Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 17.09.2021 - 13:26:53   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Měsíc ve znamení fotbalu - ČT nabídne všechny zápasy Eura 2021 živě

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 09.06.2021


Česká televize nabídne fotbalovým fanouškům všech jedenapadesát zápasů nadcházejícího Eura v přímých přenosech. Odvysílá je na programech ČT sport a ČT2. Televizní utkání bude tradičně doprovázet i Studio mistrovství Evropy. Diváky jím provedou Pavel Čapek a Petr Kubásek s řadou atraktivních hostů – hlavní tváří bude Tomáš Sivok, ale diváci se mohou těšit třeba také na Vladimíra Šmicera, Pavla Kuku, Antonína Panenku, Tomáše Ujfalušiho či Ivana Haška.


„Podobně jako u hokejového mistrovství nám přísná bezpečností opatření ani při fotbalovém Euru nedovolí protnout sportovní a novinářskou bublinu tak, abychom si do Studia, doprovázející jednotlivá utkání, mohli zvát hráče a trenéry národního týmu. Zůstane proto v Praze. O atraktivní hosty a atmosféru z centra dění nebo zákulisí naší reprezentace ale diváci nepřijdou. Do Anglie, kde Česko odehraje všechny zápasy ve skupině, se již vydal David Kozohorský, který se bude z mobilního studia pravidelně hlásit s rozhovory, zajímavostmi i aktuálními informacemi. Vzhledem k tomu, že reprezentace zrušila plánovaný pobytový kemp ve Skotsku a bude k zápasům vyrážet z Prahy, tak její pobyt v Česku bude během šampionátu mapovat a v roli reportéra i živě vstupovat do Studií ME David Kalous,“ říká vedoucí projektu fotbalového mistrovství Evropy a jeden z průvodců Studiem ME Pavel Čapek.

Studio doprovodí většinu zápasů, v jeho moderování se bude s Pavlem Čapkem střídat Petr Kubásek a své první tři premiérové dny na velké akci si odbude také Jan Lutonský. Experty pro Studia ME budou vedle stálých spolupracovníků ČT Ericha Brabce, Martina Hyského, Luďka Zelenky, Güntera Bittengela, Luboše Kaloudy či Pavla Karocha nově také Martin Hašek a Luboš Kozel. Většina z nich, včetně Josefa Němce, bude také doplňovat v roli spolukomentátorů kvarteto stálých komentátorů fotbalových přenosů ČT - Jaromíra Bosáka, Vlastimila Vláška, Jiřího Štěpána a Ondřeje Prokopa.

Od pátku 11. června až do neděle 11. července se do nabídky programů ČT sport a ČT2 zařadí dohromady jedenapadesát živě vysílaných utkání evropského fotbalového šampionátu. Všechny zápasy nabídne také aplikace HbbTV a rovněž web České televize. „Na webu chceme divákům ve speciální rubrice k Euru nabídnout vedle aktuálního zpravodajství především bohatý video obsah – sestřihy zápasů, všechny góly a důležité momenty. Největší důraz klademe samozřejmě na dění kolem českého národního týmu. Novinku pak představují u vybraných utkání prodloužené webové přenosy, ve kterých nabídneme i předzápasovou přípravu týmů.

Chystáme také několik podcastů, které zareagují a rozeberou aktuální dění na šampionátu,“
doplňuje vedoucí portálu ČT sport Jiří Kalemba. Bonusovým obsahem i informacemi ze zákulisí české fotbalové reprezentace bude, podobně jako při hokejovém šampionátu, disponovat aplikace HbbTV. Diváci v ní naleznou také záznamy všech zápasů a jejich sestřihy, podrobné přehledy, tabulky a soupisky týmů. Dostanou se do ní stiskem modrého tlačítka.


Karolína Blinková, tisková mluvčí, Česká televize, 8. 6. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.06.2021 • Expedice Ulice – TV Nova startuje nový online pořad s herci ze seriálu Ulice
09.06.2021 • Nepřiměřená rychlost může stát nejeden lidský život, upozorňuje nový dokument Víta Klusáka 13 minut
09.06.2021 • RTVS prinesie na svojich obrazovkách všetkých 51 zápasov EURO 2020
09.06.2021 • V květnu bodoval hlavní kanál Prima, LIKE HOUSE měl 5 mil. video přehrání
08.06.2021 • Finále MS v hokeji prilákalo k obrazovkám viac ako pol milióna divákov, bodovali aj ďalšie programy RTVS
07.06.2021 • Jiří Langmajer oslavil 55. narozeniny v 7 pádech Honzy Dědka!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist