Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.07.2024 - 22:37:35   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Pán profesor začne opäť vyučovať už od septembra, prináša aj exkluzívnu kolekciu oblečenia

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 27.07.2021Najúspešnejší pôvodný seriál uplynulej sezóny sa vracia na obrazovky TV Markíza s novými časťami. Fanúšikov nepochybne poteší aj možnosť zakúpiť si originálne darčekové predmety.


Seriálový megahit Pán profesor si aj túto jar doslova podmanil divákov televízie Markíza a stal sa suverénne najsledovanejším programom vlastnej tvorby v rámci celého slovenského trhu. Už od septembra sa preto jeho početní fanúšikovia môžu tešiť na nové časti 3. série, ktorá prinesie ešte viac epizód, než tomu bolo v minulosti.

Nekonvenčný stredoškolský učiteľ Samo Vozár v jedinečnom stvárnení Tomáša Maštalíra, bude riešiť nielen ďalšie problémy svojich študentov, ale aj tie svoje. Ako sa bude ďalej vyvíjať jeho vzťah s kolegyňou Klaudiou (Gabriela Marcinková)? Hereckým hviezdam najvyššieho kalibru v seriáli zdatne sekundujú mladé nádejné talenty ako Martin Klinčúch, Adam Bardy, či Krištof Králik.

„Pán profesor si získal masívnu popularitu naprieč všetkými vekovými kategóriami a vo veľkom pritiahol k obrazovkám aj mladšie publikum, ktoré je čoraz náročnejšie osloviť klasickým lineárnym vysielaním. Nové časti prinesú ďalšie pútavé príbehy, viacero prekvapení, ako aj zaujímavé nové postavy, ktoré obohatia dej,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu skupiny Markíza.

Čakanie na štart premiérovej série si fanúšikovia Pána profesora môžu spestriť vďaka úplne novej kolekcii oblečenia, ktorá vznikla v spolupráci značky LOVE THEM a TV Markíza a aktuálne už je dostupná v Markíza shope. Vybrať si môžu z dvoch verzií originálnych tričiek s názvom "SMILEY x Pán profesor" s modrou alebo žltou potlačou. Tričká sú unisexové a k dispozícii sú veľkosti od S po XL, záujemcovia si ich môžu zakúpiť za výhodnú cenu 19 eur s DPH.

V promo kampani na podporu predaja nových tričiek účinkujú herec z Pána profesora a aktuálny víťaz šou Tvoja tvár znie povedome Martin Klinčúch a tanečníčka Monika Sakmanová.


Lukáš Kočišek, PR oddelenie skupiny Markíza, 26. 7. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.07.2021 • Umění na Prima ZOOM
21.07.2021 • Pavel Kříž jako Tajemný pan M.
19.07.2021 • 300 premiérových hodin z Tokia: ČT odvysílá olympiádu v podmínkách nevýhradního vysílatele
19.07.2021 • RTVS má aj v roku 2021 najobjektívnejšie televízne spravodajstvo
16.07.2021 • Vysielanie LOH 2021 v Tokiu bude jedinečným televíznym projektom RTVS, prvýkrát bude kompletné zabezpečené priamo z dejiska
14.07.2021 • Nová minisérie ČT Podezření bude mít světovou premiéru ve Varech

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist