová, jež za svou pětapadesátiletou kariéru ztvárnila bezpočet rolí, které patří do zlatého fondu českého filmu. Pokud byste čekali, že si bude užívat zaslouženého důchodu, jste na omylu. Daniela hraje divadlo, účinkuje v dlouhodobém televizním seriálu Sestřičky a na premiéru v kině čeká komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel.


Jan Cina – třiatřicetiletý herec, který na sebe v poslední době upozornil hlavní rolí a následnou nominací na Českého lva za sérii Herec, se nemusí nedostatku práce zatím bát. Filmoví tvůrci totiž jeho talent a schopnost převtělovat se do nejrůznějších postav dávno objevili. Stačí si vzpomenout na feťáka z oceňovaného seriálu Pustina, čerta Bonifáce z Čertího brka či bezpáteřního kariéristu Standu Láníka ve zmíněném Herci. „Při natáčení jsem se snažil vžít se do doby padesátých let, ale představit si tu obrovskou sílu útlaku a ovládání, kdy byl jakýkoli vzdor brutálně zlikvidován, stejně nedokážu. Asi se ale nezměnilo, že krize odkrývají charaktery lidí. Ukazuje to příběh, který hrajeme, a ukazuje to i současnost. Podmínky jsou jiné, ale to, podle čeho se člověk rozhoduje, když jde do tuhého, se nemění,“ říká ke své poslední roli Jan. Stejně jako v případě rolí se rozmanitosti a jinakosti neobává ani v soukromí. Netají jak patnáctiletý partnerský vztah s hercem Petrem Vančurou, tak romský původ, k němuž se před několika lety hrdě veřejně přihlásil. „Ani jedno na mně není na první pohled vidět. Naopak bych si přál, kdyby si to ti, kdo mi přijdou říct, že se jim líbilo představení, kde jsem hrál, uvědomili – a bylo jim to vědomě jedno,“ mluví zcela otevřeně herec.


Kateřina Štiblická – i kočky mohou mít svou polepšovnu. Vymyslela ji Kateřina Štiblická a jejím hlavním cílem je nacházet společnou řeč koček a jejich majitelů, což přináší komické, ale často i dramatické situace. Kromě běžných kočičích problémů, jako je třeba značkování, řeší rovněž záhadné potíže, s nimiž si veterináři nevědí rady. Představte si například kočku, která dokázala několik měsíců hodiny v kuse řvát, až se přišlo na to, že stres jí způsobila výměna žárovky v bytě. „Na můj obor má téměř každý vyhraněný názor – buď že je to naprostá hloupost, nebo zcela geniální záležitost. Nic mezi tím neexistuje. Moje kočičí polepšovna spolehlivě poutá pozornost. Kromě praxe v oboru a spousty historek, které dám ráda k dobru, mi přijde zajímavé, že jsem prozatím jedinou Češkou, která tento magisterský obor vystudovala,“ říká před vystoupením v SJK Kateřina.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 7. dubna ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.04.2021 • Skupina Markíza bola trhovým lídrom v drvivej väčšine marcových dní, celodenne aj v prime-time
31.03.2021 • Nedvěd, Čech, Rosický, Poborský či Baroš - zlatá éra českého fotbalu v novém cyklu ČT
29.03.2021 • Česká televize točí finále výpravné minisérie Marie Terezie
27.03.2021 • Show Jana Krause – 31. 3. 2021
25.03.2021 • Jake Gyllenhaal na Prima ZOOM
24.03.2021 • Kuře roztančí na Velikonoční pondělí Hana Zagorová, Monkey Business i Aneta Langerová

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist