Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 25.10.2021 - 06:17:12   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 9. 6. 2021

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 05.06.2021Zpěvačka Lucie Bílá a její syn Filip Kratochvíl, herec Marek Taclík a profesionální vrba Pavla Freij se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 9. června ve 21.35 hod. na Primě.


Lucie Bílá a Filip Kratochvíl – zpěvačka a její syn, provozovatelé společného divadla. Zdá se, že nápad společně rozjet divadlo vznikl víceméně spontánně. Filip totiž žil rok a půl ve Francii, kde studoval a pracoval. A dvacetinásobná zlatá slavice nechtěla mít dlouhou chvíli, a tak se v covidové době rozhodla, že se pustí do šéfování divadla, a začala rekonstruovat prostory. Aby na to nebyla sama, rozhodl se Filip pro návrat do Česka a pomoc mamince. „Budu tady, dokud bude potřeba. Snažím se vyšlapat si svoji vlastní cestičku, ale je to těžké pod máminým stínem. Teď ale zrovna s mámou spolupracuji. Plánuju také dělat videoklipy,“ prohlásil Filip. Z jeho tvrzení je jednoznačně cítit, že divadlo je pouze jednou z budoucích společných aktivit. Na co se můžeme těšit, prozradí hvězdná dvojice v SJK.


Marek Taclík – na herci Marku Taclíkovi ani nejbližší okolí často nepozná, kdy si dělá legraci, a kdy mluví vážně. I díky tomu jej režiséři rádi obsazují téměř výhradně do komedií. V poslední době to byly například Bábovky, kde si zahrál pasáka Jany Plodkové, a v červenci ho čeká premiéra filmu o osudech statečného psa jménem Gump. Jiná role, ta životní, ale Marka trochu zaskočila. Jak sám říká, otcem se stal za pět dvanáct. „Mám Tondu, tomu je půl roku, a Matyldě budou tři. V mém životě je to veliká změna. Děti mi daly řád, který jsem vůbec neměl. Je lepší, že je mám takhle pozdě. Je ale pravda, že když běhám s Matyldou po parku, tak jí nestačím a cítím, že bych se sebou měl něco dělat. Jinak ty dvě děti prostě nezvládnu,“ zhodnotil sám sebe nedávno herec. „Než se děti narodily, byl jsem přesvědčený, že budu fantastický otec. Teď jsem ale hodně zaraženej, jak často jsem bezradnej. Na rodičovství je taky těžký, že ti do života přibude strach, ten největší, o dítě. Na druhou stranu to vyvažuje bezpodmínečná láska. Předtím jsem žádnou takhle silnou emoci necítil,“ dodává k tématu otcovství osmačtyřicetiletý Taclík, jemuž přátelé přezdívají Tácek.


Pavla Freij – profesionální vrba. Odjakživa je zvyklá, že se jí lidé svěřují se svými starostmi a trápeními. A v posledních letech ji tohle naslouchání částečně živí. Druhým povoláním Pavly Freij je totiž tzv. vrbování. Můžete se jí jako vrbě svěřit, trpělivě vás vyslechne, a chcete-li, poradí vám, co s problémy dělat. „Nejsem psycholožka ani psychoterapeutka. Mým úkolem je klienty jen vnímat, dávat jim pocit bezpečí, že svůj problém mohou někomu sdělit. Vědí, že je nebudu soudit. Této profesi říkám vrbování. Podle stromku, jemuž se šeptají tajemství, a on je dál nevydává,“ popisuje Pavla. Toho, že se jí lidé rádi svěřují, si všimla už jako malá. Bývala osvědčenou vrbou kamarádů, spolužáků, a také úplně neznámých lidí. Chvíli na to vyslechnout je si udělala téměř vždy, i když tím byla často zaskočená. „Zpočátku mě to někdy obtěžovalo. Speciálně v momentech, v nichž se mi začal svěřovat někdo neznámý, třeba ve vlakovém kupé. Také jsem s tím neuměla moc pracovat. Časem jsem ale pochopila, že mě to baví,“ říká Pavla, která svou schopnost dokázala proměnit v úspěšný byznys.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 9. června ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.

Kraus je COOL – reprízy oblíbené show můžete sledovat také každé úterý ve 21.45 hod. na Prima COOL.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 4. 6. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
07.06.2021 • Jiří Langmajer oslavil 55. narozeniny v 7 pádech Honzy Dědka!
05.06.2021 • Aj posledné dva zápasy slovenskej reprezentácie prilákali k televíznym obrazovkám množstvo fanúšikov
05.06.2021 • Prima uvede v neděli večer premiéru české komedie Casting na lásku!
04.06.2021 • Obľúbená Chart Show najsledovanejším programom dňa
02.06.2021 • Skupina Markíza bola aj v máji 2021 silným trhovým lídrom
01.06.2021 • Tři nemocnice ve stavu nouze - dokument Na konci sil představí vyčerpání i záblesky naděje

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist