Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 29.11.2021 - 04:03:28   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

T-Mobile přináší sledování televize ve 4K kvalitě

  Autor: T-Mobile , e-mail: info@t-mobile.cz Přidané: 25.05.2021


Společnost T-Mobile přichází od 24. 5. 2021 s technologickou novinkou přenosu televizního obsahu ve 4K kvalitě. Na sledování svých oblíbených sportovních programů na kanále Eurosport 4K se mohou těšit všichni zákazníci T-Mobile TV s tarifem S a vyšším. 4K zážitek čeká také na všechny uživatele od tarifu L, kteří si oblíbili cestovatelské pořady na Travelxp. Za novou kvalitu přitom ani v jednom případě nebudou platit nic navíc.


„Přesto, že se proticovidová opatření začínají pomalu rozvolňovat, na cestování a návštěvy velkých sportovních událostí si budeme muset ještě chvíli počkat. Díky 4K technologii jsme však v T-Mobile TV ode dneška schopni sportovním fanouškům a cestovatelům přinášet zážitky skoro reálné. Věříme, že ve chvíli, kdy začíná prestižní French Open a blíží se letní Olympijské hry, bude tato nová možnost sledování vybraných TV programů vítaným rozšířením naší televizní nabídky“, říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti společnosti T-Mobile Czech Republic.

Pro sledování výjimečných sportovních a dokumentárních záběrů ve 4K rozlišení přitom postačí přenosová rychlost 25 Mb/s. Pokud by však vlivem připojení většího počtu zařízení rychlost připojení krátkodobě poklesla pod 25 Mb/s, bude obraz vysílán v HD rozlišení.

4K kanály lze nyní sledovat prostřednictvím set-top boxů nebo smart televizorů s aplikací T-Mobile TV GO, důležité však je, aby televizor uměl 4K obsah přehrávat. 4K obsah není dostupný pro přehrání v aplikaci pro mobilní zařízení a ve webovém přehrávači.

Podrobnosti o 4K vysílání, výčet podporovaných zařízení a technické specifikace jsou k dispozici na webové stránce https://www.t-mobile.cz/televize

Označení 4K nebo také UHD se používá pro kvalitu televizního obrazu v rozlišení, které je přibližně 4 000 pixelů. 4K neboli ultra-vysoké rozlišení (UHD) je tak oproti Full HD 4x kvalitnější.


O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má na českém trhu téměř 6,2 milionu zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti).


Zuzana Svobodová, Manažerka externí komunikace, T-Mobile Czech Republic


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.05.2021 • V sobotu se v rámci elitní organizace UFC předvede další český bojovník, David Dvořák
18.05.2021 • Filmový tip: Hejtři – islandský dokument o skandálu na Eurovizi 2019
16.05.2021 • Novinka z produkce HBO - minisérie THE WHITE LOTUS
04.05.2021 • Procházkův druhý zápas v UFC měl rekordní sledovanost
29.04.2021 • Najväčšia a najprestížnejšia MMA organizácia UFC prichádza na VOYO
22.04.2021 • Svetoznáma reality šou prichádza na VOYO: Nájdite na Love Island lásku svojho života

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist